
Ado werd de latste tijd steeds zwaarder. Ik snapte het niet zo goed want hij krijgt echt niet teveel te eten. Bij controle bleek hij in 3 maanden tijd ruim 6 kilo zwaarder te zijn. Hij weegt nu 71 kilo. Dat is zelfs voor een rottweiler wel ernstig veel. De dierenarts hoorde een piepje bij zijn hart en vermoed dat Ado veel vocht vast houd in zijn buik. Hij heeft een vochtafdrijvend middel gekregen om te kijken of dit het probleem is. Daarnaast is er bloed afgenomen dat op allerlei zaken wordt onderzocht. Vanmiddag krijgen we de uitslag. Tsja, het kereltje wordt bijna 8, dan kunnen ze gaan kwakkelen. Maar ik hoop toch dat het een probleem is dat verholpen kan worden en dat hij nog jaren mee gaat. We wachten het af.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gewichtstoename" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies Eng als er iets onzeker is bij je maatje. Hoop dat het mag meevallen en dat je nog lang van hem mag genieten!
3 doggies 
Oei, dat is nooit prettig...
Hoop dat je een goede uitslag krijgt, of iig een uislag waar je iets mee kunt! Veel succes en we hopen met je mee dat Ado nog heel lang bij je mag blijven!

Het bloed was allemaal goed, geen rare dingen. Maandag weer naar de dierenarts en dan gaan we nog eens goed naar zijn hart luisteren.

Als een hond ouder wordt beweegt ie ook vaak minder. En minder bewegen zou dan ook minder eten moeten zijn......... ik hoop voor je dat het niet ernstiger is dan dat!

Ga woensdag met Ado naar de specialist. We gaan toch even verder kijken of er inderdaad problemen met zijn hart zijn of dat de problemen ergens anders vandaan komen. Twee jaar terug heeft Ado ziekte van Lyme gehad en daar kan ook nog een hoop ellende uit voort vloeien. Ik wil gewoon een goeie diagnose hebben dus dan maar een stapje hogerop.

Gaan ze bij die specialist een echo maken? Sterkte hoor mocht het zo zijn dat hij iets aan zn hart heeft zijn er tegenwoordig heel goede medicijnen voor

Hij krijgt eerst weer een compleet lichamelijk onderzoek en aan de hand daarvan worden er verdere onderzoeken gedaan. Misschien valt het allemaal wel mee maar ik wil gewoon zekerheid hebben. Dus laten ze Ado maar eens helemaal na kijken. Het kost wat maar dan weet je ook waar je aan toe bent.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gewichtstoename" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?