Als alles goed gaat krijgen we na 8 jaar (in augustus) eindelijk weer een golden pupje.
Mijn eerste hond was ook een golden retriever en ze heette Sally, we kregen haar toen ze 8 weken oud was en is 13 jaar geworden.
Ze was een heerlijke hond en ons allerbeste vriendin. Ik was zwanger van mijn tweede kindje toen we haar in moesten laten slapen en het leek me dan ook niet verstandig om gelijk weer aan een hondje te beginnen, nog voor dat mijn zoontje 3 jaar was overleed mijn man, dus ook in die tijd kon ik er effe geen hond bij hebben.
Maar nu ruim 4 jaar na het overlijden van mijn man zitten we weer lekker in ons vel en zijn we weer toe aan gezinsuitbreiding, de kids en ik verheugen ons enorm op ons pupje.
Als alles goed gaat wordt het half junie geboren en mogen we ons pupje in augustus ophalen, natuurlijk gaan we het in die tussentijd nog wel een paar keer bezoeken.
We kunnen haast niet wachten, eindelijk weer een hond in huis.
Angelique
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pupje " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
1 doggies 
Hoi Angelique
Go wat leuk voor je naar alle ellende die je mee gemaakt heb.Het zal voor jou en de kinderen best wel heel lang duren dat het augustus is Maar leuk jullie hebben wat om naar uit te kijken Ik hoop voorr jullie dat jullie hier heel erg van gaan genieten
groetjes joke en taat
1 doggies 
Dag Angelique,
Heerlijk voor jullie , ook wij hebben na onze eerste golden (die 13jaar geworden is) een nieuwe pup golden pup genomen ; Het was er eentje die veel levendiger was dan onze eerste en had ook wel een wat sterker karakter. Het was echt onze,en vooral mijn beste vriend, ik ging er ook vaak mee wandelen en nam ze overal mee naar toe; helaas is ze niet oud mogen worden en is ze in oktober gestoren, ze was pas 3,5jaar en had een spierziekte die pas in augustus begonnen is. Gelukkig heeft ze weinig afgezien, alleen kon ze niet meer wandelen en dat vond ze verschrikkelijk. Het verdriet, vooral het mijne, was heel groot, na 2 maand treuren ben ik naar het asiel gestapt en ben nu in het bezit van een nog grotere deugniet, die je op de foto ziet. Ze is nu 11maand en is een kruising van een golden,wat je niet ziet, met een munsterlander,waar ze veel van weg heeft. Het is een schatje en stilletjes aan begint te band te groeien, ik zou ze niet meer kunnen missen, alhoewel ik er dikwijls op vloek.
Ik hoop dat jullie echt heel veel plezier beleven aan jullie nieuwe puppy!!
Eén goede raad, verwen ze niet teveel het eerste jaar, en wees consequent zodanig je er de rest van haar leven met volle teugen kunt van genieten;
Hopelijk moet ze niet teveel alleen blijven want dat weet ik ook uit ondervinding dat ze dat niet zo leuk vinden;
Nog hartelijk proficiat, en geniet ervan!!
Groetjes,Domi
Pootje van Dora
Hoi Angelique,
Wat super meid, een nieuwe pup op komst. Geweldig ik hoop echt dat jullie van hem of haar heel lang mogen genieten vooral na alle nare dingen die jullie zijn overkomen.
Ga maar lekker vaak kijken ook als het kan bij de ouders van je nieuwe aanwinst zolang ze nog niet geboren is. Ene ... houd je ons op de hoogte?
Een warme groet van Alice en Cobus4ever
2 doggies 
Gefeliciteerd met je aankomende hondje. Je hebt er echt op gewacht, dat vind ik knap.
Ik vind wel dat als een hond opgroeit in een gezin met kinderen dat anders is als dat je met volwassenen bent. Ik ben nu weer zonder dus ik kan nu lekker alles zelf bepalen en de kinderen kunnen storend zijn in de opvoeding, want die gegrjpen niet alles.
Hoi,
Ja in de mening van Iris kan ik best een beetje meegaan hoor. Toen wij onze Cobus kregen woonden we met zijn 5en in ons huis Kids en aanhang. en ja ....dan wil het wel eens zo zijn waneer de 1 zegt dat mag niet dat de ander het wel toelaat. haha. Nu we straks onze nieuwe pup krijgen zijn de kinderen uitgevlogen en wij er met ons 2en baasje over. maar ach of dat altijd goed gaat..... ik weet nu al dat kleine ukken zo vreselijk vertederend kunnen zijn en dan is het echt wel eens moeilijk om consequent te zijn.en ik weet nu al dat het heus wel eens zal gebeuren dat wat de 1 verbied de ander stiekum toelaat. ach ja en dan denk ik maar met Cobus is het ook allemaal wel dik in orde gekomen en Cobus was echt een schat van een hond. maar met hun oogopslag kunnen ze je idd soms wel eens lekker om hun vinger (ik bedoel pootje) winden.Angelique ga staks lekker genieten van je nieuwe spruit, en geef hem gewoon een lekker warm thuis, en ik weet zeker dat dat wel goed zit.
Een warme groet van Alice en Cobus4ever
Ik ben me er echt wel van bewust dat het niet altijd even makkelijk is om een pupje op te voeden nu de kids er zijn.
Ik ben ook van plan om tegen die tijd duidelijke afspraken te maken met de kids, het zal heus niet altijd even makkelijk zijn om je er aan te houden, en dat geld ook voor mij hoor, haha. In ieder geval heb ik mijn kids wel geleerd om met respect met een hond om te gaan, en ik moet eerlijk zeggen dat ze dat ook doen. Ik heb mijn liefde voor honden behoorlijk over gebracht op de kids merk ik wel.
Ik weet dat je ook wel heel erg consuquent moet zijn, maar ik ben er ook van overtuigd dat je met liefde heel veel bereikt.
En wie kan er nou altijd even consequent tegen zijn hondje zijn, we zwichten toch allemaal wel eens een keertje als ze je aan zitten te kijken met die trouwe ogen van ze.
Gaat wel goed komen hier.
Ik vind de reacties heel erg leuk en lief die ik van jullie krijg.
Volgende week gaan we kennis maken met de mams van ons toekomstige pupje, en we mochten heerlijk met haar komen knuffelen. En mijn dochter is beloofd dat ze mocht helpen met het borstellen van de goldens van die mevrouw, ze kan niet wachten( ik ook niet hoor). Angelique

Dag Angelique,
Leuk dat jullie de toekomstige mama mogen gaan knuffelen, bewijst ook dat ze een goed karakter heeft en dat de eigenaars van de goldens het echt goed menen met de toekomstige eigenaars van de puppy's; leuk ook voor de kinderen.
Sorry voor het trieste verhaal dat ik geschreven heb in het begin van de topic, het was echt niet de bedoeling je te ontmoedigen ik wou jullie echt alleen veel succes wensen met jullie puppy (kben zelfs wat jaloers,denk ik)
Groetjes, Dominique
Pootje aan de mama retriever van Dora
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pupje " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?