Asiel hond van de maand (oost NL) *Sjef*

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Sjef zit in een asiel in oost NL

Sjef zit hier nu bijna een jaar en hij ziet iedereen komen maar ook gaan, terwijl het toch een super lieve hond is als je eenmaal kent. Wat Sjef zoekt, is een baas die met beide benen op de grond staat. Want Sjef heeft zelf een duidelijke mening over wat hij wel en niet wil. Maar als je als baas hier rekening mee houdt dan heb je een vriend voor het leven, en gaat hij door het vuur voor je. Sjef houdt er van om fikse wandelingen met je te maken. Alleen zijn is geen probleem, als het maar niet te lang duurt. Hij zoekt wel een huis waar hij de enige hond is. Ook andere huisdieren raden wij niet aan. Hij wil namelijk graag alle aandacht. De vaste medewerkers kunnen lezen en schrijven met hem, en hij heeft dan ook een speciaal plekje in ons hart. Sjef wil je ook eerst leren kennen , dus we vragen belangstellenden een aantal keren terug te komen om zo een band met hem op te bouwen.

Sjef is nu 6 jaar oud





Wie geeft Sjefke weer een kans? Hij verdient het echt!


Als iemand interesse heeft in Sjef, stuur ons een pb en wij geven je de informatie over het asiel waar hij verblijft.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Asiel hond van de maand (oost NL) *Sjef*" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel RoméeRomée 3 doggies

honden foto van Romée

och wat een schatje,
hoop dat hij snel een goed huisje vind :-)

honden page profiel Liesbeth/SkinnyLiesbeth/Skinny 3 doggies

honden foto van Liesbeth/Skinny

sjef,wat een mooi koppie heeft die,maar helaas hier geen plek voor sjef


hopelijk vind hij een warm mandje

honden page profiel Maks met Fenna & YunaMaks met Fenna & Yuna 3 doggies

honden foto van Maks met Fenna & Yuna

Echt een hele leuke hond, maar hier ook helaas geen plaats..
Ik hoop dat Sjef snel een baasje vind ;-)

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Als jullie iemand kennen in je omgeving die evt interesse kunnen hebben, licht ze maar in :-)

Laten we hopen dat Sjef een fijn passend baasje gaat vinden

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne 3 doggies

honden foto van Rocky & Ivonne

Wat een prachtige hond is Sjef en mooi snoet hij heeft, hoop dat hij lieve thuis mag vinden en dat gaat best wel lukken .

Wens je veel geluk hoor Sjef en dikke knuff nog voor je :-D

Moest ik Rocky niet hebben zou ik je zeker willen leren kennen en in huis nemen .

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi •• 3 doggies

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

Wat een leuk koppie! Hopelijk vindt ie gauw een gouden mandje...

honden page profiel SandySandy 3 doggies

honden foto van Sandy

Wat een mooi beest zeg! Ik zal mij oren open houden, wie weet is er hier iemand in de buurt die een hond zoekt. (wij komen ook uit het oosten)

honden page profiel flowy en graaf knaaggraag!flowy en graaf knaaggraag! 3 doggies

honden foto van flowy en graaf knaaggraag!

uhmmm hele domme opmerking maar waarom zetten jullie juist deze hond hier neer???
en niet lullig bedoelt maar er staat dat hij niet met andere honden/dieren kan.
en misschien zie ik het verkeerd maar volgens mij heeft iedereen hier wel 1 of 2 honden of zelfs halve dierentuinen thuis.
zou het dan niet handiger zijn als jullie een hond kiezen die juist wel met andere honden/dieren kan?
dan is de kans dat ie door 1 van ons in huis wordt genomen veel groter...

ik weet ook zeker (want dat heb ik ook)
dat er nu mensen met een rot gevoel zitten omdat deze hond heel lang hier blijft staan en dan uit eindelijk helemaal onder aan komt te staan...

missien een idee?

honden page profiel Erika & Faya  ?BRL?Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Erika & Faya  ?BRL?

Waarom??

Omdat hier ook mensen zitten die op zoek zijn naar een hond...
en de echte hondenliefhebbers ook hier te vinden zijn
Misschien dat 1 van de leden weet waar deze hond zn warme mandje kan vinden
familie..vrienden....

honden page profiel LauLau 3 doggies

honden foto van Lau

Met Erika eens!!, wij wilden nooit een 2de die is er gekomen, toen zeiden we oke dit is genoeg geen 3de maar nu hebben we na 4 jaar sinds 4 weken een 3de haha, ik hoop dat sjef een goed huis vind

honden page profiel joke&taatjoke&taat 3 doggies

honden foto van joke&taat

Mag ik hier even op reageren
Ik heb Taat uit het asiel
Taat kan niet met andere honden en dieren in huis
Ook gaat zei niet met kleine kinderen
Ik wil niks zeggen hoor
Maar ik heb er een wereld hond aan
Dus waarom moeten ze altijd perfect zijn
Een perfecte hond vind heel gauw een nieuwe baas
En deze zielige honden zouden blijven zitten
En als je aan het werk gaat met dit soort honden
Komen er een heleboel dingen goed
Ten minste mij geeft het altijd een kik juist om zoon mooie hond een warme mand te geven
En volgens mij zijn er nog veel meer mensen op deze aarde die dat willen proberen

honden page profiel flowy en graaf knaaggraag!flowy en graaf knaaggraag! 3 doggies

honden foto van flowy en graaf knaaggraag!

oke als jullie het bericht ff goed lezen...
ik bedoel niet dat het niet goed is om een hond uit een asiel te halen...
in tegen deel juist maar aangezien hier (op dit forum dus en niet gelijk heel nederland) allemaal al een hond hebben of er bijna 1 hebben...
daarom ook het HONDEN forum.

zou het dan juist niet slimmer zijn om juist een hond onder de aandacht brengen dus WEL met andere honden kan?
zodat er meer mensen hier (dus op het forum en niet heel nederland) een plaatsje kunnen bieden aan zo'n hond...

ja vind het lastig uit leggen maar snap iemand wat ik bedoel..
kijk snap dat sjefke en niet meer gaat (logisch)
maar misschien een idee voor de volgende???

ik bedoel het niet lullig maar zo iets als katten spullen op een honden forum proberen te verkopen... lijkt me dat je dan meer succes heb op een katten forum???
dus als je een hond kiest die WEL met andere honden kan... bereik je een groetere doelgroep en heb je meer kans op adoptie
dus nu niet gelijk zo geirriteerd doen was maar een idee zodat de asielen leeg worden???

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Dobry

Dat de asielen snel leeg worden zal helaas voorlopig wel een droom blijven.

Dat Sjefke hier voorgesteld wordt is omdat juist hij al zolang wacht op een goed plekje. Er zijn zoals al aangegeven is, op hp ook mensen die meelezen en nog geen hond hebben, of mensen van wie de hond overleden is, of mensen die iemand kennen die een hond zoekt.

(Ik kan me zelfs ook voorstellen, maar dat is nu mijn persoonlijke mening alleen n.a.v. de beschrijving, dat als Sjefke eenmaal bij de juiste mensen zit en hij een stuk rustiger geworden is omdat hij voldoende aandacht krijgt, hij die aandacht ook kan delen met een andere hond, maar dat zou natuurlijk het asiel moeten beoordelen).

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi •• 3 doggies

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

Ik wou precies hetzelfde zeggen als Dobry in haar tweede alinea.. 'Er zijn ook mensen zonder hond of waarvan de hond is overleden of die vrienden/familie/kennissen hebben die een hond zoeken'. En als zo'n hond er dan al zolang zit... Die verdient dan gewoon een beetje extra aandacht!

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Daarnaast wil ik nog even toevoegen dat we het asiel zelf de mogelijkheid geven een hond aan te dragen. Niet alle asiels willen meedoen en hen de keuze geven welke hond het meest geschikt is helpt soms al mee in hun beslissing om mee te willen werken.

Door hem op hondenpage te zetten worden vele mensen bereikt, grotendeels hondenmensen, maar bv ook hondenmensen welke nu even geen hond hebben, of mensen die zich aan het orienteren zijn.

Daarnaast komen er hier genoeg mensen die op zoek zijn naar een hond.

We gaan geen extreem moeilijke gevallen hier plaatsen, maar een hond met 1 of 2 aandachtspuntjes kan best.
De hondjes die perfect zijn vinden snel genoeg een plekje via het asiel.

honden page profiel Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tjeMarie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje 3 doggies

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Wauw dat is een prachthond zeg !! Heeft een lieve uitstraling.

Ik hoop dat hij een snel een lief baasje mag vinden en ik vind het heel goed dat hij hier in de kijker wordt gezet !!

Ik duim voor Sjef'ke !! Er moet toch iemand zijn die zo'n toffe en mooie hond een kans wil geven !

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

even het topic ophoog halen voor deze vent

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi •• 3 doggies

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

FF up-up-up voor deze knapperd!

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Wat is het een prachtige hond.
Ik hoop dat de hond gauw een fijn thuis vind.

honden page profiel Sharon & NikitaSharon & Nikita 3 doggies

honden foto van Sharon & Nikita

Ohhh wat een lieverd zeg.
Ik hoop dat hij snel een gouden mandje vind.

honden page profiel Nadine Nadine goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Nadine

wow ik vind hem echt prachtig !!!

vind het zo erg dat je op je 6 de levensjaar nog een baasje moet zoeken.

ze hebben al geen lang leven en er is er alweer 1 jaar vanaf gegaan door in assiel te zitten, arm ventje :'(

hoop dat hij heel snel een hele lieve thuis vind waar hij de rest van zijn leven gelukkig is.

honden page profiel Freckles & LolaFreckles & Lola 3 doggies

honden foto van Freckles & Lola

Wat een pracht hondje zeg. heerlijk Koppie

honden page profiel Nikita & Dames Nikita & Dames 3 doggies

honden foto van Nikita & Dames

Oh man.. ik moet stoppen om naar zulke berichten te kijken... O-) Ik zit elke keer met tranen in mijn ogen.. :'(

Ik hoop dat Sjefke snel een Liefdevolle warme mand krijgt bij een heel lief baasje die hem weet te waarderen als trouwe vriend..
Succes jongen en een dikke knuffel ook van hier!

* Vind het jammer dat we geen plek hebben hier..!

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne 3 doggies

honden foto van Rocky & Ivonne

Kwam nog eens even kijkje nemen of Sjefke al plaatsje had gevonden , nog niet :'( ...hoop echt dat hij plaatsje vind bij aardige mensen .

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika! 3 doggies

honden foto van Kim en Laika!

up, up, up!

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne 3 doggies

honden foto van Rocky & Ivonne

Ochhh wat sneu :'( , nog altijd geen baasje voor deze mooie lieverd...is er nu echt niemand .

honden page profiel ninnino en Simson & uitlaathond Laylaninnino en Simson & uitlaathond Layla 3 doggies

honden foto van ninnino en Simson & uitlaathond Layla

wat een lieverd! Als het hier zou mogen had ik hem zo opgehaald, maarja, ik heb ook nog ouders. :'(

Hoop dat hij echt snel een plaatsje vind, zo'n mooie hond!

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi •• 3 doggies

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

Nog ff up...

honden page profiel Hannah en PépéHannah en Pépé 3 doggies

honden foto van Hannah en Pépé

Komop nou! Zo'n lief koppie!! Ik smelt helemaal!!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Asiel hond van de maand (oost NL) *Sjef*" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 2 12
Volgende forumvraag: Socialisatie MUUR
^