Jaaah ik heb dr!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel u-will-b-in-my-heartu-will-b-in-my-heart

honden foto van u-will-b-in-my-heart

Na lang wachten totdat ik klaar was met mn verhuizing (is nog lang niet af maar ik woon dr)heb ik mijn mooie Engelse Stafford eindelijk in huis! tis echt een hardstikke lieve hond en is veel makkerlijker in de omgang(met honden en kleine kids) dan (Sha)kira! Ze had wel last van een soort obsessie met stokken versnipperen tot zaagsel en tennisballen opeten, maar dat is zo goed als afgeleerd! Ik heb dr nog maar 5 dagen en ze leert erg snel bij. Ik zal eens zien of ik wat foto's kan plaatsen, mijn zoontje is echt helemaal dol op dr, hij kan echt vanalles met r doen. Mn dochtertje moet t nog een beetje leren dat Chika wat lomper is dan Kira en dat ze ook zo behandelt moet worden. Maar dat komt goed met de tijd.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jaaah ik heb dr!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel yvonneyvonne 1 doggies

Wat leuk :-D Ik ben benieuwd naar de foto's

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

geniet van je nieuwe huisgenoot, en laat die fotoos maar eens zien. :-D

honden page profiel Mieke ft. DhaylaMieke ft. Dhayla 2 doggies

honden foto van Mieke ft. Dhayla

Veel plezier met Chika, en ehh.. FOTO'S :-D

honden page profiel MarloesMarloes 1 doggies

honden foto van Marloes

Wat leuk zeg! :-D

honden page profiel Liesbeth/SkinnyLiesbeth/Skinny 2 doggies

honden foto van Liesbeth/Skinny

foto's O-) O-) O-) O-) O-)


veel plezier met je nieuwe hond

honden page profiel Claudia & TankClaudia & Tank 3 doggies

honden foto van Claudia & Tank

Oh wat leuk zeg.
Ben erg benieuwd naar de foto's.
Spike had van dezelfde obsessie last.
Wat zijn er veel tennisballen gesneuveld totdat hij het eindelijk was afgeleerd.

honden page profiel Sky & HaileySky & Hailey 1 doggies

honden foto van Sky & Hailey

leuk!!!

honden page profiel MYRIAMMYRIAM 3 doggies

honden foto van MYRIAM

gefeliciteerd met je keuze gr myriam

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 2 doggies

honden foto van corrie koopman

Ga lekker genieten van Chika :-) .
Ik ben heel benieuwd naar de foto's

honden page profiel WijnaWijna 2 doggies

honden foto van Wijna

Wat fijn dat het al zo goed gaat ;-)

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker 2 doggies

honden foto van Dobry

Gefeliciteerd, veel plezier met haar,

wat bedoel je eigenlijk met dat ze lomper behandeld moet worden dan de andere hond?

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne 1 doggies

honden foto van Rocky & Ivonne

Wat leuk en gefeliciteerd , ben benieuwd de fotootjes te zien van Chika :-D

honden page profiel yvonneyvonne 1 doggies

Ben benieuwd, hoe is de eerste nacht gegaan :-D ?

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 1 doggies

honden foto van Uma & Joker

Gefeliciteeeerd :-D
Wat leuk zeg!

honden page profiel ININ 1 doggies

honden foto van IN

Gefeliciteerd met je nieuwe hond,heel veel plezier allemaal ermee. :-D

honden page profiel u-will-b-in-my-heartu-will-b-in-my-heart

honden foto van u-will-b-in-my-heart

Hoi ik heb geprobeerd om foto's toe te voegen maar dat is denk ik weer eens mislukt. Ik ga t morgen opnieuw proberen, Chika heeft zich de eerste nacht voorbeeldig gedragen en iedereen is dolblij met haar. Al vind Kira t minder prettig dat ze nu dr aandacht moet delen, wel vind ze t fantastisch om een speelkameraadje te hebben. Chika's obsessie begint flink af te nemen en ik ben apetrots op dr dat ze het zo snel leert. Wie zegt dat 3 jaar te oud is om gewoontes af te leren en nieuwe gewoontes erbij? Ze is slim en leert snel bij. Als ik zeg dat ze lomper behandeld moet worden is dat omdat m'n andere hondje Kira(keeshondje) erg kleinzerig en gevoelig is, om maar niet te zeggen dat ze best een aanstellertje is. Chika is een lieve lobbes vergeleken met Kira is ze bijna gevoelloos hoewel ze nu minder lomp doet en sneller reageerd als aan t begin(vorige week) . Ti's Laat dus ik zal de foto's wel op een ander moment uitproberen.

honden page profiel u-will-b-in-my-heartu-will-b-in-my-heart

honden foto van u-will-b-in-my-heart

Ik weet niet goed hoe ik de fot's hier moet zetten maar je kunt ze bij mn profiel bekijken, ik krijg alleen mn profielfoto niet veranderd.

honden page profiel Sky & HaileySky & Hailey

honden foto van Sky & Hailey

Super!
Helemaal leuk dat je zoontje al zo goed met haar kan, dochter nog even iets wennen maar dat kan ik me voorstellen haha het kunnen ook wel echte lomperds zijn! Veel plezier met jullie nieuwe aanwinst!

honden page profiel SanneSanne 3 doggies

honden foto van Sanne

Deze foto's ?






Leuke hond! Veel plezier met Chika! :-D

honden page profiel Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco 3 doggies

honden foto van Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

" Ik weet niet goed hoe ik de fot's hier moet zetten maar je kunt ze bij mn profiel bekijken, ik krijg alleen mn profielfoto niet veranderd. "


even F5 drukken dan verandert je profielfoto

honden page profiel Hanne baasje van  Bonny Hanne baasje van Bonny 2 doggies

honden foto van Hanne baasje van  Bonny

Wat een leuke hond is Chika ,gefeliciteerd !!! :-D

honden page profiel u-will-b-in-my-heartu-will-b-in-my-heart

honden foto van u-will-b-in-my-heart

@ Sanne hoe heb je de foto's erop gezet?

honden page profiel SanneSanne 3 doggies

honden foto van Sanne

" @ Sanne hoe heb je de foto's erop gezet? "

Ik ben naar jou foto-album gegaan. Dan druk je met de rechtermuisknop op een foto, dan druk je op 'Eigenschappen afbeeldingen' en klik je op het 'adres'. Dat wordt dan blauw, je drukt dan op Ctrl C.
Dann ga je naar het forum en druk je, waar je je berichtje typt op Img (boven het typschermpje) dan druk je op Ctrl V en nog een keer op Img.

Snappie? ;-)

honden page profiel linnekelinneke

honden foto van linneke

ik ben officieel jarloes O-)
ik zou heel graag een engels staffje maar 4 hondjes is teveel en ik en mijn vriend hebben besloten om het, na deze 3, bij 2 te houden. kan dus nog wel effe duren voor ik zo'n mooi, wit engels vrouwtje als de jouwe krijg O-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jaaah ik heb dr!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: nerveus vrouwtje
^