Blaf probleem!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel DaveDave

honden foto van Dave

Oke.. ik zit hier best met een irritant probleem!

Rocky blaft iedere keer als mijn oma komt met der wandelstok...
Maar loopt mijn oma zonder de wandelstok is er niks aan de hand, het is enkel dat hij blaft naar de wandelstok!!!

Hij heeft ook helemaal geen nare ervaringen met stokken, vindt het raar waar dit oppeens vandaan komt!

Iemand tips of ideeën????

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Blaf probleem!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van C

Laat hem wennen aan de stok zonder de oma erbij.

Leg de stok in de kamer, leg er snoepjes bij, laat hem eraan wennen en laten zien dat het niets eng is.

Pas als dit goed gaat zou ik oma met stok binnen laten komen, en dit ook weer gaan oefenen.

honden page profiel DaveDave

honden foto van Dave

Oke! Ja zonder stok kan me oma niet binnen komen haha, dus dan houd ik Rocky even apart! Maar ik gaat het proberen straks!

Bedankt ;-)

honden page profiel sandrasandra 3 doggies

honden foto van sandra

hahah dave nee en je oma kruipend binnen laten komen kan je ook niet maken en dan denk ik dat je hond denkt speel kwartier :-)

honden page profiel MariekeMariekegoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Marieke

Hij hoeft geen nare ervaringen te hebben gehad met de (wandel)stok om hem toch heel vreemd te vinden (hetzij het geluid hetzij gewoon de stok in iemands hand). Wen Rocky langzaam aan de stok, eerst alleen de stok, als ie daar niet meer op reageert, de stok in je hand, dan zelf lopen met de stok, iemand anders lopen met de stok en uiteindelijk je oma met de stok. Elke keer veel belonen, zorgen dat hij het ziet en afleiden zodat hij leert de stok te negeren.

honden page profiel MYRIAMMYRIAM 3 doggies

honden foto van MYRIAM

kan je van iemand niet een stok lenen en in je woonkame zetten en laten zien dat dat ding niks doet. of er zelf mee in huis lopen enzo.een cursus wandelstok lopen :-D succes gr myriam

honden page profiel Diesel & Bumper Diesel & Bumper 3 doggies

honden foto van Diesel & Bumper

Gooi jij veel met stokken als je met Rocky speelt?, misschien denkt hij wel dat het een werpstok is en wil hij spelen.

honden page profiel Ilse ft Dazey, Fay & Mainey Ilse ft Dazey, Fay & Mainey 3 doggies

honden foto van Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

@ grietje dat dacht ik ook :-)

honden page profiel DaveDave

honden foto van Dave

Nee ik gooi nooit met stokken, alleen z'n balletje.

Maar m'n oma was er dus van het weekend, en heb de stok bij hem neer gelegd, en er was niks aan de hand. Maar zodra m'n oma weg loopt gaat hij weer blaffen . En als me oma weer gaat zitten dan is alles weer oke , dan likt hij me oma gewoon weer (aan der hand) en m'n oma praat ook gewoon lief tegen Rocky. Maar het is ook niet iedere keer dat hij blaft naar me oma..

honden page profiel sandrasandra 3 doggies

honden foto van sandra

mijn vorige hond blafte ook altijd naar me schoonvader , en dan komt dat hij een beetje langzaam loopt en voor over gebogen naar de hond kijkt .
dus bedreigend over komt voor de hond

honden page profiel zonnetjezonnetje 3 doggies

honden foto van zonnetje

Veel hondne reageren erop als iemand met een stok loopt. Het komt bedreigend over. Zoals Sandra zegt, ook als iemand voorovergebogen loopt komt het zo over.
Langzaam laten wennen is een heel goede idee. Telkens als hij braaf is en rustig gaat zitten beloon je met iets lekkers. Na een tijdje wordt de stok een teken dat er iets goeds gaat komen.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Blaf probleem!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Foto's van gister op bedaf
^