Agility (behendigheid)

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Ilonka (Gast)

ik wil graag met Agility beginnen met mijn hond.
alleen moet je daar een speciale keuring voor doen? of mogen daar gewoon alle honden mee aan doen?

zijn er ook speciale niveaus?


ik hoop dat iemand mij informatie kan geven!


vriendelijke groetjes van Ilonka

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Agility (behendigheid)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel yvonneyvonne

honden foto van yvonne

Goede info over agility vind je op deze pagina;
http://www.sudewyn.nl/hondensporten/index.htm dit gaat wel specifiek over de friese staby, maar kan natuurlijk met veel meer andere rassen ook gedaan worden.

Ilonka (Gast)

okay bedankt! maar kan een hond ook mee doen ookal is die niet ras zuiver?

honden page profiel Monique & de zwart-witjesMonique & de zwart-witjes

honden foto van Monique & de zwart-witjes

Je kunt het best een hondenschool bij jou in de buurt bellen of ze cursussen behendigheid/agility geven en of je dan een keertje mag komen kijken.
Raszuiver of niet is niet belangrijk ;-)

honden page profiel D&GD&G

honden foto van D&G

ja hoor, waarom niet als tie maar lekker beweegelijk is :-) :-) :-)

honden page profiel GeaGeagoedgekeurde fokker

honden foto van Gea

Behendigheid kan in principe met alle rassen. Het ene ras is geschikter dan het andere.

Voor behendigheidstraining is bij de meeste hondenscholen een minimum leeftijd van 1 jaar en een of meerdere gehoorzaamheidscursussen verplicht. Ras of kruising maakt niet uit.

Wedstrijden kunnen bij de Cynophilia of FHN gelopen worden in verschillende klassen. Cynophilia is gericht op rashonden en kruisingen kunnen daar geen kampioen worden. De FHN maakt geen verschil in ras of kruisingen en iedere hond kan kampioen worden.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Agility (behendigheid)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Kat loopt weg door hond
^