wagenziek

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel puckpuck

honden foto van puck

hallo
ik heb een vraagje
ik heb zo'n vermoeden dat mijn hond wagenziek is.
in tram en metro heeft hij nergens last van.
maar in de bus, begint hij onwijs de kwijlen en heeft hij ook al een keer gespuugd.
toen ik hem oppakte stopte het kwijlen.
weten jullie wat dit is???
zijn hier ook tabletjes voor???
gr petra

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wagenziek" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Janneke van BommelJanneke van Bommel 3 doggies

honden foto van Janneke van Bommel

Hallo Puck,

De sympthomen die je aangeeft wijzen inderdaad op wagenziekte.
Vervelend voor je hondje...

Er zijn middeltjes tegen te krijgen bij de dierenspeciaalzaak.

De een zweert erbij de ander zegt dat het niet werkt, maar het uitproberen waart, toch?

Heb je er ook al eens op gelet of je hondje net heeft gegeten of juist niet als hij in de bus/auto moet? Dat kan ook nog wel eens wat uitmaken...Probeer daar eerst ook eens op te letten.

Succes, groetjes Janneke!

honden page profiel AngelAngel 3 doggies

honden foto van Angel

Niet te eten geven vlak voor hij de bus in gaat. Ik ben zelf ook wagenziek en het helpt als ik uit het raam kijk. Ik neem mijn wagenzieke hondje ook op schoot zodat hij naar buiten kan kijken, en dat helpt. Mijn andere hond moet juist rustig op de grond liggen, zodra hij heen en weer gaat lopen moet hij spugen.

Ik heb wel eens gehoord dat dieren dezelfde pilletjes kunnen nemen als mensen, maar ik weet niet of dit waar is. Weet ook niet of het zin heeft als je bijv. maar een paar haltes hoeft. Dat moet je zelf maar even bekijken.

Mijn honden waren trouwens ook wagenziek in de auto, maar dat is na een tijdje overgegaan. Dus gewenning kan ook helpen.

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre** 3 doggies

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Hoi,

Kijk of je van VSM Coccullus Indicus kan krijgen..
Mogelijk helpt het...

Is de potentie niet sterk genoeg dan kun je een klass. homeopaat zoeken..
Die werken met veel hogere potenties..
Die kan je tegen wagenziekte behandelen...

Hoop dat je er wat aan hebt...

Lieve groet, Ilja

honden page profiel katrienkatrien

honden foto van katrien

de d.a.p spray!

honden page profiel BullsclanBullsclan

honden foto van Bullsclan

Weet niet hoe oud je hond is maar veel pups en jonge honden groeien hier overheen.
Er zijn verschillende middelen te verkrijgen maar helaas werken deze niet altijd

honden page profiel henniehennie

honden foto van hennie

Hallo Puck,

sorry dat ik een beetje laat reageer,maar ik had ook het idee dat mijn Puck last had van wagenziekte. ik heb daarom een verhoger gekocht voor in de auto zodat mijn Pucky naar buiten kon kijken. ze heeft geen last meer gehad van braken in de auto tijdens het rijden.
de gedachte die hier achter zit is dat ze kan zien waarom de auto beweegt.
zou het een optie zijn om er voor te zorgen dat ze in de bus naar buiten kan kijken zodat ze ziet dat de bus rijdt?

groetjes Hennie

honden page profiel mariekemarieke

honden foto van marieke

Ik denk ook dat een verhoging een goed idee is! ga dat zelf misschien ook proberen want als Bufo achterin de auto zit moet hij vaak overgeven maar als hij voorin zit dan niet (dan kan hij naar buiten kijken). Ik vind het een goede tip!

groetjes marieke

monique (Gast)

Je kunt je hond gewoon prima-tour tabletjes geven. Mijn hond moest ook altijd overgeven in de auto dus ging ik naar de da om er een middel voor te vragen. Daar kreeg ik te horen dat de simpele primatour ook uitstekend helpen bij dieren. En er zijn meer overeenkomsten met dier en mensengeneesmiddelen. Wel op de verhouding gewicht-mg letten.

Anoniem (Gast)

Ook onze Cocker Spaniel was ontzettend wagenziek. Na nog geen kilometer begon het overgeven al en het stopte niet eerder dan dat we op de plaats van bestemming waren.
Wij kregen toen de tip hem iedere dag gember te geven. Dit kan in de vorm van een (bij onze hond) afgestreken theelepeltje gemberpoeder of een stukje kleingesneden verse gember ter grootte van een vingernagel in het voer (iedere dag).
Na drie maanden reden we zonder problemen met hem naar Denemarken!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wagenziek" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^