Wat ben ik trots :D :D

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van patricia,  *Spikey* Nino & Lola

Hallo iedereen :-D
Ik ben zooo trots op men 2 kanjers!! :-D :-D

We waren net op een vrij klein losloopveldje, met 5 en even 6 andere honden, en wat hebben ze het goed gedaan :-D
Voor nino is dit heel goed geweest :-D hij is aan de lijn, heel lelijk naar andere honden, waardoor veel mensen als ze mij nu zien, snel met hun hond weggaan, terwijl dit juist zo ongelooflijk nodig is, voor hem..
Nu waren alle honden los, en hij heeft het zo goed gedaan :-D
Iedereen werd vriendelijk maar afwachtend begroet, niet 1 keer geblaft of gegromt vanuit nino.
En hij heeft heerlijk gespeeld, er werd wel af en toe naar hem gesnauwd en hij accepteerde het, en ging lekker verder met spelen :-D
Het heeft het zo goed gedaan :-D :-D

En ook spikey heeft het heerlijk naar zen zin gehad :-D
Ik was zelf wel even zenuwachtig, want er kwam ook een hond bij, waarmee spikey heeft gebotst, en we elkaar gingen ontwijken.
Dit was mijn schuld, omdat spikey in die periode veel ging rijden, en die hond dit niet accpeteerde, ik had hem dus al veel eerder uit de situatie moeten halen..
Ik wou de andere kant al op, omdat ik bang was dat het niet goed zou gaan..
Er kwam ook een bal bij in het spel, waar ik me edenken over had, maar het ging perfect :-D :-D
Met zen alle achter de bal aan, zonder ruzie :-D En spike en de ander hond, gingen net zo met elkaar om, als ze met de andere deden :-D Ik ben sow blij dat ik tog ben gebleven!
het ging heel goed, en me honden hadden een geweldige tijd met de buurdhondjes :-D

Ik ben zo zo trots :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat ben ik trots :D :D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel WijnaWijna 3 doggies

honden foto van Wijna

Geweldig ,nu ga je zelf ook wat relaxter met de honden op andere af :-)

honden foto van patricia,  *Spikey* Nino & Lola

http://www.hondenpage.com/foto/foto/157050.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/157052.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/157053.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/157054.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/157055.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/157056.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/157057.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/157058.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/157059.jpg

honden foto van patricia,  *Spikey* Nino & Lola

jah :-D normaal wel in het bos e.d maar nu hebben we ook leuke vriendjes in de buurt :-D :-D

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Ik kan mij best voorstellen dat je er trots op bent. :-)
Het zijn hele mooie foto's geworden.
Je kunt wel zien dat ze hebben genoten.

honden page profiel Lotte&Guus de Golden*Lotte&Guus de Golden* 3 doggies

honden foto van Lotte&Guus de Golden*

wat fijn :-)

honden page profiel sorayasoraya 3 doggies

honden foto van soraya

Ziet er supergezellig uit!!

Woon jij in Delft??Ik zie Laila en Go voorbij komen(de Boxer& Spaanse mix) ,van de Eneco/jouls man->Hans.
Grappig,kleine wereld.

honden foto van patricia,  *Spikey* Nino & Lola

jah ik ben heel trots op ze :-D

@ soraya, jah ik woon in delft, en dat zijn idd Laila en Go ;-)
Ik zag hem lopen en wist die honden zijn heel sociaal, dus dat was wel heel leuk, en goed voor Nino :-D

wel grappig idd O-) goed gezien van jou :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat ben ik trots :D :D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: het donut effect...
^