
Ja ik ben verliefd, op mijn eigen honden!!
Ooh soms ben je ze zat en kan je ze achter het behang plakken,
maar er zijn zoveel momenten dat ze lief, en rustig en lekker zichzelf zijn! Die grote ogen die me aankijken, dan voel ik me warm worden van binnen, en weet ik weer waarom ze mijn kanjers zijn!
Wreck ruikt zo lekker, van zichzelf ( niet van een shampoo ) kan niet stoppen met ruiken haha, heerlijk!!
Lekkere knuffelberen van me!! Ben zo trots op ze
Die momenten moet je absoluut koesteren, en niet vergeten!! Als je het even niet meer ziet zitten omdat het niet lekker gaat.. denk dan weer terug hier aan
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verliefd" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ik ken het gevoel
Pépé kon ik bv. daarnet achter het behang plakken, maar toen ik op de grond zat kwam hij zo vertederend bij me zitten!
Dan ben je alles in 1 klap vergeten!!
even offtopic: WOW wat een mooie profielfoto!!!
xx Hannah!
3 doggies 
Whaha, leuk Lisanne, mijn lieverds vetrikken het om te eten, daar kan ik heel slecht tegen. Maar dat gaat weer over en ja, ook ik ben helemaal gek op onze honden
3 doggies 
Heerlijk hè wat kan je toch van ze houden hè.
geniet er lekker van! Honden geven zoveel liefde terug.

ik ook Lisanne, vooral als ik met dr op het winkelcentrum loopt. vele mensen komen een praatje met je maken, over bamse, en verliefd ben ik zeker op dr.
en wat betreft sterre, heb ze eens gezien met die grote vis in dr bek, dat straalt wat uit. kan me voorstellen dat je verliefd bent op je honden, ook wreck die straalt ook veel uit.
3 doggies 
Hier net zo. Hij hoeft me maar aan te kijken met z'n mooie bruine ogen en ik smelt.
3 doggies 
Ik ben het helemaal met je eens Lisanne.
Als die van ons weer eens iets hebben gedaan en ik ben een beetje boos ,zie ik weer die oogjes naar mij kijken en dan ben weer zo blij met ze.
3 doggies 
Ja, soms denk je "Ze zijn om op te vreten!"....
en een andere dag denk je "Had ik dat maar gedaan"!
Mar och, wij hebben ook onze dagen...toch? En daar moeten zij het ook maar mee zien te doen!
3 doggies 
Nou, ik moet eerlijk bekennen; de laatste tijd ben ik eventjes niet meer zo verliefd op Kobus als ik ooit was... Het ging zo goed, hij luisterde prima. Maar ineens kreeg ie een terugval en nu luistert ie dus weer voor geen meter, na een halfjaar hard werken en iedere dag trainen
Is hij ineens weer terug bij af. Wordt er op dit moment even helemaal gestoord van, m'n geduld raakt op van dat getrek aan de riem de hele tijd, mij negeren en het wegrennen en niet meer terug komen....
Maar goed, dat is maar tijdelijk natuurlijk
Eigenlijk ben ik nog wel verliefd op hem, maar het zit gewoon heel diep op dit moment, het komt niet zo makkelijk naar boven haha
En op Saartje ben ik natuurlijk altijd verliefd!
3 doggies 
Ik snap je Lisanne, je honden zijn ook om op te vreten
En die van mij ook trouwens.. Al had Duuk zojuist weer een heel bananerig momentje. Hij vond het stukje lopen dat we net nog gedaan hebben niet genoeg en besloot NIET de auto in te willen. En thuis wil ie er dan niet uit!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verliefd" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?