keel onsteking bij hond die drachtig is

4 reacties

sammy

22 mei 2011, 09:48

hoi
een van mijn honden heeft een keel onsteking en ze is drachtig ze zou volgende week moeten bevallen maar nu wil ze bijn a niet meer eten we hebben al van alles geprobeerd tog lukt het niet goet we zijn naar de dierearts geweest ze heeft een spuitje gekregen en pilletjes maar het is niet veel gebeterd ze
we geven ze pens en zo weten julie soms iets waar nog meer voeding in zit voor haar en de pups zo dat ze niet nog meer gewicht verliest

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "keel onsteking bij hond die drachtig is" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

22 mei 2011, 09:51 3 doggies

Ze drinkt nog wel gewoon?

Geven jullie vers vlees? Dat kun je heel gemakkelijk een beetje vermengen met warm water zodat het een papje wordt, misschien doet dat geen pijn in haar keel?

ukkie

22 mei 2011, 10:09 3 doggies

Verplaatst naar fokken: voorbereiding.
Succes.

sammy schreef het onderwerp

22 mei 2011, 11:01

drinken doet ze ook veel minder dan anders
we geven haar pens en wat gekookt vlees heel fijn ge daan ze speeld wel een beetje maar niet veel we hebben al van alles geprobeerd zoals brood en dat mals maken om dat ze tog wat meer zal binnen doen haar pens eet ze op maar iets anders bij na niet

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

22 mei 2011, 11:13 3 doggies

Hallo Sammy, welkom op het forum, wat betreft schrijven over nestjes hebben wij bepaalde regels ingesteld.

http://www.hondenpage.com/hondenforum/32665/let-op!!-nieuwe-regels-betreffende-het-plaatsen-van-topics-en-reacties-in-het-onderwerp-%22fokken%22.php
Aangezien wij niet weten of het hier om verantwoorde fok gaat, gaat dit topic na beantwoorden op slot.

We raden je aan dit voor te leggen aan de dierenarts. Die is hierbij de juiste persoon om om advies te vragen ivm pijnmedicatie en high energie voeding.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "keel onsteking bij hond die drachtig is" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^