Nieuwe brokken

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel viv  viv

honden foto van viv

Op aanraden van de kweekster, zijn we van voeding veranderd, van Carocroc naar Nutro Choice Adult Large Breed, rich in Lamb and Rice het zou beter zijn, wie heeft er ervaring met dit merk? en wat zijn de voordelen?In Carocroc zaten granen, en in Nutro niet, maakt dat dan het verschil?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nieuwe brokken" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Mirjam en Curly Koda Mirjam en Curly Koda

honden foto van Mirjam en Curly Koda

Koda krijgt Nutro Lam Rijst en doet het er goed op. Hij heeft niet de large breed maar de normale.

Mooie ontlasting en ook een mooie vacht.

Verschil met Caracroc weet ik niet ken de samenstelling niet goed genoeg.

honden page profiel viv  viv

honden foto van viv

@ Mirjam en Koda
Zoran zijn stoelgang is inderdaad veel minder en vaster ook, en in carocroc zouden er granen zitten en in nutro niet, en zijn vacht blinkt meer, je moet ook minder geven maar het is wel dubbel in prijs dan carocroc,

honden page profiel carla en cyracarla en cyra

honden foto van carla en cyra

hoi cyra heeft ook altijd nutro lam rijst gehad voor middelgrote hond deed het hier goed op ben nu pas op andere brokken over gestap samenstelling is ongeveer hetzelfde alleen kost dit voer een stuk minder

honden page profiel viv  viv

honden foto van viv

@ Carla en Cyra
Wat is de naam van die brokken?

honden page profiel meikemeike

honden foto van meike

In Carocroc zit rijst, mais, gerst en tarwe, inderdaad veel granen, bovendien met gluten. In Nutro Choice Adult Large Breed rich in Lamb and Rice zit rijst, dat is ook een graan, maar glutenvrij en dus beter verdraagbaar. Ik denk dat dat het grootste verschil maakt voor je hond. Fijn dat het beter gaat hiermee. Als brokkenvergelijkster zou ik deze brok niet aanraden (weinig vlees en het lijkt alsof er meer rijst-eiwit inzit dan vlees-eiwit) , maar slecht vind ik 'm niet. Maar ik heb het nooit gevoerd, dus ervaring heb ik niet.

Op welk voer ben je overgestapt Carla? Ben benieuwd welke brok vergelijkbaar is in samenstelling en goedkoper is. Het is vrij duur voer, Nutro, dat komt omdat het erg commercieel is, het is namelijk van Mars (ja die chocoladereep die je in de winkel koopt).

honden page profiel viv  viv

honden foto van viv

Bedankt Meike, de kweekster zegt dat het vrij nieuw is, inderdaad het is vrij duur maar aan de ander kant moet je er minder van geven zoran krijgt nu 340 gram per dag dus dat valt mee bij carocroc kreeg hij 380 gram per dag volgens zijn gewicht

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

ik heb ervaring met Nutro Choice. granen zitten er in iedere brok, in de een wat minder dan in de ander, deze nutro choice is een hoogwaardige brok.

en ja het is beter dan de carocroc. maar het is ook zo hoe goed doet je hond het er op. maar zeker aan te raden. :-D

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

de kweker {fokker] zegt dat het vrij nieuw is ? nee hoor, het bestaat al heel erg lang. het is een amerikaans produkt.

de distrubutie was in rotterdam, dat is daar weggehaald ongeveer ruim twee jaar geleden, de distrubutie is toen naar hongarije gegaan, in nederland was het toen niet meer verkrijgbaar, moest ik overstappen op een ander merk, ongeveer een half jaar geleden is het nu weer ruim in voorraad in nederland, en komt de aanvoer ervan weer volledig aan.

geen nieuw produkt . :-D

honden page profiel viv  viv

honden foto van viv

Ho bedankt Willemijn dat wist ik niet, het is misschien nieuw in België, zoran doet er heel goed op zijn vacht blinkt en de stoelgang is beduidend minder en veel vaster, en wat het voornaamste is hij eet het graag, hij is ook levendiger en speelt meer,ik vond dat hij vroeger suffer was als het aan die carocroc lag weet ik niet zou dat kunnen?
grtjs

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nieuwe brokken" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: nieuw
^