Lekkere snacks!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van Jin & Melo de tennisballenverzamelaar.

Hallo hondenvriendjes,

Ik, Melo, vraag me af wat jullie per dag voor lekkers krijgen van jullie baasje/vrouwtje.

Ik krijg vaak een activitybal met daarin allemaal lekkers. Daar stuiter ik dan mee door de kamer en als ik goed aan de bal krabbel, lik en snuif, komt er weleens wat lekkers uitgerold. Dat peuzel ik dan met smaak op. Ook als de bal al lang leeg schijnt te zijn speel ik er nog, want hij ruikt zo lekker. :-D Verder krijg ik tijdens het trainen wel eens lekkere stukjes kaas, overigens wel heel pietepeuterig of van die kleine snoepjes.. Verder varieert het van dag tot dag.

Oh ja. Zit m'n vrouwtje net lekker een eigen gebakken cakje te eten op de bank en ik ga keurig netjes zitten, zet m'n liefste snuitje op en weet je wat ze zegt????? :'( Nee Melo, dit is niet voor hondjes. Jij krijgt straks lekker een knabbelstaafje.. Hallo vrouwtje.. Ik wil geen knabbelstaafje.. Ik wil ook een lekker cakeje!! Maar die krijg ik dus niet... Jammer!! Volgende keer weer proberen.

Pootje van Melo.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Lekkere snacks!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco 3 doggies

honden foto van Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

Runderoren, bullepezen, gedroogde visjes, pensstaafjes :-D

honden page profiel Myrthe & YeboMyrthe & Yebo 3 doggies

honden foto van Myrthe & Yebo

PEULTJES!!!!! (Groente!)
Als Yebo die ziet doet ie ALLES voor je!

honden page profiel SennaSenna 3 doggies

honden foto van Senna

Gedroogd lamsvlees in lange stukjes, Pensstaven, gedroogde runderlever. Daarnaast krijgt ze ook zalmsnack van proline, kaas (maar dat ben ik aan het minderen).

Senna komt nooit bij me zitten als ik eet. Maar las ik rosbief op brood heb dan wel :-D

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

Schapenvetbonbon, kluifje, beloningssnoepjes, groente en fruit, yoghurt en karnemelk, gedroogde vis, ei en vlees(waren). De meeste snacks worden als beloning gebruikt, behalve het kluifje.

Ik verplaats deze even naar Voeding ;-)

honden foto van Jin & Melo de tennisballenverzamelaar.

Dank je Angela. Verkeerd geklikt..

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Ze krijgen bij ons
Appel peer Komkommer worteltjes Gevulde Kong Kauwstaafjes. :-)

honden page profiel Joke en Joke en "Sem" 3 doggies

honden foto van Joke en

Jin,

wat voor activity bal is dat PRECIES....welk merk?
Welke maat??
Hoe groot/zwaar is jouw hondje??
Dan kan ik precies zien, welke maat ik voor Sem (Shih-Tzu van 8 kilo) moet kopen.

honden foto van Muis,Vera, Papadopoulos, Odette, Annabelle en Ciska (Terra+, Dinky+, Saltarin+, Sam+, Zara+, Paco+)

Gedroogde visjes, gedroogde kalfsstrotten, gedroogde pens, groente, fruit, schapenvetbonbons,...

honden foto van Jin & Melo de tennisballenverzamelaar.

@ Joke en Sem. Ik heb de activitybal bij een Faunaland vestiging gekocht.. Ik heb geen idee wat voor maat het is. Ze hadden er maar 1. Melo weegt ongeveer 6 kilo en is ongeveer 30 cm hoog.

honden page profiel marionmarion 3 doggies

honden foto van marion

Bij mij doen ze een moord voor een soepstengel. :-D

honden page profiel Monique & de zwart-witjesMonique & de zwart-witjes 3 doggies

honden foto van Monique & de zwart-witjes

Waar halen jullie die gedroogde visjes?

honden page profiel JapjesJapjes 3 doggies

honden foto van Japjes

gedroogde kippenstaafjes zijn ze hier dol op,verder knabbelstaafjes,soms een stukje kaas/worst :-D

honden page profiel Gio en KyraGio en Kyra 3 doggies

honden foto van Gio en Kyra

Wij lusten bijna alles :-D , maar vooral kaas en worst (wij krijgen ook maar een heel klein stukje), pens- en kalfsstaafjes, kipkluifjes, tomaat, courgette, korstjes brood en kleine beloningssnoepjes.
Wij groeien dan ook heel goed ;-) !

honden page profiel Lotte met HobbeLotte met Hobbe 3 doggies

honden foto van Lotte met Hobbe

Pony is gek op brie en ei! Dus met training etc. krijgt ze dat...Zus lust alles, alles wat eetbaar is...of niet...haha...en Zus begint te kwispelen...die eet slippers..kussens...ach ja...Sinds Zus er is eet Pony wel beter dus dat is dan een goed tegenhanger hè..

Om te kauwen; grote runderbotten en runderhuid..

honden page profiel viv  viv 3 doggies

honden foto van viv

in de giggle ball doe ik een stuk of 10 korrels van zijn morgen en middag eten, en half weg tussen de maaltijden krijgt hij dan de bal zo dat hij het volledige aantal grammen aan eten toch gekregen heeft, en tussen in als hij flink is en de oefeningen goed doet krijg hij een honden snoepje en dat ist

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van C

Ik bak eigen hondenkoekjes, zodat ik precies weet wat er in zit.

En ze krijgt lekkere gedroogde runderstaafjes, puur natuur.

Als beloningsnoepjes krijgt ze hele kleine stukjes kaas.

honden page profiel diane en tankdiane en tank 3 doggies

honden foto van diane en tank

tank krijgt bullepees waar hij de hele dag op kan kluiven, verder voor het slapen gaan een stukje kaas samen met baasje op de bank en overdag verder niks.

honden page profiel SimoneSimone 3 doggies

honden foto van Simone

Vandaag pensstaafjes gekocht en 1 gegeven aan Bink;.. als hij iets lekker vindt is het dat!

Verder nog niet veel uitgeprobeerd (we hebben hem nog maar 3 dagen). ;-)

honden page profiel MissyMissy 3 doggies

honden foto van Missy

Ons vrouwtje droogt vlees voor ons in de droogmachine. :-D Runderhart en kipfilet en laatst nog magere runderlappen. ;-)

En ze koopt vaak van die grote zakken gedroogde pensstaafjes. Daar zijn we ook gek op. Zo lekker als die ruiken! O-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Lekkere snacks!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: update Roos
^