Pup eet katten poep.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Marloes JoostenMarloes Joosten

honden foto van Marloes Joosten

Hallo,
We hebben nu sinds een week een leuke pup in huis.
kruising Cocker spaniel x friese stabij. Ze is een heel leuk beestje, vol kattenkwaad is ze het huis aan het onderzoeken.
Echter vind ik dat ze heel dun is. Ze eet wel redelijk goed en poept ook prima. Vanmorgen betrapte ik er echter alleen op dat ze kattendrollen uit de kattenbak viste op deze vervolgens op te eten.
Kan dit iets met elkaar te maken hebben. en wat kan ik het beste zowel aan het gewicht doen als aan het pikken uit de kattenabak?
groetjes Marloes

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pup eet katten poep." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel EstherEsther

honden foto van Esther

Hoi Marloes,

Allereerst gefeliciteerd met de komst van je pup. Wat een heerlijke foto van haar in je profiel O-) .

Wat is heel dun? Echt de ribben zien? Of de ribben goed kunnen voelen? Wat voor voer geef je? En weet je wanneer ze ontwormt is?

Ik zou de kattebak + het kattevoer ergens anders neerzetten waar je pup er niet bij kan. In ontlasting zitten altijd nog restanten van voer en daardoor is het aantrekkelijk voor de pup om dit uit de kattebak weg te halen. Kattevoer is ook niet goed voor de hond, het bevat te veel zout.

Groetjes van esther

honden page profiel Rhianne + Falkor & JoyRhianne + Falkor & Joy

honden foto van Rhianne + Falkor & Joy

hey,

ik durf niet met 100% zekerheid te vertellen, maar onze pup doet dat ook nu al bijna 5 maanden en die eet ook hondenpoep, maar is wel aan de stevige kant zoals het hoort dus weet niet als het met elkaar te maken heeft, denk het niet, zolang je de ribben nog kan voelen maar niet kan zien is het goed!

Groetjes!

honden page profiel Marloes JoostenMarloes Joosten

honden foto van Marloes Joosten

Hallo,
Al vast bedankt voor de reacties!
De ribben zijn afzonderlijk niet te zien, wel licht te voelen. Maar daar waar de ribben ophouden, is zeer duidelijk te zien doordat er een dun buikje achter aan komt. Is dat dun, of TE dun?
Drinken doet ze overigens heel goed en veel!
De katten bak staat al in een andere kamer maar zal hem eens wat hoger gaan zetten zodat ze er niet bij kan.
Zou puppyvlees goed zijn om door haar eten te doen?
We hebben van de fokker Pedigree mee gekregen, ben er niet zo van te spreken maar durf nu niet zo heel goed te wisselen.

honden page profiel antoinetantoinet

honden foto van antoinet

hallo,

om het eten van kattepoep tegen tegaan kan je je pup eierkoek geven!!
helpt echt!!
en mss kun je met de DA overleggen over het gewicht,mss wat extra ,,kracht"voer geven!

succes met je pup!!

honden page profiel TamaraTamara

honden foto van Tamara

om heel eerlijk te zijn doen bijna alle pups kattenpoep eten (mits ze erbij kunnen. op de een of andere manier is dat erg aantrekkelijk voor ze....wat wij gedaan hebben is de kattenbakken ergens neergezet waar hij er niet bij kon en op het moment dat hij wel probeerde om erbij te komen NEE gezegd en op zijn "strafplek" neergezet..onze hond had namelijk zijn bench als ligplek die gewoon open stond maar ook een kleed die we als strafplek gebruikte en het werkte echt heel erg goed...

honden page profiel AnjaAnja

honden foto van Anja

Gefeliciteerd met jullie nieuwe pup, als ik het zo lees is ze prima qua dikte hoor. Als ze goed eet, en goede ontlasting houd dan is het gewoon een slanke pup. Niks mis mee. Wat al eerder geschreven is, eierkoek helpt prima. En het ook gewoon verbieden.

honden page profiel PetraPetra

honden foto van Petra

Hoezo helpt een eierkoek eten tegen het kattenpoep eten dan?
HIhi vindt het wel grappig als dat helpt.
En dan kost het (denk ik ) niet zoveel moeite hihi..

Mijn pupje at zijn eigen hondenpoep op, heb inderdaad net als Tamara ook NEE! geroepen als ie ook maar naar het drolletje keek.
Na een week bleef ie eraf, of liep er met een boog omheen hihi...

Succes, ik zou het niet toelaten de drollen te eten, straks houd ie er wormen aan over.
x

honden page profiel Marloes JoostenMarloes Joosten

honden foto van Marloes Joosten

Zo net terug van de da die denk dat het aan de dikke darm ligt, dus prikje gekregen om die te kalmeren, en dan zal de eetlust ook weer terug komen. plus nog een extra ontwormingskuur.
Het kattenpoep is opgelost met de de kattenbak wat hoger te zeten, maar nu weet ik iig dat het niet aan een tekort aan iets komt.

Eierkoeken heb ik inderdaat meer over gelezen, maar werk zo ver ik lees alleen met eierkoeken van de banketbakker, die hebben er een amoniak laagje overheen.
Bedankt voor alle hulp.
Marloes

honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+

honden foto van Kim, Roef, Casper+

hallo,

in eierkoeken zit amoniak net als in poep en mest. Doordat ze via een eierkoek al voldoende amoniak binnenkrijgen hebben ze geen behoefte meer aan poe. Ik dacht dat dit een reden is. Wij geven casper ook regelmatig een stuk eierkoek omdat er bijons in de omgeving veel boeren mest verliezen onderweg waar Caz als een gek op af ging.

groetjes kim

honden page profiel JemenJemen

honden foto van Jemen

Jemen heeft als pupje eerst een periode gehad dat hij zijn eigen ontlasting op at! (aangeleerd gedrag door de moeder en fokker die alles gelijk weghaalde)

Daarna at hij andere z'n poep en ook katten poep....

Gelukkig is dat helemaal over nu...
Hij is alleen nog maar gek op paarden poep. Maar dit kan ook gevaarlijk zijn, dus proberen dit af te leren door negeer comando te geven. Dit werkt erg goed.

Wat eierkoeken en karnemelk betreft. Ik meende altijd datr het alleen zin had als hij zijn eigen ontlasting op at. Maar goed.....

Groetjes en suc6

Peter en poot van Jemen

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pup eet katten poep." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^