eerste hond

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

eric (Gast)

Hallo ik ben 13 jaar
Ik was al heel lang opzoek naar een hond
Me vriend die wou z'n hond niet meer
en hij wou eerst aan een vrowu geven maar ze woont
In een flat en die hond kan niet trappen lopen
En hij vroeg het aan mij
Het is een zwiterse sennen hond en is 5jaar oud
Ik wou al heel graag een hond maar wat moet ik allemaal weten hoeveel keer je moet uitlaten
En wat voor soort merk voer?
En hoeveel keer ontwormen enz

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "eerste hond" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel DoDo

honden foto van Do

Zijn je ouders het ermee eens?

honden page profiel Natascha en bonoNatascha en bono

honden foto van Natascha en bono

die vriend die em niet meer wil die kan je toch vertellen wat ie eet enz...
iemand die zijn hond weg doet , doet dat toch netjes vertellen, meestal.

eric (Gast)

Me ouders zijn daarmee eens
Sorry maar ik ben heel erg blij want me droom komt uit

honden page profiel helmahelma

honden foto van helma

Tuurlijk ben je blij erik!!!
En heel fijn dat je ouders er ook voor gaan!!!
Maar hoe zie je hetzelf voor je, hoe denk jij dat je het moet aanpakken??
Een eerste hond is niet niks als je geen honden gewend bent

eric (Gast)

Ik wil heel erg goed voor hem verzorgen
Ik wil vroeg opstaan met hem gaan wandelen
En ik heb op internet. Veel gelezen
Maar ik moest nog iets vragen voor me vriend
Is liddl brokken goed voor je hond? Hij krijgt een duitse herder
Maar hij weet niet welke voer hij moet geven van royal canin is wel goed voor maar is heel erg. Duur ? Is er problemen met liddl of alfi of c1000

honden page profiel Erika & Faya  ?BRL?Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

honden foto van Erika & Faya  ?BRL?

Je vriend doet zn hond weg...en neemt weer een nieuwe duitse herder??

honden page profiel Natascha en bonoNatascha en bono

honden foto van Natascha en bono

nee die brokken worden door mij en vele anderen hier af te raden
het is wel eluk een hond maar kost ook geld realiseer je dat ook aub
het is tuurlijk harstikke leuk maar er komt ook veel bij kijken
oa eten en dierenarts enz...

honden page profiel Natascha en bonoNatascha en bono

honden foto van Natascha en bono

????? dat is idd erg raar een andere hond, is die ander dan ineens niet goed

honden page profiel Simone, Cody en FlynnSimone, Cody en Flynn

honden foto van Simone, Cody en Flynn

Maarre...een zwitserse sennenhond? Dat zijn toch die enorme honden? Die kun jij met 13 jaar niet houden ben ik bang....Plus dat ik het heel erg vreemd vind dat die vriend zijn hond niet meer wil, en een duitse herder krijgt. Wat is dat voor onzin? Honden zijn geen ruildingetjes? Geen dingen die je even wegdoet en weer een nieuwe neemt?

honden foto van ninnino en Simson & uitlaathond Layla

Hoi Eric,

Heel erg gefeliciteerd, maar waarom moet de hond weg bij je vriend?
als de hond gedragsproblemen heeft kun je beter op zoek naar een hond van een kennel, of uiit het asiel. Voer van de Lidl, c1000, enzovoorts js NIET goed! Als je dan brokken wil geven, geef dan Orijen of taste of the wild. Maar je kunt ook KVV gaan geven, dat is het beste.

Groetjes Nienke

eric (Gast)

Bedankt,ik snap mijn vriend ook niet die hond van hem is nog hartstikke lief, maar we gaan hem woensdag ophalen

honden foto van ninnino en Simson & uitlaathond Layla

Ok,

hoelang per dag gaan jullie wandelen en doen?

En een grote zwitserse sennenhond, is best groot! Als die trekt is ie moeilijk te houden. Dus als hij aan de riem trekt moet je hem dat afleren.

Houd je ons op de hoogte?

Groetjes Nienke

eric (Gast)

Ik heb slecht nieuws
Ik heb me vriend overtuigt en nou wilt hij die hond houden,
ik ga vandaag aan me ouders vragen of ik een pup mag, ik ben vanplan dat ik een duitse herder gaat nemen
Maar ik heb gelezen dat je een goede hond moet nemen (HD en ED vrij) maar ik wou op marktplaats zoeken? Is dit goed?




Alex

honden page profiel Natascha en bonoNatascha en bono

honden foto van Natascha en bono

dan moet je wel goed kijken of het een serieuze fokker is en geen broodfokker
een broodfokker heeft meerdere soorten dieren kijk maar bij de linken onder de naam bij mp
kijk aub goed uit
zeg anders hier wat je hebt gezien dan kijken wij wel met je mee ;-)

honden page profiel ~**Saar,  Dexx & Daya **~~**Saar, Dexx & Daya **~

honden foto van ~**Saar,  Dexx & Daya **~

Ah dacht al wat raar!!
eerst hond weg en dan een nieuwe!!?!
Je zou bij neen goede fokker in de buurt kunnen kijken.of een het assiel!
Of wil je graag een puppie??
MP kan best , maar ga dan een paar keer kijken,en vraag informatie over de ouders etc.
niet zomaar ja en amen zeggen zou ik zeggen!!

honden page profiel Hannah en PépéHannah en Pépé

honden foto van Hannah en Pépé

Kijk eventjes hier ;-)
http://puppies4you.come2me.nl/

honden foto van ninnino en Simson & uitlaathond Layla

Hoi hoi,

je bent van plan een Duitse Herder te nemen, zomaar van ag, lijkt me wel leuk?

DENK NA!

Een Duitse Herder is niet de eerste de beste hond! Een Duitse Herder moet mentaal moe gemaakt worden, dat doe je niet met eventjes een uurtje wandelen op een dag, en een pup is heel veel werk! Ben je bereidt om de eerste maanden plas/poep op te ruimen? En om om het uur naar buiten te gaan? Ook als het heel slecht weer is? Heb je je verdiept in hoeveel werk een hond is?

En kijk als je voor een bepaald ras gaat eerst in de hondenencyclopedie, kijk welk karakter en formaat bij jullie past, en welk vachttype, welke uitstraling?

bezint eer ge begint,

sorry als ik fel overkom, maar ik kan me er gewoon nogal aan ergeren als mensen zo makkelijk denken over een hond (nu kun je natuurlijk denken, jij bent ook nog maar twaalf, maar ik ben me bewust van het feit dat ik een hond op dit moment niet zou kunnen bieden wat hij verdient, en ik zeur ook niet bij mijn ouders, want ik vind dat een hond een leven verdient met mentale en lichamelijke bevrediging, en dat hij of zij niet in een gezin terecht moet komen waar hij of zij eigenlijk niet past)

En dan nog iets: Kijk alsjeblieft niet op Marktplaats, dan haal je een hoop ellende in huis, kijk via de raad van beheer en de rasverenigingen naar een pup

Groetjes Nienke

honden page profiel Nikki, vrouwtje van Baco & DaniNikki, vrouwtje van Baco & Dani

honden foto van Nikki, vrouwtje van Baco & Dani

Slecht nieuws?? Ik vind niet dat het slecht nieuws is, ik vind het wel erg dat die hond als zeg maar 2e keus word gemaakt, Honden zijn geen dingen dat je zomaar kunt omruilen! Honden hebben ook gevoel! Net als mensen.

honden foto van Rivka met pup Josefientje Takkenbos

Mensen het gaat hier om iemand van 13! Als je 13 bent mag je op die manier denken. Zijn ouders gaan er vast op een andere manier mee om. Ze zullen heus niet morgen een hond van marktplaats halen.
Je kunt wel zeggen: sorry dat ik zo fel overkom, maar kom op, je kunt het ook anders zeggen of laat die sorry weg. Denk zelf na hoe jij was toen je 13 was.

Eric: Jammer voor je dat het niet door gaat. Berners zijn hele leuke honden, ik kan mij voorstellen dat je heel graag een andere hond wilt, je was zo dichtbij het hebben van een hond.
Je kunt eens naar het asiel gaan om te kijken en je voor te laten lichten. En aan je ouders vragen wat zij een leuke hond vinden. Samen komen jullie er vast wel uit.

honden page profiel BiankaBiankagoedgekeurde fokker

honden foto van Bianka

Duite herder zijn hele leuke honden, maar wel werkers dus je zult er veel mee moeten doen. Het is ook een grote hond, dus het trekken aan de lijn, moet je gelijk aanpakken.

Ik zal eens een boek aanschaven met alle rashonden, en dan eens goed lezen wat voor karakter hond en beweging bij jullie past. En beslis niet in een paar weken, maar neem er de tijd voor. En hond heb je voor minstens 10 jaar, bedenk daarbij ook hoe het moet als je op kamers gaat en wat er dan met de hond moet gebeuren.

Groetjes Bianka

honden page profiel Nikki, vrouwtje van Baco & DaniNikki, vrouwtje van Baco & Dani

honden foto van Nikki, vrouwtje van Baco & Dani

eric jij kunt er niks aan doen en ik vind het leuk als jou droom uit komt! Maar denk er heel goed over na! :-)

honden foto van ninnino en Simson & uitlaathond Layla

@ Rivka, sorry voor mijn felheid, maar ik ben zelf twaalf, en ik vind dat je over dingen als een hond goed na moet denken ;-)

honden page profiel DD

honden foto van D

Waarom heb ik het donkerbruin vermoeden dat hier geen hout van klopt? Of te wel, we worden in het ooitje genomen!

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman

honden foto van corrie koopman

Ik vind het ook maar vreemde verhalen.

honden page profiel Shawna & NalaShawna & Nala

honden foto van Shawna & Nala

Waarom schrijf je Alex onder je berichtje maar je heet Eric?

Ga je eerst eens verdiepen in verschillende rassen en over honden in het algemeen. Ook nagedacht over dat je misschien uit huis gaat over een paar jaar en overlegt met je ouders hoe je dat dan gaat doen?

Ik ben zelf veertien maar heb eerst zeven jaar moeten wachten op een hond en heb in die tussentijd flink zitten lezen.

honden page profiel Linda en BodhiLinda en Bodhi

honden foto van Linda en Bodhi

precies. heet je nou Alex of Eric?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "eerste hond" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Wat kan het beestje nog rennen
^