
Na lang wachten totdat ik klaar was met mn verhuizing (is nog lang niet af maar ik woon dr)heb ik mijn mooie Engelse Stafford eindelijk in huis! tis echt een hardstikke lieve hond en is veel makkerlijker in de omgang(met honden en kleine kids) dan (Sha)kira! Ze had wel last van een soort obsessie met stokken versnipperen tot zaagsel en tennisballen opeten, maar dat is zo goed als afgeleerd! Ik heb dr nog maar 5 dagen en ze leert erg snel bij. Ik zal eens zien of ik wat foto's kan plaatsen, mijn zoontje is echt helemaal dol op dr, hij kan echt vanalles met r doen. Mn dochtertje moet t nog een beetje leren dat Chika wat lomper is dan Kira en dat ze ook zo behandelt moet worden. Maar dat komt goed met de tijd.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jaaah ik heb dr!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
1 doggies Wat leuk
Ik ben benieuwd naar de foto's

geniet van je nieuwe huisgenoot, en laat die fotoos maar eens zien.
3 doggies 
Oh wat leuk zeg.
Ben erg benieuwd naar de foto's.
Spike had van dezelfde obsessie last.
Wat zijn er veel tennisballen gesneuveld totdat hij het eindelijk was afgeleerd.
2 doggies 
Gefeliciteerd, veel plezier met haar,
wat bedoel je eigenlijk met dat ze lomper behandeld moet worden dan de andere hond?
1 doggies Ben benieuwd, hoe is de eerste nacht gegaan
?

Hoi ik heb geprobeerd om foto's toe te voegen maar dat is denk ik weer eens mislukt. Ik ga t morgen opnieuw proberen, Chika heeft zich de eerste nacht voorbeeldig gedragen en iedereen is dolblij met haar. Al vind Kira t minder prettig dat ze nu dr aandacht moet delen, wel vind ze t fantastisch om een speelkameraadje te hebben. Chika's obsessie begint flink af te nemen en ik ben apetrots op dr dat ze het zo snel leert. Wie zegt dat 3 jaar te oud is om gewoontes af te leren en nieuwe gewoontes erbij? Ze is slim en leert snel bij. Als ik zeg dat ze lomper behandeld moet worden is dat omdat m'n andere hondje Kira(keeshondje) erg kleinzerig en gevoelig is, om maar niet te zeggen dat ze best een aanstellertje is. Chika is een lieve lobbes vergeleken met Kira is ze bijna gevoelloos hoewel ze nu minder lomp doet en sneller reageerd als aan t begin(vorige week) . Ti's Laat dus ik zal de foto's wel op een ander moment uitproberen.

Ik weet niet goed hoe ik de fot's hier moet zetten maar je kunt ze bij mn profiel bekijken, ik krijg alleen mn profielfoto niet veranderd.

Super!
Helemaal leuk dat je zoontje al zo goed met haar kan, dochter nog even iets wennen maar dat kan ik me voorstellen haha het kunnen ook wel echte lomperds zijn! Veel plezier met jullie nieuwe aanwinst!
3 doggies 
3 doggies 

ik ben officieel jarloes
ik zou heel graag een engels staffje maar 4 hondjes is teveel en ik en mijn vriend hebben besloten om het, na deze 3, bij 2 te houden. kan dus nog wel effe duren voor ik zo'n mooi, wit engels vrouwtje als de jouwe krijg
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jaaah ik heb dr!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?