Wat een verwende draak!!

9 reacties

Dit zou ook bij voeding kunnen , maar ik vind het eerder bij gezellig praten horen! Mijn hond is volgens mij stront verwend!
Normaal gesproken krijgt Déru niks waar graan in zit, omdat haar maag dit niet zo goed verdraagt! Af en toe knijpen we een oogje dicht en mag ze wel eens wat van tafel, maar het meeste lust ze niet! Vandaag weer eens een keertje pasta gemaakt.
Macaroni, spachetti, penne,rijst eet ze allemaal niet , is echt bah!!! Vandaag was er fusili tricolor over. Aangezien ze wat aan de smalle kant is dacht ik probeer het maar eens! En jawel hoor, wat was dat heerlijk zeg! Vooral de vorm hapt zo lekker weg. Ze keek echt of ze nog wel wat meer wilde! Zo'n beest zou je toch wat doen??? Hebben die van jullie dit ook! Ik...proef het verschil niet tussen allemaal die pasta's!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat een verwende draak!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Syl en de 2 J-tjes

30 januari 2011, 21:12 3 doggies

Haha ze vond de kleuren van deze natuurlijk leuker en dacht laat ik het maar eens proberen :-D

diana

30 januari 2011, 21:16 3 doggies

ze had er zeker zin in vandaag.ik zelf proef ook geen verschil.

corrie koopman

30 januari 2011, 21:20 3 doggies

Ik proef het ook niet.Zou ze de kleuren soms mooi vinden. :-)

Meisjes

30 januari 2011, 21:21 3 doggies

ja zo hebben we hier luna..ok zo erg kieskeurig als maar kan! wist niet dat het zo erg kon zijn hahah en djeijla vreet alles op wat voor dr neus komt...zelfs als op tafel ligt( ze weet dat ze er maar naar mag kijken dan)

Anita

30 januari 2011, 23:01 3 doggies

:-D Grappig Annelies! :-D
Mss ging het toch om de kleur...

Missy

30 januari 2011, 23:04 3 doggies

Er zitten toch andere stoffen in he? Spinazie en tomaat toch? Misschien ruikt ze dat toch wel. Ook al proeven wij het niet zozeer. :-)

martijn-kayleigh

31 januari 2011, 05:47 3 doggies

ja zoiets hebben wij ook. ham van de aldi laat ze liggen maar van de appie vreet ze je vingers bij op.

en kwa koekjes is het net zo. alleen de koekjes van pedigree gaan er in als ketenlapper. :-D

vorrige week een botje voor dr meegenomen. ze nam het wel aan maar daar was ook alles mee gedaan. ze heeft er de hele week amper naar omgekeken maar door gebrek aan beter is ze er gistermiddag toch maar aan begonnen. O-)

Japjes

31 januari 2011, 07:16 3 doggies

hahahahaha hier zijn ze dol op pasta's maar wel voorkeur zelf gemaakte gaat er zo in uit een pakje moeten ze niet.........

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat een verwende draak!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^