Even weer een vraagje hoor. Doeka is inmiddels alweer 13 weken en alweer 6 weekjes bij ons. In het begin natuurlijk elk uur/ 1/2 uur naar buiten, en in de nacht ook eruit natuurlijk.
Inmiddels is het al wel wat gevorderd hoor, de nacht is van 22.30 tot 06.30 uur, dus dat is al heel netjes. Echter overdag is het toch nog erg veel naar buiten hoor, zeker elk uur, en zelfs als ze wakker is, dan redt ze een uur niet eens, als ze zelfs wat drukker is is het soms maar een kwartier tot 20 minuutjes ertussen voor ze alweer moet plassen. Nu ben ik al heeeeel erg blij dat ze het toch al redelijk aangeeft door te piepen voor de deur, maar ze redt het echt niet langer dan 1 uurtje hoor als ze wakker is. In de bench redt ze het met slapen ook niet langer dan 1 1/2 uur, hooguit met geluk een keertje 2 uurtjes, maar dat is echt het maximale. Dus nu eigenlijk mijn vraag, ben ik nu te veel aan het "willen", of is ze inderdaad niet echt een hondje met veel ophoud vermogen. Maar misschien verwacht ik wel te veel natuurlijk.
. Wat vinden jullie??



3 doggies




.. En al de hele nacht doorslapen.. Ik vind dat knap.. Cheeko ging het pas aangeven toen hij 4 a 5 maanden was..En met de hele nacht doorslapen was hij ook niet de vroegste.. Hij was pas met 5 maanden volledig zindelijk.. Het kost een hoop tijd en moeite.. Maar het is het altijd waard 




