Kroket

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel xxxxxx

honden foto van xxx

Lauren, ik heb nieuwe foto's gemaakt, alleen die moet ik nog plaatsen, hoop ik morgen te kunnen doen!
Vandaag ook weer iets grappigs meegemaakt met hem: ik had eieren gekookt. Geef Chico een stukje .... hij zat ermee te goochelen omdat het zo glad was, geef hem nog een stukje, hetzelfde verhaal. Goed, de eieren waren voor mijn vogels, omdat ik jonge vogels heb en vers eivoer vinden ze helemaal geweldig. Lang verhaal kort: Chico in een keer weg, na zoeken, waar zat meneer: jawel hij probeerde de voliere in te komen want daar stond nog een schaaltje met dat heerlijke glibberige wit/gele spul ... de stinkerd! Jatzak! ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kroket" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne 3 doggies

honden foto van Rocky & Ivonne

Ola ola lees dat de knapperd Chico het heel goed doet , al 3 ons afgevallen geweldig !!! :-D
Deelt ook zijn mandje zelfs..wat lief, jajaaaa Chicootje jij word de HP Don Juannetje van het jaar ;-) :-D
Hé Chico voor jou een kusje terug op je lief neusje :-D

Ben benieuwd naar de volgende fotootjes ;-)

honden page profiel AnitaAnita 3 doggies

honden foto van Anita

Leuk weer om jullie belevenissen te lezen! :-D
Fijn dat het goed gaat met afvallen.

honden page profiel xxxxxx

honden foto van xxx

Hallo iedereen!

Jullie geloven het misschien niet, maar .... (tromgeroffel) .... hoeveel is Chico in totaal afgevallen .....??????

1 kilo oftewel 10 ons oftewel 1000 gram !!!!!

Is dat niet geweldig? Hij is ook echt veeeeeeeel mobieler, loopt heel vlot aan de riem, rent achter de andere honden aan in huis of in de tuin, springt tegen de stoel omhoog als hij iets van je wil.
't Is fantastich. Hij weegt nu 14.3 kilo. Nog even en hij mag naar de tandarts, dat zal hij me niet meteen in dank afnemen, maar ja, wat moet dat moet, 't is voor zijn eigen gezondheid.

Volgende week wordt z'n bloed en urine onderzocht vanwege zijn lever... dus, in een woord GEWELDIG!

Oh ja, Chico heeft mij gevraagd nog iets te zeggen over een aantal reacties op een topic m.b.t. ervaringen met ACE:

Chico is heel blij dat hij een paar jaar geleden uit een kooi (!!!!) is gehaald en dat er vrijwilligers zijn geweest die voor hem hebben gezorgd en dat hij uiteindelijk toch nog een fijn leven tegemoet heeft mogen zien!!!!! Daarvoor wil hij iedereen van ACE, die daaraan hebben meegewerkt, bedanken en hij hoopt dat de vele vriendjes die heeft helaas heeft moeten achterlaten, ook via ACE goed terecht gaan komen!!!

honden page profiel Claudia & TankClaudia & Tank 3 doggies

honden foto van Claudia & Tank

Daar kan ik maar 1 ding op zeggen GEWELDIG.

BEn zo blij dat het goed gaat Chico verdient het en zo te lezen boffen jullie ook maar met Chico.

honden page profiel Vrouwtje van Denzel en Diva (R.I.P. Dixie)Vrouwtje van Denzel en Diva (R.I.P. Dixie) 3 doggies

honden foto van Vrouwtje van Denzel en Diva (R.I.P. Dixie)

Hoi Inge,

Wat super dat alles goed gaat! Leuk dat je ons op de hoogte houdt. Met Denzel (OOK VAN ACE ;-) ) gaat het ook super. We zijn begonnen met de trainingen voor GG1 en het gaat erg goed.

Ik ga maar niet meer reageren op het topic "ervaringen met ACE" want ik wordt er chagrijnig van. Ik ga lekker naar het bos met de honden, daar kan ik beter mijn energie aan besteden..... ;-)

honden page profiel LaurenLauren 3 doggies

honden foto van Lauren

Super zeg, 1 kg afgevallen & verder ook fijn dat alles zo goed gaat & hij het zo naar zijn zin heeft.

En ik weet m.b.t. welk topic je dat bericht neerzet, haha. ;-)

honden page profiel xxxxxx

honden foto van xxx

Fijn jullie reacties weer! Lauren en Greetje, ik wil niemand afvallen m.b.t. een onderwerp van een topic, maaaaar om nu een hele organisatie op een misselijk makende wijze aan te vallen, tja, daar heeft zelfs Chico geen woorden voor. :'(
Wat denk je wat zijn vroeger vrouwtje van al die opmerkingen zou zeggen: zij is een dame van 72 jaar (!) met een gouden hart voor honden!!!!!

honden page profiel helmahelma 3 doggies

honden foto van helma

Yeh dat gaat goed zeg 1 kilo, wat zal chico een knap manneke aan het worden zijn!!!
Moet ie nog veel afvallen???Wel super dat ie het zo goed doet en het heerlijk naar de zin heeft en idd is een bedankje voor de vrijwilligers van ACE waard, zonder hen was het geen chico voor jullie
Ik denk dat als je stichtngen op een rij zet er over allemaal positieve en negatieve verhalen zijn.
En daarmee wil ik niemand voor zijn kop stoten hoor. Is eenmaal een feit.

honden page profiel helmahelma 3 doggies

honden foto van helma

E vergat ik...Foto's???Please!!!!!!
de nieuwe Chico!!! :-D

honden page profiel xxxxxx

honden foto van xxx

Helma, Chico moet nu nog 2 kilo.... dat krijgen we wel voor elkaar!

Het is precies wat je zegt, Chico en ik bedanken alle vrijwilligers uit de grond van ons hart!!!

honden page profiel xxxxxx

honden foto van xxx

Helma, de foto's komen, eerst even een body lift, hihi. Hij krijgt los vel, haha! Ik moet eens aan de DA vragen of daar iets voor bestaat, levertraan is mij al gezegd, maar ik weet niet of dat mag, wordt vervolgd! :-D

honden page profiel Sasch&de 2 idioten ^.^Sasch&de 2 idioten ^.^ 3 doggies

honden foto van Sasch&de 2 idioten ^.^

Gaat heel goed dus, Top zeg ! Ik kom elke keer even weer bij lezen. Ga zo door he ! :-D

honden page profiel helmahelma 3 doggies

honden foto van helma

Misschien dat ie door de afbraak van vet en de opbouw van spieren zelf weer strak in zijn vel komt te zitten.
Maar kan me wel voorstellen als ie al geruime tijd te dik is geweest, dat zijn vel is meegegroeid.
Maar ben benieuwd of de DA nog nuttige tips over heeft.Hoe dan ook voor ons word ie er niet mnder kna door ;-)

honden page profiel AnitaAnita 3 doggies

honden foto van Anita

Zo hee dat gaat goed met afvallen! Hartstikke fijn! :-D
En hij jogt dus nog lekker mee?
Ik ben ook benieuwd naar foto's...

honden page profiel Ina, Misty en AysaIna, Misty en Aysa 3 doggies

honden foto van Ina, Misty en Aysa

misschien moet Chico snacht's stiekum een corsetje dragen om alles weer strak te krijgen :-D
Nee hoor grapje, zal op den duur wel weer goed komen, en zo niet is dat altijd nog gezonder dan die extra kilo's.
We zijn trots op je Chico, ga zo door :-D

honden page profiel diane en tankdiane en tank 3 doggies

honden foto van diane en tank

goed gedaan hoor chico, zo sweet om te lezen dat je het zo naar je zin hebt.

dikke knuffel van tank

honden page profiel xxxxxx

honden foto van xxx

Nou ja, ben ik hastikke strak aan het lijnen, wat schets mijn verbazing: woog ik vanochtend 14.4 kg. :'(
Dat zou betekenen dat ik een ons ben aangekomen! Nou, dat kan helemaal niet! Ik heb niet stiekem gesnoept, niet stiekem van mijn huisbewoners gepikt, NIKS!!!! O-)
Maar ik weet wel waar het vandaan komt, hoor! Ik loop me te pletter met mijn vrouwtje, joggen, joggen en nog eens joggen en daar krijg ik natuurlijk spieren van, dat moet het zijn. ;-)
Iedereen zegt dat ik afval, ik krijg zelfs weer een taille. En nog iets als mijn baasje roept, dan ren ik naar hem of haar toe, ja, dat lees je goed: REN!!! :-D
Overigens zien mijn leverwaarden er goed uit. Om zeker te zijn, hebben ze mijn plasje naar Utrecht opgestuurd en daar krijg ik volgende week vrijdag de uitslag van. :-D
Dat was stom joh, staat mijn vrouwtje met een soeplepel onder mijn buik, gisterochtend. Ik was blij dat het maar een kleine soeplepel was, want tja mijn velletje hangt een beetje. Maar in mijn snoet zie ik er goed uit, hoor! ;-)
Tot de volgende keer!!! Een dikke lekkere natte lebber aan iedereen! :-D :-D :-D

honden page profiel AnitaAnita 3 doggies

honden foto van Anita

Chico, je wordt straks nog een gespierde spijker! :-D
Fijn dat het zo goed met je gaat.

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP) 3 doggies

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Ik ben benieuwd op Chico alweer afgevallen is. :-)

honden page profiel LaurenLauren 3 doggies

honden foto van Lauren

" Fijn jullie reacties weer! Lauren en Greetje, ik wil niemand afvallen m.b.t. een onderwerp van een topic, maaaaar om nu een hele organisatie op een misselijk makende wijze aan te vallen, tja, daar heeft zelfs Chico geen woorden voor. :'(
Wat denk je wat zijn vroeger vrouwtje van al die opmerkingen zou zeggen: zij is een dame van 72 jaar (!) met een gouden hart voor honden!!!!! "


Wilde even vermelden dat ik de stichting absoluut niet aan wilde vallen met mijn topic hoor.
Ik las enkel wat berichten op internet en vroeg daarom wat anderen ervan vonden.
Zelf vind ik het ook een erg goede stichting.
Kwam pas op een evenement een stand van ze tegen en heb echt nog nooit zo'n enthousiaste vrijwilliger gezien. Die man vond het erg leuk dat ik regelmatig op de site kijk en heeft gelijk allemaal foto's laten zien van toen hij in Spanje bij ze was en van de modderstroom die er helaas pas geleden was.
Vond het echt zo leuk om te zien hoe betrokken hij er ook bij was. Heb gelijk mijn moeder overgehaald om een zak voer te doneren. (:

Maar was in ieder geval erg leuk om te praten met die vrijwilligers. Dat geeft echt een hele andere kijk op zo'n stichting.

Hoe gaat het nu met Chico & zijn gewicht? :-)

honden page profiel xxxxxx

honden foto van xxx

Hallo allemaal!!! Dit is het laatste berichtje wat ik schrijf over Chico omdat ik gestopt ben met HP. Ik vind het heel erg jammer, echt waar, maar er zijn hier mensen op HP die menen alles te mogen en kunnen zeggen en bij mij staat respect en vooral eerlijkheid hoog in het vaandel! Ook al wordt ik beschuldigd van oneerlijkheid.
Met Chico gaat het heel goed, zichtbaar is hij verder afgevallen, alleen op de weegschaal niet, maar dat komt natuurlijk ook omdat hij erg veel loopt. Gelukkig waar spieren zitten, kan geen vet zitten. Hij is stapel op mijn man!!!
Aanstaande dinsdag hoop ik de uitslag van Utrecht te krijgen m.b.t. de evt. Cushing waaraan hij evt. zou kunnen lijden.
Ik wens iedereen het allerbeste en ik hoop dat de echte hondenliefhebbers nog lang mogen genieten van hun viervoeters! Dankjewel voor alle warme berichten en uitnodigingen om vriend te zijn!!!!
Liefs, Inge (en natuurlijk van Chico)

honden page profiel Corina Corina

honden foto van Corina

Haha oh geweldig... KROKET!!! haha. Ik vind het echt een heerlijke naam voor een hond. Om bij te smullen... niet letterlijk natuurlijk ;-)

Veel plezier met je hondje!

honden page profiel Sandra en FleurtjeSandra en Fleurtje

honden foto van Sandra en Fleurtje

Ga je echt stoppen wat jammer je hebt toch hele leuke reacties gehad.
Laat de vervelende gewoon gaan.

.jammer als je weggaat.

honden page profiel Sasch&de 2 idioten ^.^Sasch&de 2 idioten ^.^

honden foto van Sasch&de 2 idioten ^.^

Ik kom altijd ff terug op dit topic om bij te lezen.
Ben blij dat het goed gaat met Chico en ik hoop mee voor een goede uitslag van de test.
Jammer dat je gaat :(

honden page profiel helmahelma

honden foto van helma

Hoi Inge,
Fijn te lezen dat de afvastrijd van chico zo goed gaat, laat het vet maar lekker plaats maken voor de spiertjes, gewicht zegt dan niets, maar het oog alles.
Hoop dat de uitslagen goed zijn en mocht het cushing zijn, daar kan chico prima mee leven. Heb een hond met cushig gehad en die is er heeloud mee geworden.
Vind het heel jammeer dat je weggaat :'(
Geen mogelijkheid dat je bedenkt??
Zou het jammer vinden als ik jullie niet meer kan volgen.
Dikke knuf aan oe woefs xx

honden page profiel Lotte&Guus de Golden*Lotte&Guus de Golden*

honden foto van Lotte&Guus de Golden*

wat heerlijk dat het zo goed gaat!

nee niet gaan :'(

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Ik blijf toch ook benieuwd hoe het met Chico gaat.

honden page profiel lisa&borislisa&boris

honden foto van lisa&boris

ik vind kroket echt een leuke naam!!! Lekker origineel! En behoorlijk uniek...

honden page profiel ..

honden foto van .

Leuke naam :-)

Veel geluk met je nieuwe aanwinst !

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kroket" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 12 van 12 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Volgende forumvraag: Dierenarts-internist
^