
Vandaag is de NSV (Nederlandse Sheltie Vereniging) wandeling in Appelscha. Deze nieuwjaarswandeling vindt ieder jaar plaats. Vorig jaar waren wij van plan te komen maar helaas, we zaten toen ingesneeuwd dus het is er niet van gekomen. Dit jaar wilden we echter toch weer graag een poging gaan wagen en het weer zit mee dus we hebben goede hoop dat het zal gaan lukken
...
We gaan met een gezellige groepje dus het wordt hoe dan ook een succes denk ik! Onze shelties Abby en haar dochter Eevee gaan uiteraard mee (Eevee dragen we gewoon het grootste deel van de wandeling, en ‘tante’ Ash blijft thuis want die heeft het niet zo op drukte dus die gaat lekker de dag doorbrengen met oma) en ook Abby’s zoon Diesel (uit haar 1e nest) komt met zijn bazin Jessica deze kant op om met ons mee te rijden naar de wandeling. Eenmaal daar zullen we als het goed is ook Abby’s dochter Cheeta (ook uit haar 1e nest) treffen dus dat is in ieder geval al een gezellig 4-tal
. En ik heb begrepen dat Abby’s halfbroer ook komt dus wordt wel een leuk groepje denk ik (want we hopen natuurlijk op nog veel meer shelties).
Ik heb er heel veel zin in! Hoop wel dat de wandeling niet te zwaar voor me is maar ik ga het gewoon proberen, doe dit soort dingen niet zo vaak dus ga gewoon tot het uiterste vandaag
!
Ik zal na de wandeling wel een verslag met foto’s plaatsen (of Jessica doet dat, wie van ons zin heeft hahaha)... Tot later dus iedereen!
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !

Oh ja voor alle sheltie-liefhebbers die nog willen komen maar niet van de wandeling af wisten... Op de site van de NSV vind je meer info over de locatie
!
3 doggies 
O, dat is echt super gezellig zeg, heel plezier in ieder geval! Het gaat je vast wel lukken. Ben erg benieuwd hoe het was en ook naar de foto's natuurlijk!
Veel plezier!
3 doggies 
Hoop dat er een keer een wandeling is ergens in t midden van nederland. Dit is voor mij niet echt te doen helaas.

Nou hieronder een verslagje van de dag, het complete verslag met nog veel meer foto's en nog een extra filmpje is hier http://www.special-princess.nl/weblog.html te vinden maar hier een iets andere versie
...
(kort zal ik 'm niet noemen want iedereen weet ondertussen wel wat voor een kletskous ik ben, hahaha
)
Ik ben KAPOT!
Wat een dag zeg... Vandaag vond de nieuwjaarswandeling van de NSV (Nederlandse Sheltie Vereniging) in Appelscha namelijk plaats.
Voor het gemak bleef ‘tante’ Ash vandaag even thuis bij oma, zij houdt niet zo van al die drukte en wil met dit weer toch niet zo lopen dus ik lekker thuis verwend. Abby en Eevee gingen wel met ons mee maar dat waren niet de enige... Jessica was namelijk met Diesel ook onze kant op gekomen om gezellig mee te gaan en eenmaal daar troffen we Cheeta met een deel van haar familie. Kortom een kleine familiereünie, heerlijk!
De ontmoeting tussen Eevee en Diesel vond bij ons thuis plaats. Van tevoren waren we erg benieuwd naar hun ontmoeting omdat zowel Diesel als Eevee wel pittig kunnen zijn maar het leek wel alsof ze wisten dat ze familie waren. Ze keek haar ogen uit en keek al gauw verschrikkelijk op naar haar (half)broer.
En toen begon de lange rit naar Appelscha... Uiteindelijk kwamen we toch ruim van tevoren daar aan en hebben we toch schat ik wel een uur daar gezeten, wat gedronken en gekletst tot de wandeling dan uiteindelijk begon. We zouden ongeveer 5km lopen in 2 uur. Daar schrok ik wel even van want voor mij is 2,5km al een hele overwinning dus 5km was wel een hele hoge berg om over te gaan in mijn gedachte. Maar ik had me voorbereid op een gezellige wandeling en een zware middag dus ik ging er voor de volle 100% voor!
De wandeling ging door het prachtige Drents Friese Woud en kwam langs tal hele mooie plekken. Om de zoveel tijd stopte we even om bij te komen en de honden lekker te laten uitrazen en zo hield ik het ook wel vol.
Abby heeft uiteraard de volle wandeling meegelopen en er ook duidelijk van genoten, zij vond het prachtig om al die shelties te zien en mee te spelen/snuffelen. Eevee vond het ook zo prachtig... Och die meid had al de ochtend van haar leven (door haar ontmoeting met Diesel), weigerde daarna in de auto te slapen omdat ze Diesel steeds zag en tijdens die wandeling... Oh wat genoot die toch als ze liep! Met haar staart in de lucht alle andere honden besnuffelen, lekker meedoen met renspelletjes en het bos verkennen. Geweldig vond ze het! Maar ja mevrouw is pas 3 maanden oud, dus ze mag zeker niet zo lang lopen. Ze heeft dus het grootste deel van de tijd op mijn arm of in de buggy doorgebracht waar ze het duidelijk niet mee eens was, zij wou er uit! Maar goed we moesten aan haar gezondheid denken dus jammer voor haar maar ze mocht nog niet volledig meedoen. Toch heeft ze onderweg heerlijk gespeeld met Diesel, Cheeta (die ze ook helemaal geweldig vond) en ook haar (half)broer Elmar die ze ergens tijdens de wandeling ontmoette en meteen dikke vrienden mee was. Oh ja en ook een bi-black sheltie waarvan ik de naam niet weet was ze beste vrienden mee, hihi.
Heel wat foto’s zijn er gemaakt, gesprekken zijn er gevoerd en honden hebben er gespeeld. Maar uiteindelijk kwam er dan toch na 2 uur tijd een eind aan de wandeling, een vreselijk vermoeiende maar ook zeer gezellige wandeling waaraan zeker 50 shelties meededen. Op het eind hebben we nog even in het restaurant zitten kletsen met elkaar, bijkomend van de wandeling. Eevee was ondertussen wel echt uitgeteld, die kon echt niet meer. Ze viel in slaap op mijn schoot en heeft sindsdien tot we thuis waren bijna alleen maar geslapen. Die kleine meid was gewoon helemaal op!
We hebben allemaal een zeer vermoeiende dag achter de rug, maar och wat was die gezellig! Zeker voor herhaling vatbaar! Het weer zat ook mee, zon en niet al te koud dus we hadden echt een topdag. Het was alleen jammer dat ik fysiek al niet te best er aan toe was voor de wandeling, want dat maakt het natuurlijk nog zwaarder. Maar ik ben hem doorgekomen, ik heb 5km gelopen in 2 uur en dat vind ik om eerlijk te zijn wel een geweldige prestatie! Ik doe dit echt zelden dus ben toch ook eigenlijk wel erg trots op mezelf dat ik dit heb gedaan, dat ik zo lang heb kunnen lopen en kunnen genieten! Ik zal vanavond en de komende dagen ook nog wel de pijn hiervan voelen, ik zal hier flink van moeten bijkomen maar het was het echt meer dan waard.

3 doggies 
Het was erg leuk !
Diesel, Abby & Eevee hebben genoten !
En de andere Sheltie's natuurlijk ook !
Cheeta was er uiteraard ook, alleen die vond Diesel na een tijdje toch wel een beetje irritant worden haha
maar gelukkig had Diesel ook nog een grote Aussie vriendin in de groep lopen, dus als ik hem kwijt was dan moest ik gewoon naar haar zoeken en hoppa daar was Diesel !
We hebben ongeveer 2 uur gewandeld.
Het was echt leuk !

Ja Jody heette die ausie hoorde ik van iemand
...
Wat een prachthond was dat ook zeg, red-merle echt geweldig!
3 doggies 
Oohja zo hete ze haha
Diesel aussies.. Ik weet niet wat dat is hoor !

Misschien toch een aantrekkingskracht omdat het beiden schapendrijvers zijn
!
3 doggies 
Leuk filmpje hoor
Ik zette hem net aan en mijn hond vloog hier door de kamer, de bank op en weer af. Opzoek naar de vrolijk blaffende hondjes

Hahaha, ja had er misschien een kijkerswaarschuwing bij moeten zetten
...

Hahaha, ja een heel brutaal en pittig schatje
!
Maar volgens mij vond iedereen 'r wel erg leuk en gezellig daar, ze is namelijk wel brutaal maar weet ook zeker wel haar plaats. Ze heeft dus echt met volle teugen genoten en was nergens bang voor!
3 doggies 
@Jessica, er was een Aus?? Oh! Ik had erbij moeten zijn hahahaha
Wat leuk dat er zo'n klik was tussen haar en Diesel
3 doggies 
Dat klinkt echt heeeeel leuk!
Helaas was ik (ben ik) ziek en mijn ouders ook, anders was het ook wel leuk geweest voor Kyra

@Thera - Ja was je nou al lid van de NSV? In het blad staan namelijk alle aankondigingen van regiodagen en wandelingen e.d. Is zeker gezellig en leuk, zou leuk zijn als we mekaar eens tegenkomen op zo een dag
!

Ik vind het zeker een leuk blad ja, erg informatief en met leuke stukjes er in.
En natuurlijk super advertenties, hahaha
!
3 doggies 
Het is zeker een leuk blad !
Ik zit altijd te wachten tot die binnen komt !!
Staan ook hele leuke verhalen in altijd
3 doggies 
Jullie maken me nieuwsgierig...
Kan niet wachten tot we het eerste blad krijgen!

Hahaha, ergens in maart komt het eerste nummer van dit jaar uit
! In geheel nieuwe stijl!
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?