
Vandaag is het dan weer zover!!
Dat ik een klein beetje ziek ben, mag de pret niet drukken; we vertrekken over een kwartiertje!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Misschien was het dan toch voorbestemd..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

We zijn nu weer op weg naar huis. Het was een geweldige dag, Yuna ontwikkelt zich goed!
Om 22u zijn we thuis, dan volgt ook de uitgebreide update mét foto's!
3 doggies 
ik hoop echt dat het door gaat voor jullie en de hond ,
ik hoop dat jullie veel plezier hebben en dat ie wat bij komt van alles wat ie mee gemaakt heeft.
gr thoma

Hier dan de update over Yuna!
Het was een geweldige dag vandaag.
Toen we bij de fokker arriveerden, was Yuna erg enthousiast; er was duidelijk een blijk van herkenning en blijdschap om ons te zien. Ook is ze lichamelijk al een stuk aangesterkt; haar spieropbouw is een stuk beter dan een aantal weken geleden en ook haar vacht begint langzaam maar zeker weer wat terug te komen. Ook hebben we, in overleg met de fokker, besloten haar niet te laten röntgenen. De dierenarts heeft naar haar gewrichten gekeken en deze waren allemaal nog soepel, dus ook de fokker ziet geen directe reden om haar te laten röntgenen (mocht ze er in de toekomst toch last van krijgen, doen we het natuurlijk alsnog).
We hebben even meegeholpen met de vachtverzorging van Yuna en zijn daarna met haar gaan lopen. Dit ging allemaal nog beter dan verwacht; ze was behoorlijk stabiel bij ons - ze liep erg goed mee, al waren er een aantal dingen op straat die nog wat 'nieuw' voor haar waren. Zo besloot ze onverwacht een fietser te willen volgen... Ook blaft ze nog naar andere honden, maar door op de juiste manier daarop in te spelen (het zicht richting het 'obstakel' belemmeren), kalmeert ze al heel snel weer. Ook wordt ze steeds speelser en we merken dat ze het fijn vindt om bij ons in de buurt te zijn (thuis kwam ze zelfs automatisch al aan onze voeten liggen).
Mijn hoop dat 't allemaal goed gaat komen, is dus nog groter geworden en we hopen haar zo snel mogelijk een fijn thuis te kunnen bieden.
Maar ik zal jullie niet langer in spanning houden... de foto's!












En nog een filmpje:
3 doggies 
Wat ziet ze er goed uit! Een hele verbetering zeg
Vooral die staart; wat eerst een twijgje was is nu al een dikkere tak
Het gaat zo te zien echt de goede kant op.
Leuk die foto's ook en dat filmpje; ze ziet er erg levendig uit
3 doggies 
Na je verhaal te hebben gelezen denk ik dat deze knuffel echt voorbestemd is voor jullie!!
En een heel warm huis zal krijgen bij jullie,
Fijn dat er mensen zoals jullie zijn!!
Hoop dat jullie haar snel kunnen verwelkomen, en geloof dat je er een hoop liefde voor terug krijgt!
Veel succes
Corina
3 doggies 
wat een lekker ding
echt een grote knuffelbeer 
P.s. trekt ze zo erg dat ze een slipketting heeft ??

Bedankt voor jullie reacties!
@ Ayla: Ze is behoorlijk sterk, nog een stuk sterker dan haar moeder. Sowieso werkt de fokker vooral met "showkettingen".
Dit is echter wel een gewone ketting, omdat ze door de andere heen gebroken was... en dat is pas één keer eerder gebeurd, met hun enorme reu een aantal jaren geleden. Maar dit werkt sowieso het fijnst, van een nylon bandje zou ze zich echt niks aantrekken. We hebben wel een ongelooflijk mooie leren halsband voor haar gezien, dus die willen we uiteindelijk bestellen.
3 doggies 
Oke , ik ben ook een bonk gewend haha.
een leonberger. zij heeft een gentle leader (want ze trek enorm) maar dat is re nu eigenlijk helemaal uit. 
3 doggies 
Wat ziet Yuna er goed uit zeg! 
Ik hoop echt dat jullie haar een heel warm thuis kunnen/gaan bieden.
De klik is duidelijk te zien! 
3 doggies 
Dat is geen klik meer maar een grote 'boink'
Op de 8ste foto van boven af, zie je Yuna gewoon genieten van de liefde die ze van je krijgt. Ontroerende foto
3 doggies 
Om op die manier je hond te krijgen moet zoveel meer betekenen dan een pup ophalen bij de fokker. Het is een heel avontuur geweest en nu is ze bij jullie.
Je vriend is trouwens bijna net zo leuk als je hond
hihihi!

ik lees steeds mee.
je komt er met jouw Luna. als je Luna een maand bij je hebt, is het jullie hond, geloof me maar, een newfoundlander die goed wordt verzorgd, daar krijg je zoveel van terug.
ze ziet er goed uit. de fokker staat dichtbij, heb je wat , bellen, en overleg met dr. weet dat je dat zal doen, meis, veel geluk met Luna. dat zal zeker lukken als ik jouw uitstraling ziet.
3 doggies 
nou zeg, jullie stralen helemaal, op de foto's en het filmpje is ook echt leuk!
ze is echt al een hele hoop veranderd, ik snap dat je er helemaal blij mee bent, heeft de fokker het nog over een eventuele datum gehadt om haar op te halen, of nog steeds ergens april???

Iedereen, enorm bedankt voor de reacties!
@ Annika: Dankjewel, wij hopen ook echt enorm dat het allemaal door kan gaan!
@ Queeny: Wat een lieve reactie! Ik vind 't zelf ook een hele lieve foto.
@ Rivka: Ik zal het hem zeggen 
@ Willemijn: Dankjewel! Je verwart haar naam alleen met een naam met een andere voorletter 
@ Sandra: Het is even kijken hoe ze zich ontwikkelt; ik hoop zelf dat ze halverwege april hierheen kan komen, maar we gaan niks overhaasten.
3 doggies 
Wat een verschil! Waar ze op de eerste foto's meer op een labrador leek is het nu echt een newfoundlander geworden! Hopelijk komt ze snel naar jullie....

Wauw wauw wauw !!!!
Heerlijk te lezen en de foto's en het filmpje zijn geweldig, je ziet zo'n verschil met aan het begin (en ook een verschil t.o.v. de afgelopen keer !).
Wat een prachtbeest is Yuna met een zéér hoog knuffelgehalte

ik zie het inge, gauw even terug gescrold. yuna, en geen luna. sorry. zal het niet meer vergeten.
3 doggies 
wat een prachtige dame, nou, ik zou het wel weten, die ging echt mee naar huis (als het kan) en nooit meer ergens anders heen.
wat een hond, en volgens mij past ze helemaal bij jullie allebei
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Misschien was het dan toch voorbestemd..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?