3 doggies 
ik lees het net.en hoop dat het niks ergs is.
en hoe is het gegaan vandaag? en weet je al wat meer.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat heeft ze." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Isa is onder de scan geweest en gelukkig is er niets in de hersenen gevonden.We waren natuurlijk erg opgelucht.
Ze krijgt nu medicijnen tegen partiële epilepsie.
Dat konden ze niet geven voor er andere afwijkingen waren gevonden.
Nu hopen dat de medicijnen goed aanslaan.
3 doggies 
gelukkig Corrie dat ze niets in de hersenen vonden, dat is toch al goed, als nu de medicatie haar werk goed doet komt alles hopelijk weer terug in orde...duimen maar.
3 doggies 
Wat een opluchting Corrie dat er niets in de hersenen gevonden is . Hopelijk slaat de medicatie goed aan .
Dikke knuf voor Isa
3 doggies 
Gelukkig niets in de hersenen gevonden!
Hoop dat alles snel en goed aan zal slaan! Beterschap nog!
3 doggies 
Gelukkig is er niets in haar hersens gevonden
Krijgt ze nu epilepsiemedicijnen zoals fenobarbital ? Heeft ze zoveel van die aanvalletjes ? Met partiele epilepsie heb ik geen ervaring enkel met "Grands mals"
3 doggies 
Kan geloven dat jullie opgelucht waren.
En nu maar hope dat de medicijnen snel aanslaan.
3 doggies 
Gelukkig zijn de hersenen goed.
Ik hoop dat de medicijnen goed hun werk zullen doen!
3 doggies 
Fijn dat de uitslag niet onmiddellijk allarmerend is en dat er een goede kans is dat Isa goed reageert op de medicijnen. Maar hoe is het inmiddels met haar ? Heeft ze al die dagen voortdurend zulk gedrag gehad ?
Veel geluk en beterschap gewenst Isa'tje en goede moed Corrie !
3 doggies 
da's toch al bij al positief nieuws ! hopelijk slaan de medicijnen nu goed aan ! dikke beterschapsknuffel
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat heeft ze." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?