
Ik heb vorige week lotgering binnen gekregen.
Nou zit ik er alleen mee hoe ik het moet doen met de rollen van 500 gram.
Mijn dames mogen samen rond de 128 gram hebben.
Hoe doen jullie dat verdelen?
Ik heb al geprobeerd de rollen in kleine stukken te zagen maar dat wil niet echt lukken zo hard zijn ze haha.
Lijkt me niet dat ik ze kan ontdooien en dan 4 dagen in de koelkast kan laten (ivm bruin worden en bedorven)
Graag tips
Ze vinden het iedergeval wel heeeeeerlijk ben vandaag echt overgestapt en het was gewoon ruzie bijna doordat jackie niet zo snel eet en joy nog wel zin had in iets meer
dus nu maar jackie in de gang eten en joy in de keuken.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vraagje Lotgering" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
je kan met een ijzerzaagje de rollen doormidden zagen...
en dan kan je 2 dagen met zo'n halve rol doen
3 doggies 
Hoi!
Een beetje laten ontdooien, in losse plakken verpakken en dan in diepvries (kan geen kwaad).
Dan 's avonds een plak uit de vriezer halen. Kunnen ze de volgende dag lekker smullen.
Succes!

Erika wat jij zegt hebben we gedaan alleen in de koelkast wordt het vlees dan bruin kan dit geen kwaad dan?
(eerste keer dat ik ooit aan mijn honden vers geef dus heb er nog niet zoveel verstand van)
Nichelle ik ga dat proberen idd beetje laten ontdooien en dan weer terug zal een werkie worden maarja alles voor de dames he haha.
3 doggies 
Je kan het na ontdooien (en dat duurt al minimaal 24 uur0 nog 24 uur in de koelkast bewaren.
In totaal dus 48 uur nadat het uit de vriezer is.
het laatste stukje is dan idd wat iets bruiner dan nadat het net id ontdooit maar dit kan geen kwaad.
gewoon goed verpakt laten ontdooien in een afgelsoten bak
Laten ontdooien en weer invriezen zou ik niet doen...
3 doggies 
Ik laat het gedeeltelijk ontdooien, snij eraf wat ik nodig heb en stop de rest weer terug in de vriezer.
3 doggies 
Ik doe het zoals Nichella.
Laat de rol 1-2 uur buiten vriezer, issie wat zachter maar nog wel bevroren, in plakken snijden van de gram die je per dag nodig hebt, en weer terug in vriezer.
Iedere avond 1 plak in een bakje in de ijskast zetten, en voila!
3 doggies 
Zo doe ik het dus nu ook, want anders is er geen doorkomen aan. Wij hebben ook een gekarteld mes en daarmee werkt het dan super. Vorige week hebben we dus alles wat we gekocht hadden in porties verdeeld en weer in de vriezer gedaan. En elke avond halen we er een portie uit om te laten ontdooien in de koelkast.

toch een probleem wat ik hier lees, nimmer bij me opgekomen, rollen van 500 gram, ja heb er twee nodig, dus hup de vriezer uit in de koelkast en eten daarna.
maar even ontdooien, en dan snijden in plakken, dan kan je het gerust weer terug in de vriezer stoppen, maar niet helemaal ontdooien , zo dat je het kan snijden, dan weer terug .
3 doggies 
Ik tik het altijd doormidden met een platte schroevedraaier en een hamer. Dan maakt het niet uit als het vlees nog stijf bevroren is, paar tikjes en als met een wig splijt je het zo doormidden.
3 doggies 
of een beetje scherp bijltje, waar je ook hout mee klieft

Ben ik weer met een vraag
Ik hou 2 % aan voor de dames maar ze blijven smeken om meer het lijkt wel alsof ze honger hebben.
Nu oogt het ook wel erg weinig aangezien ik ze 2x pd voer.
Dus jackie krijgt 2x 22 gram en Joy 2x 42 gram.
Zowel Joy als Jackie blijven in de keuken hangen en likken 50x de bak nog een keer na.
Nu heb ik ze net nog maar een stuk extra gegeven en liggen nu heerlijk te slapen maar geef ik ze dan niet veelste veel?
Ze eten het echt binnen 20 seconden op ofzo.
3 doggies 
Al geef ik ze 3x de normale hoeveelheid dan likken ze nog de bak uit hoor
Ik zou eerder 1 1/2 % geven dan 2 want het zit vol voedingsstoffen.
Ik zou aanhouden wat je nu geeft en als ze te dik worden geef je minder....
worden ze te slank dan geef je meer
3 doggies 
ja Sam gaat wel 10 keer terug om te kijken of het nu wel echt op is

Ik denk niet dat Joy snel te dik wordt mevrouw heeft volgens mij namelijk ADHD die is zoooooo druk de hele dag continue rennen en vliegen ze kan niet stoppen haha.
Ik heb nu de rollen in 4e gesneden/ gehakt ging aardig goed door ze een beetje te laten ontdooien dus heb nu voor morgen 2 stukken in de koelkast liggen.
Komt dus neer op de 250 gram ongeveer.
Ze krijgen morgen van 1 stuk de helft (Joy iets meer dan Jackie) en dan kijk ik het even aan hoe snel ze weer honger hebben.

niet ontdooien in de magnetron, probeer het vlees eerst in de koelkast te ontdooien en dan in de keuken, en dan aan de hond geven.
ja ik ben ook naar een keer per dag gegaan, een heerlijk vol gevoel heeft de hond, en voor mij is van belang, dat ik kan gaan wandelen op de dag wanneer ik wil, nimmer bang hoef te zijn voor een maagkanteling. en dat ze eens een lekker vol gevoel heeft, een volle maag. met twee keer heeft ze dat langer na niet.
3 doggies 
Ook ik ben sinds enkele dagen veranderd van 2 keer per dag voeren naar 1 keer per dag.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vraagje Lotgering" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?