
wat doen jullie honden als jullie aan het kuisen zijn?
Hier bijten ze in de stofzuiger!!!
en als de natte dweil te voorschijn komt, dan op een veilig plekje

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kuisen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
bij ons gaan ze lopen voor de stofzuiger en de rest maakt ze eigenlijk niet uit
3 doggies 
Noah slaapt gewoon door
En kijkt me zo aan van, pfff moet dat nou allemaal, ik wil rustig slapen
3 doggies 
De stofdoek en plumeau zijn geweldig.
Wordt gezien als speelgoed.
Stofzuiger wordt hier ook aangevallen, en zodra er gedweild is ziet Nikita de vloer als 1 grote glijbaan.
Ze gaat dan echt fanatiek glijden, tot grote ergenis want dan kan ik alles weer opnieuw doen
3 doggies 
Hier worden die wielen van de stofzuiger aangevallen...
En aan mijn mopper hangt er altijd wel een hond
3 doggies 
heel hard rondjes rennen om de stof zuiger! want dat is leuk!!! (blijkbaar)
en voor de rest niet voor de voeten lopen want anders struikelt baasje weer en wordt er niet gelopen met de hond....

hier nu geen dweil meer.Heb zo een ding gekocht,waar je moet optrappen en je mop droogzwiert.Zijn ze bang van.Reuze zo een ding .Je kunt zo nat en zo droog je maar wilt kuisen.En vliegensvlug gedaan.

Zij is bang voor de stofzuiger, zij gaat steeds naar een ander vertrek.En als het goed weer is naar buiten.

Haha, ik dacht ook....kuisen??
Hier kijken ze alleen toe, maar met de stofzuiger zijn ze toch wel een beetje bang, dus dan houden ze een veilige afstand

In het begin kwamen ze er op af als ik ging stofzuigen.
Maar nu reageren ze er niet meer op.

Hier vooral in de weg lopen... 
Maar nu kent hij zijn plaats... Als ik poets, moet Lucky op zijn kussen

Leuke foto!
Als ik aan het stofzuigen ben een een deel van de bank eindelijk weer een beetje haarvrij heb, gaat Jentl (het blondje) er prinsheerlijk liggen en kan ik weer opnieuw beginnen.
Ach ja zo blijf je mooi bezig....
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kuisen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?