Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat toevallig...." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Maar laat ik niet op de zaken vooruit lopen, als ze denken dat dat niet mag, dan zou het wel fijn zijn als iemand ze op een hele nochalante manier eens vertelt dat wat ze nu doen erger is. Ze hebben een pup in een socialisatie fase. Je krijgt van andere honden niet zomaar een ziekte, maar de kans dat je een hond krijgt die bang is voor andere honden als je niet met ze buiten komt is velen malen groter. Met 12 weken is de eerste socialisatie periode voor bij, en als je dan pas begint met het ontmoeten van andere honden ben je te laat. Waar je wel heel erg mee uit moet kijken is de ontlasting van andere honden. Daar moet je met je pup onder de 12 weken zeker even vandaan blijven. Maar misschien is het toeval dat je ze nooit ziet... En zijn ze er vandaag wel weer een aantal keer.
"
, ik vrees dat dat nog wel eens het tegenovergestelde effect zou hebben. Niet iedereen laat het toe om door vreemde mensen te moeten aanhoren hoe ze iets moeten doen.
"ja ik laat Hero elke dag minstens een stuk of 6x uit, morgen gaan we naar de grote stad, heel belangrijk voor de socialisatie, ik zou geen asociale hond willen en ja als je er te laat mee begint, kan dat niet meer ongedaan gemaakt worden he"
Haha, dat snap ik hoor! haha. Dat zou ik ook niet doen. Ten slotte kan het totaal verkeerd vallen, en daar heeft niemand iets aan. Dus zoals je het nu formuleerd klinkt het perfect... Ik zou het niet beter kunnen verwoorden. Dan kunnen ze altijd zeggen: ja maar je moet uitkijken met andere honden hoor!! Dan kun je ze altijd nog jouw visie uitleggen
Nog maar 2 of 3 dagen!!!


Ik heb de pup van de overburen nu eindelijk buiten gezien.
Baasje zat onkruid te wieden, pup zat erbij.
De buurvrouw met goed gesocialiseerde Shih Tzu komen langs.
Pup begint te blaffen en achteruit te trekken en wil na 5min nog altijd geen contact zoeken met die vrouw, noch met de hond.
Dit is toch geen normaal sociaal gedrag voor een pup van +-10 weken he :(?

En elke keer als de buurvrouw een beweging maakt deinst de pup volledig achteruit van de schrik :(.

ehhh nee... of nou ja, het is geen gevaarlijk gedrag, maar wel gedrag waar iets mee gedaan moet worden. Saltootje loopt naar iedere hond helemaal vrolijk toe. Dat deed ze de eerste dag ook niet hoor, want ze komen vaak uit een beschermde omgeving waarin ze hun eigen ras wel hebben leren kennen, maar andere rassen niet. Maar ik heb Salto meteen met zoveel mogelijk honden laten kennis maken (en daar ga ik ook nog heeeeel lang mee door
) en nu is dat angstige er dus helemaal af... Hopelijk merken je buren ook op dat dit gedrag is wat ze niet graag zo zouden laten, en komt het met hun BC snel goed.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat toevallig...." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?