help help help!!!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel TitiaTitia

honden foto van Titia

Mijn Sophietje is hongerstaking... :'(

Ze heeft sinds een week niet meer gegeten, ik ben inmiddels met der naar de DA geweest, hij heeft naar der longetjes, maag en darmen geluisterd. Ook haar temperatuur opgenomen en geen koorts gelukkig.

Hij kwam tot de conclusie dat ze last heeft van maagzuur... dus iedere dag 3 pilletjes erin om er voor te zorgen dat weer gaat eten. speciaal natvoer mee voor zieke hondjes, die ze op de 2 laatste dagen mag hebben. Gister dus tijd voor de natvoer, ze at een klein beetje. Maar vanochtend dus weer niet..

Ze is verder speels en gewoon der zelf, geen zieke indruk en drinkt gelukkig wel. Kreeg nog wel het advies om weer terug te komen als ze dus niet eet, want dan gaan ze een rontgenfoto maken.

Dus om heeeeeeel misschien de kosten uit te sparen voor een rontgen, hebben jullie misschien een soort gelijks meegemaakt of toch verstandig om weer naar de DA te gaan????

Alvast bedankt voor de reacties

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "help help help!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel AnneAnne 3 doggies

honden foto van Anne

Beste titia..

wat erg van je hondje dat ze niet wil weten. Denk wel dat het verstandig is om terug te gaan naar de DA.

Succes met je hond.

honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

Titia, wat vervelend voor jullie beiden.

nee niet gaan dokteren meis, luister naar je dierenarts, als hij geconstateerd heeft dat ze het aan haar maag heeft, houd je dan even aan zijn advies. pilletjes krijg je niet voor niets.

hoop dat ze toch weer wilt gaan eten, maagzuur is pijnlijk, ook bij honden.

eet ze echt niet, dan verder onderzoek laten doen, ook al zijn daarkosten aan verbonden, je gaat naar winschoten de dierenkliniek ? dat is een goeie titia. :-D

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne 3 doggies

honden foto van Rocky & Ivonne

Zou er toch zeker mee terug gaan naar DA .
Beterschap voor je lieve Sophietje :-)

honden page profiel Sky & HaileySky & Hailey 3 doggies

honden foto van Sky & Hailey

Zou zeker terug gaan naar de dierenarts, voor een röntgen! maar heeft ze niet een gevoelige mond/tand/kies dat ze nu na de pilletjes nog niet eet..

sterkte !

honden page profiel JapjesJapjes 3 doggies

honden foto van Japjes

zou ook terug gaan naar DA,veel sterkte

honden page profiel TitiaTitia

honden foto van Titia

Aan Natasja,

Nee, geen last van kiesjes. Ze bijt rustig in der piepbal en alle andere speeltjes.

Aan Willemijn,

Ga idd naar de DA aan de Nassaustraat, erg tevreden!
Zal zeker een afspraak maken.

honden page profiel Cheeky BoomerCheeky Boomer 3 doggies

honden foto van Cheeky Boomer

Maagzuur klinkt logisch, en dat is erg vervelend :'(
Maar heeft de DA ook naar d'r keeltje gekeken, misschien wel een keelontsteking ofzo, kan ook erg pijnlijk zijn

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 3 doggies

honden foto van Uma & Joker

Ow wat vreselijk zeg :'(

Heel veel beterschap!
Hoop echt dat er snel duidelijkheid komt.

honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

goeie dierenkliniek, tatia, even afwachten en als het niet over is, voor onderzoek gaan. ik hoor het wel van je. :-D

honden page profiel marianmarian 3 doggies

honden foto van marian

en ze zit niet verstopt
ze poept wel
anders een beetje yoghurt geven

honden page profiel ININ 3 doggies

honden foto van IN

Ik hoop dat ze snel weer beter mag worden.

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van C

Dat is erg vervelend!

Weet je ook waarom ze een rontgen willen maken?

Ik zou ook teruggaan naar de DA.

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Ik vind en week wel lang ik zou naar de DA gaan en een foto van de maag laten maken.

honden page profiel Irene Emma. Irene Emma. 3 doggies

honden foto van Irene Emma.

Ken iemand die kreeg al maagzuur als ze water dronk en het kwam helemaal in de slokdarm omhoog met een keel die in brand stond.Daaraan denkende kan ik me voorstellen dat je hond niet meer wilde eten.Met een medicijn kan de kennis weer alles eten.Dat ze niet wil eten kan angst zijn.

honden page profiel fortunafortuna 3 doggies

honden foto van fortuna

1 van mijn honden heeft dit gehad,omdat hij bij iemand had gelogeerd mt honden.toen hij terug kwam,at hij niets meer.hij bleek hun honden te missen.
is er bij jullie iets veranderd of zo?

honden page profiel TitiaTitia

honden foto van Titia

geen veranderingen gehad..

De rontgen is voor onderzoek naar der maag, of ze misschien niet iets verkeerds binnen gekregen heeft.

Het poepen is een beetje, maar wel stevig en droog.
Verder ligt de volume er ook aan hoeveel ze wel eet overdag.

Ze heeft ook geen keelontsteking, is allemaal nagekeken.

Vanmiddag bij het lopen heeft ze wel zo'n beloningstick op, maar dan de harde variant ervan. Enigzins blijdschap bij de baas :-)

honden page profiel bibiane bibiane 3 doggies

honden foto van bibiane

zou toch terug naar de da gaan
hoop dat ze snel weer beter word

honden page profiel TitiaTitia

honden foto van Titia

Zometeen een afspraak maken voor der, ze eet nog steeds niet...

honden page profiel TitiaTitia

honden foto van Titia

goed... vanmiddag gaan we gezellig O-) naar de DA voor een supermooie foto! ;-)

Ben erg benieuwd

honden page profiel SannieSannie 3 doggies

honden foto van Sannie

Sterkte ermee. Hopelijk niets ernstigs op de foto...

honden page profiel Bianca & TaraBianca & Tara 3 doggies

honden foto van Bianca & Tara

titia toen ik het las ging ik ook antwoorden om toch naar de DA te gaan, een week is toch wel lang maar ik zie dat je ondertussen een afspraak hebt, hou je ons op de hoogte?

honden page profiel TitiaTitia

honden foto van Titia

Goed even een update over Sophietje..

Vanmiddag dus naar de afspraak toe om een röntgenfoto te laten maken...

Gelukkig 2 foto's maar, ze was erg braaf.
Op de foto's was niks te zien, ze is helemaal gezond. Wel zei ze erbij dat ze toch nog wel een lading poep in der darmpjes zat, waarschijnlijk iets moeilijk verteerbaars binnen gekregen wat voor een tijdelijke opstopping had gezorgd.

Sinds de afspraak heeft ze 2x gepoept en een aantal hapjes genomen van de speciale pap-smurrie die we hebben meegekregen van de DA.

Voor degene die er nieuwsgierig naar is:

Ik heb voor de eerste foto € 66,- betaald en voor de 2e € 32,-. Hoera voor Proteq!!

Maar het belangrijkste is dat ik weet dat ze helemaal gezond is.

honden page profiel Bianca & TaraBianca & Tara 3 doggies

honden foto van Bianca & Tara

tita, bedankt om ons op de hoogte te houden en ik ben blij dat het al wat beter gaat

ladycairn (Gast)

mijn cairnterrier heeft ook heel veel maagzuur.
sinds 4weeken gaat het goed ik geef haar nu 4weeken.
farmfood brokken .
je moet het wel smorgens wat brokken, smiddags,savonds
wat geven mijn hondje mag 90gram dus verdeel ik het over 3keer 30gram.
beterschap

ladycairn (Gast)

mijn lady cairnterrier eet ook 2dagen nu niet ze is speels zit al een poosje aan haar kluif ze heeft zo honger maar niet in haar eten als ik zelf wat eet staat ze al bij mijn en dan zeg ik je heb je eigen eten dan ga ze gauw liggen dus ik denk dat ze heel ondeugend zijn.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "help help help!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Paaswedstrijd.....
^