
Goeiemorgen iedereen!
Acha houdt er al twee weken een leuk ritueeltje op na. Elke morgen wanneer ik opsta, negeer ik Acha een minuutje of vijf, zet de achterdeur open, zodat ze behoeften kan gaan doen.
Ik zet mij dan in de zetel, want ik moet even 'bekomen'. Acha komt dan meestal dicht bij mij zitten, en rust ook nog wat. Dan krijgt ze ook haar aandacht..
Nu gaat ze al twee weken op haar achter pootjes staan en legt haar twee voorste pootjes in me nek en blijft een tijdje zo staan ' knuffelen '. Ze kan dit echt vijf minuten blijven volhouden.
Dit kan ze wel meerdere keren op een dag doen, echt een knuffelbeertje!
Ik heb dit mooie moment jammer genoeg nog niet kunnen vastleggen op camera, foto's nemen van jezelf is namelijk moeilijk.. jammer!
Maar het is zooo zalig!!
Vele groetjes Haike en een knuffel van Acha
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "knuffelbeertje Acha" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Ach wat lief! Ik zie het al voor me.
Dat is lekker wakker worden op deze manier, ik hoop nog een keer op een foto, mss een keer in het weekend als je vriend er is?!
Groetjes, Anita.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "knuffelbeertje Acha" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?