help mijn hond bespringt alles!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel xanderxander

honden foto van xander

ik heb een reutje van anderhalf jaar. Hij is niet gecastreerd omdat hij een een hartafwijking heeft en dus niet geopereerd kan worden.
Maar de laaste rijd hij overal tegen op!
kussens,visite,knuffels,armen,benen en zelfs de kat van de buren!
Ik probeer hem contstant te corrigeren, maar hij gaat contstant door!


Wie heeft er tips..?
en kan mij helpen want het is echt vervelend!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "help mijn hond bespringt alles!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Angela en DieselAngela en Diesel 3 doggies

honden foto van Angela en Diesel

dat is idd zo vervelend, maar je reutje is met 1,5 jaar een echte puber, die flink zijn grenzen aan het verkennen is.
het enige wat helpt (tenminste bij de mijne) is kalm blijven en tot in treurens toe blijven herhalen dat hij "laag" ( dat vonden wij een makkelijk commando) moet blijven en consequent blijven.
wat je ook zou kunnen proberen met bv visite: als mensen binnen komen, de hond compleet negeren. als hij gaat rijden, niks zeggen, niet aankijken, maar alleen van je af duwen (of je knie optrekken, dan kan hij ook je been niet vastpakken). pas als iedereen rustig zit, dan pas de hond aandacht geven. het is natuurlijk hartstikke spannend als er visite komt en die gemoedstoestand kan het rijgedrag triggeren. door de hond pas aandacht te geven als alles rustig is en de hond zelf ook kalm is, gaat als het goed de hond vanzelf de link leggen tussen kalm gedrag en aandacht krijgen.

succes, de aanhouder wint!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "help mijn hond bespringt alles!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: verzekering voor Westie
^