oorontsteking

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel NikkiNikki

honden foto van Nikki

hallo allemaal,

even een vraagje. Timo heeft snel rode en geirriteerde oren. Ben er al een keer mee naar de DA geweest en die grap kostte me 45 euro, waarvan er maar 11 voor de druppels waren. Maargoed ik ben nu dus opzoek naar een goede oordruppel, creme o.i.d.. Voor de preventie of het genezen van de geirriteerde oren. Wil voorkomen dat hij echt ernstige oorontsteking krijgt. Ik weet wel van dat haren uit zijn oren halen e.d. dus het gaat echt om n middeltje (al dan niet homeophatisch).

Ik ben benieuwd of iemand en goede tip heeft.

groetjes Nikki

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "oorontsteking" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Ik & RoosIk & Roos

honden foto van Ik & Roos

Goede middel tegen oor ontsteking zijn de bekende druppels bij de dierenartsen. Jouw DA kan je er meer over vertellen. Wat je wel moet doen, is opletten dat hij er nu niet op gaat krabben. Anders helpt het niet natuurlijk. Dus zorg dat hij niet begint.. Koop desnoods zo'n nekkraag.. Al vind ik dat wel een beetje zielig, wie niet eigenlijk. Maar dán krabt hij zich niet.

groetjes

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**


Hoi Nikki,

Cockertjes hebben gevoelige oren..
De gehoorgangen worden afgesloten door de oren..

Het zou heel goed kunnen zijn dat Timo gevoelig is voor het voer wat je geeft...

De dierenarts heeft je druppels gegeven tegen? oormijt, ooronsteking??

Of was er niks mis met de oren...?

Ik lees het... ;-)

Lieve groet, Ilja

honden page profiel NikkiNikki

honden foto van Nikki

hey,

bedankt voor de reacties. Er was nog niets met zijn oren, maar voor de zekerheid toch druppels. Hij krijgt sinds 2 dagen nu hetzelfde voer als Spiky (Acana) zonder granen en gluten dus ben benieuwd of het aan het voer gelegen kan hebben. Waar ik me ook aan stoorde was het feit dat die druppels geen drol kostte, maar dat consult!! Voor 5 minuten echt belachelijk.

Hij krabbelt er niet aan hoor en schud ook niet constant met zijn hoofd. 1 oor is gewoon viezer en wat roder vandaar en ik wil erger voorkomen. De DA zei van zoek een goede oorreiniger dus ik dacht de beste plek om die te vinden is hier :-). Nu heb ik dan die van Exil gekocht, maar heb niet het idee dat het nou zo effectief is. Betaal liever wat meer voor een goede reiniger dan straks enorme kosten bij de DA en wil hem pijn besparen dat is natuurlijk het belangrijkste!

groetjes

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Hoi,

Hoop dat hij snel van z'n oor probleem verlost is.. ;-)

Beterschap en liefs, Ilja

honden page profiel JemenJemen

honden foto van Jemen

Hallo,

Jemen heeft in het verleden ook vaak oorontstekingen gehad. Ik ben van mening dat voeding een belangrijke rol speelt. eukaneuba kreeg hij als pup. Maar na een paar weken zijn we daar snel mee gestopt. Daarna farmfood en Renske versvoer iedere dag en hij is er eigenlijk helemaal vanaf!

Ook het steeds stimuleren met allemaal middeltjes en schoonmaken werkt volgens mij tegen....

Groetjes....

honden page profiel TamaraTamaragoedgekeurde fokker

honden foto van Tamara

Let wel op om wat voor oorprobleem het gaat.
Er is een verschil tussen oorontsteking en een schimmel infectie.
Veel rood aan de schelp kan is vaak een schimmel infectie en geen oorontsteking.
Dus zorg wel dat dat je dan het goede middel krijgt.

Is het niet mogelijk dat ja alleen naar de dierenarts gaat voor de oogdruppels die je de vorige keer hebt gehad??
Zo doe ik het altijd met de oogzalf, Bapu heeft nogal snel dikke en vieze ogen, ik weet welke zalf ik moet hebben dus rij even langs zonder hond voor alleen de zalf.
Dan hoef je ook alleen de zalf af te rekenen.
Scheelt een hoop geld..

honden page profiel NikkiNikki

honden foto van Nikki

hey,

ik had inderdaad het idee dat die Exil alleen maar tegenwerkt dus daar stop ik dan mee. Ik zal idd even bellen of langlopen voor dezelfde druppels als vorige keer. Toen is het vrij snel overgegaan.

honden page profiel Janneke van BommelJanneke van Bommel

honden foto van Janneke van Bommel

Hoi Nikki,

Bij ons ook een hondje wat met regelmaat last heeft van haar oortjes. Vooral nu we weer met haar gaan zwemmen....dan kun je er donder op zeggen.

Wat ik gebruik is Otoclean. Je kunt het in de dierenspeciaalzaak maar ook bij de da krijgen. Het is een zuiveringsmiddeltje zoals de naam al zegt.

Je kunt er natuurlijk niet alles mee tegenhouden maar het werkt zeker!

Groetjes Janneke.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "oorontsteking" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^