
heey allemaal,
als ik met m,ikey aan het wandelen ben eet hij soms gras. is dat gevaarlijk of is hij dan ziek of iets anders??
groetjes
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gras eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Het kan zijn dat je hond gras gewoon lekker vind
. Vaak gaan honden gras eten als ze iets fouts hebben gegeten zodat ze daarnaar makkelijker kunnen overgeven..
Veel succes!

Geen reden om je zorgen te maken hoor!
Hij kan last van zijn maag hebben, of hij eet het zomaar.
Maar het kan geen kwaad. 

ik geef bonzo voerik weet dat dat geen goed voer is ben al druk bezig goed voer aan ht zoeken

Daarom eet hij gras.. Heel makkelijk eigenlijk als je logisch denkt hé
Succes met je zoektocht! Zijn traanstrepen (en nog veel meer) zullen ook als sneeuw voor de zon verdwijnen.

Gras eten, poeh hier hele plukken iedere dag weer. Ons jongste teefje eet iedere avond gras, trekt het met kluit en al uit de grond en kauwt erop en dan weg. Dit doet ze wel 10 x.
Te korten denk niet dat dat het is bij haar, ze vindt het gewoon lekker.
Eet al vanaf dat ze eten kan vers vlees, en dat krijgt ze iedere dag vers van de pers.
Het enige nadeel, voor haar dan, is dat ze de volgende dag natuurlijk rollade drollen heeft, want ja het moet er ook weer uit.
Overgeven doet ze nooit.
Kortom denk niet dat je je zorgen hoeft te maken. doe ik ook niet

Sommige doen ze omdat ze last van hun maag hebben vaak geven ze daarna dan ook over en sommige vinden het gewoon lekker.
Als er verse grasjes zijn kan Joy ze ook niet weerstaan
Zij vind het gewoon lekker.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gras eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?