
heeft iemand een idee welke inentingen verplicht zijn op hondenshows? ,ik hoorde zeggen dat kennelhoest verplicht is ?onze hondjes die mee op show gaan hebben gewoon de coctail gekregen en zou dit voldoende zijn,?ze hebben hier nog nooit iets over gezegd bij het binnenkomen,het zit zo dat volgende maand een pup meegaat op show voor de keuring ,en misschien is het voor hem wel belangrijk de kennelhoest inenting te halen?
graag een antoordje als iemand hier van op de hoogte is
dank je wel
sandra
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "in entingen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
2 doggies 
Is hier geloof ik niet verplicht, maar als een hond kennelhoest heeft of pas heeft gehad mag je niet meedoen.
Heb ik de laatste keer op de show gehoord van de mensen die naast ons zaten, of het klopt???

zal in ieder geval maar is mailen voor alle zekerheid ,toch al bedankt voor jullie antwoorden danny en annelies
2 doggies 
het is niet verplicht maar wel verstandig tedoen want mijn hond heeft het gehad toen en heeft het op gelopen bij de pupyschool

Als je je hond tegen kennelhoest wil beschermen, is er ook voortaan een neusspray die is 3 jaar geldig. dan is je hond 3 jaar beschermd! Kleine tip!

als je de cocktail hebt gehad, staat de kennelhoest erin. en is drie jaar geldig.
er is ook een influenza type 2 die moet ieder jaar gehaald worden.

huh Willemijn hoe moet ik jou bovenstaand stukje zien?
Nl niet verplicht maar wij doen het wel omdat je met veel honden in een ruimte zit....
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "in entingen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?