3 doggies 
Maar het ligt ook aan hoe de baasjes van de honden zijn! En de energie van de honden. Maar bij grote/waak honden (zoals: Rotties, Doberman, Mastiff ect.) wordt ik wel een beetje zenuwachtig, maar dat is ook meer omdat ik dan bang ben dat ze Sam gaan bijten...
Of als er een (grote) hond in het bos naar ons komt rennen zonder baasje... Of het nou een Rottie is of een Labrador, ze kunnen heel lief zijn, maar ze kunnen Sam ook aanvallen en dan is het baasje van die hond er niet bij. In die situatie voel in me onprettig!
Maar ik weet dat er ook heeeel veel lieve Rotties zijn en Dobermans!! En ik hou ook meer van grote honden dan van kleine. Maar als er een Mastiff aan komt lopen naar Sam voel ik me toch minder prettig dan als er een Boomertje naar Sam toe komt lopen! Want ja, grote honden blijven toch wel sterker! Maar de meeste honden zijn gewoon hartstikke lief!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welk hondenras vind jij "eng"?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
klinkt heel raar...uit mijn mond...maar ik ben ook altijd voorzichtiger met jack russels...

Haha Floor! Maar nu vraag ik me af, wanneer zelfs jij dat hebt...
Toch denk ik dat ik Fifi wel durf te knuffelen.. Wel met enige aarzeling maar toch haha
3 doggies Begin al medelijden te krijgen met de Jack's, aha!
Ik denk dat het bij mij naast dat "trauma" komt, omdat ik nu alleen maar hyper Jack's tegen kom...en die geven me niet zo'n goed gevoel, helaas!
Maar daarnaast heb ik soms ook wel schrik van bepaalde mensen, wanneer ze met hun "stoere" hond over straat lopen en deze duidelijk niet onder controle hebben.. *zucht*
3 doggies 
Duitse herders..ik ken er een die is heel onvoorspelbaar..van lief.. naar een duivel.. en die DH heeft kaya goed te grazen genomen.. misschien vandaar..
Jack russels..ze zijn altijd gemeen tegen Kaya en ben bang dat ze me zo in me enkels bijten als ik te dicht langs ze loop..
verder ligt het meer aan het baasje of ik het prettig vind om er langs te lopen of niet.. er zijn genoeg DH of JR waar ik wel op mijn gemak langs loop hoor..
Groetjes Loes
3 doggies 
Grote honden zie je tenminste aankomen..die hele kleine kunnen je zomaar besluipen en opeens hangen ze in je kuit
3 doggies 
hahaha fiefie zou je helemaal doodlikken vrees ik 

maar de gevechten die fiefie heeft gehad zijn met een paar jack russels een herder en een staff...maar toch echt vaak met jacks...dus als ik er een zie maak ik haar liever even vast. stom he 
3 doggies 
ik ben compleet irrationeel huiverig voor Rottweilers en Dobermans terwijl ik, zeker qua Rottweilers, genoeg hele lieve ken....
Maar ik ben dan ook ooit als kind flink toegetakeld door een kruising Rottweiler/Dobermann.... en hoe erg ik m'n best ook doe.... die huivering blijft bestaan.....
Oh ja... en Chinese naakthonden (sorry voor alle naakthond-eigenaren.... ) ik heb denk ik teveel Gremlin films gezien.... en naakthonden (zeker als ze hier en daar toch wel wat plukjes haar hebben) doen me gewoon teveel aan de "gemene" gremlins denken.... of laat ik hierbij mijn leeftijd merken en dat alle "jongere" leden nu denken... "Gremlins...huh? Wat zijn dat?"
3 doggies 
haha...ik was echt fan van de gremlins !! Ik vond die zo lief !! Nouja...die ene dan !
Ik moet zeggen dat ik eigenlijk altijd bij honden die ik niet ken Dino zijn bal even afpak..wil geen gevecht hebben om een bal. Al weet Dino heel goed wanneer hij de bal los moet laten 
3 doggies 
@Priscilla: ja dat doe ik ook altijd 
Ik vind het wel vervelend dat andere dat nooit doen.. dan loop ik langs en dan gaat het baasje met een bal gooien .. en jaaa... dan gaat kaya de bal wel even halen hoor..
vaak is ze veel sneller dan de andere hond.. MAAR.. gelukkig luisterd ze nu goed en komt ze de bal naar me toe brengen als ik roep.. een paar maanden geleden hadden de eigenaren en de hondjes dan pech gehad.. want madame kwam de bal dan echt niet terug brengen..
hihi

Haha ja die ken ik, hier was Flex te laat met reageren. Al legde het wel een mooi stukje communicatie vast.

3 doggies 
ik ben niet echt bang voor honden maar meer voor de mensen die een bepaald soort bv de zogenaamde "pitbull" verkeerd hebben opgevoed
dus dit komt puur door de baas en vooral als ze er mee lopen omdat het zogenaamd stoer is!:S
wat ik wel enge honden vind om te zien zijn de bull terriers die van marktplaats af komen en die alles behalve op een bull terrier lijken
weet niet maar heb toch vaak het idee dat die sneller grijpen dan een goed gefokte hond

Dat snap ik wel hoor, daarvoor ga ik ook liever een blokje om ondanks dat ik een hond van hetzelfde kaliber heb..
3 doggies 
jaa ik ben ook een x door een jack russel gebete in mn vinger sjongejonge dat dee pijn hihihihi
heb der ook wel klein beetje angst aan over gehouden hahahhaa
3 doggies 
ik ben ook eerder bang van de baas dan van de hond, dat deze ze niet onder controle kan houden.
hier in de buurt loopt iemand met 3 husky's, alle aan een flexlijn. die beginnen altijd heel hard te blaffen en te grommen naar diesel en je ziet dat het die man heel veel moeite kost om ze "binnen te hengelen". moet er niet aan denken wat er gebeurt als er eentje losschiet.
of die man met die engelse stafford, die diesel verleden jaar van achteren aanviel. de man beweerde dat hij door een bij in zijn hand was gestoken en dat daardoor de riem losgeschoten was.
het gaat me niet om het ras, maar voor zulke eigenaren ben ik bang
3 doggies 
Bij welke honden ben ik niet op mijn gemak...
Grote honden, al hangt het ervan af welke. Honden die er gevaarlijk uitzien.
Je hebt grote honden, en grote schattige honden 
Het ligt ook wel vaak aan het karakter van de hond, of ik er op mijn gemak bij ben of niet.
3 doggies 
Oh, wat raar.
Ik open dit topic en zie alleen je openingspost, geen reacties.
Heb een paar keer "Vernieuwd" maar er had niemand gereageerd. Nu reageer ik en komen er 2 pagina's tevoorschijn. 
Ter toevoeging van mijn vorige berichtje;
Ik denk dat mijn angst is gekomen omdat ik toen ik ongeveer 7 was, ben aangevallen door een hele grote zwarte hond. Die rende het omheind speelplein binnen en de eigenaars zaten in hun huis aan de overkant, hadden niks door. Als mijn nonkel er niet was tussengekomen..

Voor mezelf ben ik voor geen enkele hond bang. Heb altijd tussen de honden gezeten, ook agressieve zwerfhonden als kind de tent mee in genomen. Ben nog nooit gebeten of wat dan ook gelukkig
Maar loop ik met mijn honden en/of dochter dan loop ik ook een blokje om voor Jack russels, Duitse en Mechelse herders. Puur omdat mijn hond al ontzettend vaak gegrepen is door honden van deze rassen.
Verder ga ik mee met een aantal andere hier en loop ik vaker een blokje om door de eigenaar dan dat ik dit door de hond doe

Loop dan trouwens een blokje om met mijn dochter omdat zij vaak met haar gezicht precies op de hoogte zit van de bek van de hond. Daarnaast is ze dus al een x gebeten door een Jack russel helaas
3 doggies 
ben het helemaal met je eens hoor ik vind de jack ook eng. ben inderdaad al meerder keren gebeten door 1. ook vind ik de chiwawa eng de meeste zijn ook van die benen bijters
3 doggies 
In principe vind ik alle honden 'eng'. Of nee, ik moet zeggen: alle honden die ik niet ken. Of ze nou groot zijn of klein, maakt mij niet uit. Ik zal ook nooit zomaar een vreemde hond aaien. Ik loop weliswaar geen straatje om als ik een vreemde hond aan zie komen, maar houd hem én de baas goed in de gaten. Vooral als de baas al van ver roept: "Hij doet niks hoor!" Jaja, dat ken ik. Ik ben al eens door zo'n 'niks doende' hond gebeten.
3 doggies 
Hahahaha... ik ken het gevoel... ik ben gek op grote honden maar ik ben nogal argwanend wanneer het over chihuahua's, pekingeesjes of Yorkshire Terriers gaat...
Niks persoonlijks tegen die honden, maar diegene die ik tegenkom bijten...
3 doggies 
Sammy, ik dacht dat ik een uitzondering was, maar ik deel je afkeer van Jack Russels. Eén van de hondenbaasjes hier nodigde me een tijdje geleden uit om een lief exemplaar van haar te ontmoeten, dus ze blijken wel te bestaan. Maar dat hondje is dan waarschijnlijk opgevoed door een consequente baas.
Verder heb ik het niet zo op Mechelse Herders, Rottweilers en een aantal andere honden die tot de molossers behoren. Reden is niet direkt het gedrag, maar hun uiterlijk en uitstraling staat me tegen. Sommige hebben van die varkensoogjes waar je geen hoogte van kunt krijgen.
Bulldoggen vind ik weer wel leuk, ik heb iets met platte neuzen.
Maar daarnaast kunnen 'brave rassen' ook soms 'eng' zijn of doen, bijvoorbeeld als je ziet dat een hond de baas is over zijn eigenaar of begeleider (lees: kinderen) en je dus niet weet wat te verwachten bij een ontmoeting tussen die en je eigen hond.
Mijn Sharey werd ooit door een jachthond in zijn nek/rugvel gegrepen en meegesleurd. Dat ging zo snel dat Sharey geen kik gaf, hij wist niet wat hem overkwam, maar hij miste wel ineens 3 vierkante centimeter haar op zijn rug.
Moet wel zeggen dat die jachthond een bril nodig had, want Sharey leek bepaald niet op een konijn...
3 doggies 
Ik wil het liefste een blokje omlopen voor een dobberman...
Ben ooit eens gebeten door eentje in mijn gezicht vroeger!
Weet ondertussen wel dat ze niet allemaal hetzelfde zijn hoor, maar toch blijft er altijd een stukkie zitten heel raar
ik ben heet meeste bang voor alle soorten herders en pitbull honden
ook door aanval van een soort terrier?kruising pitbul
hele grote angst
ik vind de golden teriever van de buren vind ik een pracht beest en ook van de overkant hihih soort weet ik niet maar soort jachthond zo een lief karakter
maar mijn jacky staat voor
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welk hondenras vind jij "eng"?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?