
hoi,
ik heb een paar weken geleden een chihuahua puppy gekocht. ze is nun 3 en halve maand en doet het heel goed.
samen met mijn moeder verzorg ik haar. mijn moeder doet haar 's ochtends en ik doe haar eigenlijk de rest van de dag. verder is mijn moeder er natuurlijk er nog wel een beetje mee bezig.
maar ik lees overal dat een chihuahua zich aan 1 persoon gaat hechten. aangezien ze met mij over een paar jaar mee uit huis gaat wil ik het liefst, en is het het handigst, dat ze zich aan mij hecht, maar ik heb het idee dat ze zich aan mijn moeder begint te hechten.
mijn vraag is, wanneer begint een hondje met zich hechten aan iemand en tot wanneer duurt dat ongeveer?
en als ze wakker word ziet ze mijn moeder, is dat het leukste moment, dus het beste voor het hechten?
en wat kan ik er aan doen om onze band te versterken. over 1 of 2 weken begin ik met de puppy cursus, en die doe ik met haar dus dat zal ook wel helpen.
misschien klinkt het allemaal een beetje overdreven, maar het is wel zo leuk als je eigen hondje jou ook als baasje ziet en niet iemand anders.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hechten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Kan je niet alles overnemen dan??
Dat jij ook s'ochtends de pup "doet"?
Ik weet voor de rest niets over chihuahua's dus ik zou niet weten of ze zich echt aan 1 persoon hechten,,

dat zou wel kunnen, maar mijn moeder staat voor haar werk om 6 uur op en ik om 7 uur voor school. dus als mijn moeder dan om 6 uur de andere hond uitlaat kan ze die van mij gelijk mee nemen.

myriam,
heb jij misschien tips voor een sterkere band met mijn hondje? ik zag dat jij ook een chihuahua hebt.

Als jij lekker cursus gaat doen zal je hondje zich echt wel hechten aan jou hoor. De chi van mijn buren is gek op het hele gezin, en ook op mij
.
Een cursus is een van de beste manieren om een goeie band te krijgen met je hondje.
geen zorgen dat je hondje straks niet met jou mee wilt als je verhuist, komt helemaal goed

Je moeder laat jou hondje alleen maar uit? Jij gaat er lekker veel mee trainen en spelen. Jij voert haar lekker. Moet goed komen toch?

alleen als je moeder je hondje uit laat hoe je niet bang te zijn dat je hondje zich echt aan je moeder hecht hoor. echter wel als ze er de rest van dag voor zorgt enzo. doe lekker veel dingen met je hondje en jij krijgt er een perfecte band mee hoor. je kan het toch niet afdwingen. je hondje is ook nog ook jong hoor. dus komt wel goed ok gr myriam

Doe gewoon zo natuurlijk mogelijk, niet te veel. Voedt haar positief op, onderneem veel dingen met haar. Hier zie je duidelijk wie elke dag de langste wandeling maakt en wie haar kort uitlaat. En wie meer met haar doet en wie er het minst met haar doet. Bij chihuahua's zal het dan wel iets sterker zijn met één persoon, maar zo heel veel kan het toch niet verschillen? En nu spreek ik even uit ervaring: je krijgt een superband van cursus doen met de hond! Sinds een paar weken doe ik cursus met Nala, we beleven er veel plezier aan en we hebben een hechtere band als ooit tevoren!

Bij mij is het zo dat het ook mijn hondje is en ik de meeste tijd met haar doorbreng en veel voor haar doe, Maar ze ziet toch mijn vriend als het baasje. Dus helaas kan ik je hierover geen advies geven.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hechten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?