
Hoi allemaal,
zoals jullie mss al weten hebben wij hier een Franse Bulldog een Amstaff en nog een Amstaff in de aantocht.
het probleempje is met onze Franse :( hij is opgegroeit op een appartement waar hij dus zijn behoefte op het terras mocht doen en daarna weer binnen.
nu zijn we verhuist naar een huis met een mooie grote tuin en hij wil niet langer buiten blijven dan 10min ofzo :( terwijl ons Tyson eens heel graag buiten zit :( net zoals op dit moment staat hij aan de deur lichtjes te blaffen of stom te staren tot hij binnen mag, terwijl het helemaal niet koud is :(
iemand tips om dit te verhelpen :( hij is bijna 2jaar nu
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hij wil niet buiten blijven :(" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Dat jij een huis met een tuin koopt wil niet zeggen dat je franse dan ook meteen de hele dag buiten wil zijn.
Hij is het niet gewend en wil gewoon bij jullie zijn.
Moet hij van jullie buiten zitten of denk je dat je hem er een plezier mee doet?

Waarom moet hij buiten blijven??
Mexx ligt eigenlijk alleen buiten als wij er ook bij zijn. Anders niet.
Veel honden vinden het niet leuk om alleen buiten te zijn

Bij ons was het juist andersom. Onze herder wilde niet binnen zijn terwijl wij geen tuin en geen balkon hadden. Wij hadden hem dan ook van een gezin waar hij niet naar binnen mocht en verwaarloosd werd.
Na een jaar was hij gewend om binnen te zijn en gingen wij verhuizen naar een huis met tuin.. 3x raden.. Hij wil niet meer naar buiten! In de zomer wel, dan wil hij ook buiten slapen, maar in de winter wil hij echt niet naar buiten..
Maar hij heeft nu ook een zere rug en de kou slaat dus ook op zijn rug.
Wij laten hem lekker doen waar hij zin in heeft. Het maakt ons niet uit..

hij MOET niet buiten blijven, maar het is toch eens fijn voor een hond om eens op zichzelf buiten de tuin wat te besnuffelen enzo, ons Tyson heeft daar helemaal geen problemen mee en probeert hem dan ook echt mee in de tuin te lokken 
ik vind het belangrijk dat een hond regelmatig op een dag eens een 10tal 20 minuutjes buiten kan rondlopen
is toch niets mis mee ?? :(
ik probeer zijn geblaf dan een beetje te negeren en voort moment is hij stil :( maar wil hem ook niet onnodig dwingen alsk echt zie dat hij nergens heen gaat mja dan laatk em natuurlijk terug binnen 

probeer m iets lekkers te geven buiten..kauwbotje of iets?
dan gaat hij buiten misschien vanzelf wel leuk vinden..

Kennelijk doe je je er toch niet zo'n plezier mee als je zelf denkt. Ik denk ook dat de ene hond het buiten lekkerder vind als de andere.
En als hij niet buiten moet dan haal je hem toch lekker naar binnen als hij het zat is.

Als hij niet langer buiten wil zijn zou ik hem gewoon weer naar binnen halen.
Maar hoelang wonen jullie nu in een huis met tuin?
Hij was natuurlijk iets anders gewent en daar kan het ook liggen. Nu het winter is zijn mijn honden ook niet lang buiten, ook al is het niet koud, ze liggen liever binnen te slapen.
Misschien veranderd dat als het straks mooier weer wordt, dan liggen ze hier zelfs in de tuin te slapen!

Mijn hondjes gaan graag in de tuin als ik met ze mee ga.
Lekker spelen, of gewoon een beetje zitten of rondlopen.
Als ik ze alleen in de tuin laat, staan ze binnen 1 minuut weer voor de deur.

Als hij het niet fijn vind zou ik hem niet naar buiten laten. Ga met hem wandelen, daar heeft ie meer aan! Of ga eens een half uurtje met hem buiten spelen en dan weer lekker mee naar binnen.

Gewoon in de zomer lekker buiten gaan zitten met je hondjes. wellicht went hij er dan wel aan en wil hij wat langer buiten blijven. Zo niet dan is het waarschijnlijk gewoon geen buiten hond. Niet elke hond is hetzelfde.

De tuin ebsnuffelen is niet leuk voor een hond vaak 
Die tuin heeft hij na een paar keer wel gezien en veel nieuwe geurtjes komen er niet.
Als je wilt dat je hond elke dat wat minuutjes buitenkomt zou vaker een kortere wandeling beter zijn en dat zal je hond ook leuker vinden. Buiten op straat veranderd er namelijk wel veel en is er veel meer te zien en snuffelen.

laat je hond daar aan wennen op een rustige manier, de lente komt eraan, en dan ga jij ook naar buiten, lekker zitten met een krant of kop koffie, op het ogenblik wil hij nog graag binnen zijn, doe dit met beleid, dwingen heeft geen zin, heus er komt straks een tijd dat tie helemaal niet meer naar binnen wil. geef het de tijd.

@ Mirijam: nee blijkbaar niet
en mja een knookje geven hebk nog niet echt geprobeert maar ze hebben beiden nu eentje om te knabbelen en hij wou eerst geen :( terwijl hij dat normaal wel altijd wil :( snap het soms niet, hij is van mijn vriend snap je, en hij heeft niet meer zoveel tijd voor em gemaakt de laatste tijd en dat merk je, Bulldogs zijn heel eigen aan hun baasje, dat merk je, heb in het begin heel veel moeite gehad om hem naar mij te doen luisteren, nu ben ik 1 van enige die likjes krijgt van em
so he likes me 
@ Vernoique: we wonen hier nog niet zo heel lang, dus kan er wel mee te maken hebben, ze liggen ook heel graag in mijn aanwezigheid, hebben ook een poortje tussen de keuken en de living staan en daar staat hij soms gewoon aan te staren omdat hij binnen wil .. maar willen ze leren dat dat niet altijd gaat want er komt nog 1tje bij en drie honden binnen dat is wel wat veel, mss als die andere er is dat hij wel es wat meer op zen gemakje bij mij mag liggen .. het is soms echt een koppig steenezeltje, zooo tytpisch he 
@ Herma: denk dat dat wel zal gebeuren
buiten zitten
ik hoop dat het dan wel beter gaat, want als er zon is moet je hem soms binnen roepen als we weg gaan of om te eten
maar dat is dan ook maar heel zeldzaam 

Mijn hond wil ook niet in de tuin, dan toch niet.
Ga je niet met die hond lopen dan?

Nee die kleintje willen niet altijd buiten zijn, als het straks warmer wordt zal die ook meer buiten zijn.

onze flatcoated retrievers hoeven ook niet zo nodig naar buiten, ik wandel bijna 2 uur over de dag verspreid. Yoran ligt het liefst op de mat voor de achterdeur en Rixt in de mand in de hal. ik heb me er ook druk om gemaakt maar als ze dan echt niet willen dan maar niet.

Maar je zegt 3 honden binnen is wel veel, maar daar kies je toch zelf voor?
Als je hond niet wil dan niet. En misschien van de zomer wel, omdat hij het dan wel leuk vind buiten.

Die van mij wil ook niet alleen buiten in de tuin zitten. Dat is toch niet zo erg? Hij doet er meestal even z'n plas, soms krijgt hij er z'n eten, hij scharrelt een paar minuutjes rond en komt dan weer naar binnen. Het echte genieten van buiten zijn doet hij vooral tijdens de wandelingen omdat hij daar allemaal interessante, nieuwe geurtjes ruikt.
Enne...als 3 honden in huis teveel is, waarom neem je dan die derde hond? Je hondje vind het duidelijk niet leuk om alleen buiten te zitten, maar hij moet straks wel omdat er niet genoeg ruimte in huis is? Dat vind ik een beetje sneu.
Verder kan je je hondje leren om wat minder achter je aan te lopen in huis. Dus zet 'm lekker in de kamer en ga zelf even ergens anders in huis aan de slag. En als hij achter je aanloopt, stuur 'm dan naar z'n plaats. Geef 'm er desnoods iets lekkers, zoals een kong. Als hij in huis wat meer vertrouwd is met alleen zijn, durft hij dat in de tuin misschien ook.

@ Vernonique : is idd wel veel
maar ons huisje is groot genoeg
en heb een hele garageruimte die ik voor ze ga inrichten met hun benchen speeltjes en nog een extra ligmat
dus ruimte genoeg 
ik ben het gewoon gewend van hondjes te hebben die graag buiten zijn
alle 1tje daarvan toch
de ander maakt ook een heel drama eer die binnen mag
haha
ben net een heerlijke wandeling met ze gaan maken en straks gaat mijn vriend ook nog es
dus beweging krijgen ze heus wel 

Mijn honden willen ook niet alleen buiten zijn hoor.
Ze zijn buiten als ik buiten ben en ze zijn binnen als ik binnen ben.

dank jullie wel allemaal
ben al heel wat wijzer geworden
heb nog wat vragen maar dat is een ander onderwerpje
tot dan 

speel wat met hem buiten en geef hem daarna een lekker bot terwijl jij alleen naar binnen gaat. bij mooi weer kan je zijn eten en drinken buiten zetten dan moet hij wel naar buiten om te drinken en te eten.

Maar dan heb je toch een mooie ruimte binnen voor ze!
Dan kunnen ze altijd naar buiten als ze daar wel zin in hebben, hebben ze dat niet is dat een super mooie oplossing!

jaa daarom
hihi en het is daar lekker fris in de zomer
hebben een stoofke gekocht dat in mijn vriend zijn ruimte komt te staan en de warmte kan fijn naar die ruimte over gaan
en ze kunnen daar lopen en naar de keuken
dus ruimte zat
en ze kunnen waken en bij ons zijn heerlijk gewoon 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hij wil niet buiten blijven :(" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?