Wandelen in Overijssel?

44 reacties · pagina 1 van 2

Amstaff Diesel

13 februari 2011, 18:58

Gezellig met zijn alleen een keer wandelen in Overijssel?
Ik zelf heb een Amerikaanse Stafford van 1 jaar.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandelen in Overijssel?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Cynthiabijna goedgekeurde fokker

14 februari 2011, 11:59

Welke locatie denk je aan? Overijssel is groot!!!

Lisa

14 februari 2011, 12:02

Als je een mooi gebied weet, zijn wij wel van de partij :-D

Amstaff Diesel schreef het onderwerp

14 februari 2011, 17:15

Jullie morgen ook meedenken voor een leuke locatie??

Lisa

14 februari 2011, 17:15

Ik weet niks in Overijssel.. haha wij komen uit Rotterdam :-D

Amstaff Diesel schreef het onderwerp

14 februari 2011, 17:16

Haha oke.. Misschien Zwols Bos? Of hebben jullie nog ideeen?

Lisa

14 februari 2011, 17:20

Woeii anderhalf uur rijden.. haha wat is dat voor gebied?:-D

Lisa

14 februari 2011, 17:25

Met water? Of zonder.. ;-)

Robin en Famke

16 februari 2011, 17:51

Ah leuk, ik kom ook uit Overijssel maar Zwolle is toch een heel eind weg.

Bommie en Mac

16 februari 2011, 18:18

haha, voor Overijssel ben ik ook wel. Maar moeten we even brainstormen over gebieden ;-) Kom zelf uit Enschede

miny

gewijzigd 18 februari 2011, 18:30

ja leuk wij wonen wij wonen 40 a 50 kilometer van zwolle maar wij wonen in het buiten gebied van geesteren en daar zijn ook mooie honden wandel gebieden. bommie en mac jullie zijn volgens mij fam of vrienden van niek van beans de golden retriever. waar wij met onze hovawarts wonen niet ver van de duitse grens dus we helpen niek hierbij .bij het zoeken naar haar hond dus ;-)

Bommie en Mac

16 februari 2011, 22:02

Ja, dat klopt. We staan met de paarden op dezelfde stal als Niek. Hoe staat het nu dan met de zoektocht, echt ongelooflijk sneu wat er is gebeurd

Angela

16 februari 2011, 22:03

wat dachten jullie van busloo ?

ligt vlakbij deventer tegen twello aan eigelijk

lekker wandelen zowel bos, gras, zand als een hele grote plas!

miny

16 februari 2011, 22:36

niek gaat morgen weer met een kennis met speurhond speuren bij wielen want daar zou beans als ze het is vandaag gezien zijn .maar het is altijd smorgens. wij hebben zondag gezocht en geflayerd en gisteren ook . we wonen 15 min van als deze omstreken in duitsland af. waar beans eerst in een paardestal zou zijn geweest is hemels breed 8 kilometer van ons af. we zoeken ook al 3 weken voor niek naar beans dat doe je gewoon als je zo dicht bij zit en tijd hebt. groetjes gerard en miny en de hovawarts astor en rex. ;-)

Bommie en Mac

16 februari 2011, 23:35

@Miny: ja iedereen hoopt dat het nu eindelijk nog eens goed komt.

Wat betreft de wandeling: Busloo klinkt prima

Biankagoedgekeurde fokker

17 februari 2011, 00:06

De Wythemerplas in Zwolle is ook een leuke wandel gebied, en daar mag je nu nog los, ik dacht in april niet meer, omdat het dan een zwem gebied wordt. Ik woon zelf in Zwolle en daar loop ik wel eens. In de zomer ga ik altijd naar de agniete plas, daar heb je een honden strand, heerlijk!

Amstaff Diesel schreef het onderwerp

18 februari 2011, 11:40

Ik ben helemaal voor De Wythemerplas in Zwolle, kan je erg leuk wandelen met zand, bos en water!

Rianne

18 februari 2011, 11:42

ik woon in enschede vlakbij het buurse bos prachtige omgeving ben daar elke dag te vinden met Kyra

Cynthiabijna goedgekeurde fokker

18 februari 2011, 17:14

Ok, whythem, nooit geweest om te wandelen, rij er vaak langs Zwolle in.
Wanneer???

miny

18 februari 2011, 17:39

nee zwolle gaan we niet meee om persoonlijke reden. sorry. groetjes gerard en miny en de hovawarts :-D

miny

19 februari 2011, 14:07

ja nijverdal is ook mooi gelegen. mar bij ons in de buurt ook wel weet niet hoeveel er mee gaan en wanneer jullie willen wij wonen op een boerdrij met veel ruimte zouden evt bij ons wat kunnen drinken en kan evt ook de frituurpan of gourmetten bij ons .ook genoeg ruimte voor de honden. dus hoor nog wel. miny gerard en de hovawarts :-D

Amstaff Diesel schreef het onderwerp

19 februari 2011, 16:22

Hallo Miny, Dat is erg leif aangeboden! Lijkt ons ook leuk. Hoe denkt de rest?

miny

21 februari 2011, 19:48

hallo allemaal had het er met gerard mijn man over gehad wij denken over 10 personen met hond dat kan wel bij ons wanneer en hoe lang amstaff diesel jij hebt het op touw gezet dus jou stem is de eerste vinden wij we kunnen smorgens wandelen rond en smiddags naar bruinehaar op de hei weet niet of ze daar los mogen lopen maar anders zijn er nog wel plekken. wij stellen onze boerderij open voor jullie het mooiste zou zijn met mooi weer omdat we dan ook buiten kunnen zitten. dus ik hoor wel wat amstaff bericht binnen krijgt.liever niet 16 april 22 mei 5 juni ien denk ik helft juli want dan willen we graag met rex wat clubmatches lopen. welkom in het twentse geesteren.gerard miny astor en rex. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandelen in Overijssel?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^