
Ik ben maar een klein hondje, en ik kan met moeite een tennisbal vasthouden en naar mijn vrouwtje brengen, maar doe toch altijd mijn best.
Nu ben ik al tandjes aan het wisselen, ik was al 4 kiezen (premolair) kwijt die het vrouwtje had gevonden (je moest eens weten hoe blij ze daarmee was). Maar sinds gisteren ben ik 2 hoektanden kwijt en ze zaten allebei aan de onderkant. 1 hoektand heeft mn vrouwtje eruit "getrokken" tijdens het spelen, ze ging als een gek zoeken en vond hem ook nog, nou toen was ze nog blijer.
Maar nu kan ik mijn tennisbal helmaal niet meer fatsoenlijk vasthouden. Iedere keer als ik m laat vallen (en dat is best wel vaak) moet mijn vrouwtje ontzettend lachen.
Maken jullie dat ook wel eens mee, doe je zo je best om iets goeds te doen maar door je gestuntel flink uitgelachen te worden.
Poot van Bruno
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "sneu? Vrouwtje vindt het eigenlijk best wel grappig" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Beste Bruno,
een hondenleven gaat niet altijd over rozen, dat ze jouw tandjes kan verzamelen maakt veel goed hoor! Enne, probeer eens een golfbal!
3 doggies 
Straks heb je weer al je nieuwe tanden en kiesjes en dan kun je weer heerlijk met de bal spelen.

Ja het zal fijn zijn als het straks allemaal gewisseld is. Ik heb gelukkig ook zachte speeltjes waar ik lekker op lig te sabbelen en die het vrouwtje weggooit dus ik denk dat ik het wel overleef. Wordt immers een "grote" jongen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "sneu? Vrouwtje vindt het eigenlijk best wel grappig" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?