
Hallo lieve hondjes zijn jullie baasjes als het om het uitlaten gaat ook zo traaaaag. hier wel en wij worden er gek van. 1 ze moet zich nog aankleden, 2 dan naar de badkamer, schoenen aan, jas aan, ho sleutels vergeten, halsbanden en riemen om, ja nu gaan we dan eindelijk weg want de achterdeur gaat op slot, o nee ze is haar telefoon vergeten, dus weer naar binnen, deur weer op slot, hehe nu dan eindelijk weg, in onze ogen uren later.
poot Yoran en rixt
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "traaaaaaaaaaaaag" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ja, Yoran en Rixt, het is hopeloos, hè
En wij snappen het ook niet, wij doen toch ook geen schoenen en jassen aan, en een telefoon hebben we ook niet
Pootje terug van Gio en Kyra
3 doggies 
Ooh, dat komt mij bekent voor. Is het baasje de deur uit, haalt ze haar jas op omdat ze het te koud vindt. Later is ze haar sleutels vergeten of moet ze een andere riem! Wat een gedoe zeg!
3 doggies 
Dat gebeurt hier ook. Word ik af en toe zo moe van.
Laatst gebeurde het nog toen we weg gingen met auto .
Dan is baasje wat vergeten en gaat hij het pakken dan is baasje er net weer en dan komt vrouwtje erachter dat ze wat is vergeten.
En je raad het al die moet het ook ff pakken.
En ik zit maar al die tijd te wachten totdat we weg gaan.
En dan heel soms dan zijn we al onderweg en dan zegt baasje ik moet ook nog ff tanken en dan zit ik weer te wachten.
Poot van Spike
3 doggies 
Heb ik (Chief) geen last van.
Zodra ik wakker word, word ik vliegensvlug opgepakt en buiten neergezet en dan word ik ook nog de hemel ingeprezen als ik een plasje of poepje doe.
Hihi wat fijn om puppy te zijn, ik hoef nergens op te wachten hoor.
3 doggies 
haha bij ons ook
ik sta dan te trappelen aan de tuindeur en loop wel 3 keer terug naar binnen om zeker te zijn dat ze zich niet bedenkt
3 doggies 
Daar heb ik (Andor) geen last van. Mijn baasje gaat in mijn ogen altijd te snel haha.
3 doggies 
Ons baasje is altijd wel wat vlugger als ons bazinnetje.Maar we wachten maar geduldig.
3 doggies 
Pfff, ja, mijn bazinnetje is precies hetzelfde!
Zegt ze dat we gaan wandelen. Dan sta ik allang bij de deur en moet zij eerst nog een jas aandoen, een sjaal, handschoenen, nog even naar de wc, de riem en halsband pakken en ook zij vergeet vaak haar telefoon! Dus dan stormt ze weer naar de woonkamer.
Vaak ga ik dan maar weer even liggen, want het duurt me dan echt te lang hoor!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "traaaaaaaaaaaaag" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?