Abby's 2e nestje is alweer 3wkn oud...

318 reacties · pagina 4 van 11

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Abby's 2e nestje is alweer 3wkn oud..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 oktober 2010, 14:13

@Hannie - Het gaat super met de pups hoor! Ze hadden begin van de week een beetje een groeidipje waarschijnlijk vanwege alle visite en het overstappen op vast voedsel maar ze groeien nu weer helemaal zoals het hoort. Ze zijn ook lekker actief maar nog steeds gelukkig niet zo actief als ons vorige nest dus we houden het hier goed vol.

@Josien - Ik hoop vandaag het dagboek online te kunnen zetten maar krijg vanmiddag natuurlijk ook weer bezoek dus weet niet of ik 'm wel helemaal af kan krijgen. Anders staat die dus morgen online maar ik ga m'n best doen voor vandaag ;-)!

@Uma - Thnx :-D!

Lotte

30 oktober 2010, 14:47 3 doggies

Wat een verschrikkelijk lieve beestjes O-) Is het niet ongelooflijk moeilijk om afscheid van ze te nemen als ze verkocht zijn? Lijkt mij echt moeilijk!

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 oktober 2010, 15:02

Tja als je gaat fokken dan weet je waar je aan begint hè. Kijk ik zal niet zeggen dat het niet moeilijk is, natuurlijk heb ik ook wel een brok in m'n keel dan. Maar je moet er niet aan beginnen als je dat niet kan.
Ik fok omdat (natuurlijk omdat ik vind dat Abby een geweldige moeder is en ik wil dat er nakomelingen van haar op deze wereld rondlopen maar ook vooral omdat...) ik mensen blij wil maken, omdat ik anderen het geluk wil geven een sheltie te hebben en met dit geweldige ras avonturen te beleven. En zo moet je er ook echt in staan.
Ook zie ik het afscheid nemen van de pups niet als een afscheid... Ik zie de pups sowieso weer een maand later als ik de stambomen kom langsbrengen en ik onderhou ook contact met alle eigenaren (via de mail en we plannen soms een reunie). Zou dat niet zo zijn dan zou ik er ook niet aan beginnen.

Dus het is moeilijk maar nogmaals je weet waar je aan begint, je kunt ze moeilijk allemaal houden... O-)

Lotte

30 oktober 2010, 16:16 3 doggies

Haha ja dat is helemaal waar;-) Je kunt ze idd moeilijk allemaal houden. Kan me voorstellen dat t leuk is mensen blij te maken. Honden geven zoveel liefde:-)

Succes met de pups:-)

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 oktober 2010, 18:04

Bedankt :-D!

Nou ik heb net alle gesprekken afgerond voor de reutjes (morgen komt nog iemand voor een van de dames) en ik denk dat zoals het er nu naar uit ziet alle heren wel een prachtig nieuw thuis hebben gevonden... Nu alleen morgen nog dan zijn ze hopelijk allemaal voorzien O-)!

Thera, Kyra, Tess en Liv

30 oktober 2010, 20:11 3 doggies

Ik heb weer even meegekeken met de nieuwe avonturen van de pupjes. Wat zijn ze enorm gegroeid!! Je ziet het nu vooral omdat tante Ash ernaast staat, al bijna even groot! ;-) Geweldig die pups, ik kan er niets meer over zeggen: GEWELDIG!!! 'k Ben stik jaloers O-)

Thera, Kyra, Tess en Liv

30 oktober 2010, 20:17 3 doggies

Nou ja, ik overdrijf misschien een beetje... maar het zijn in ieder geval al echte hondjes! :-D

Angela en Michel

30 oktober 2010, 21:15 3 doggies

ZO, ik heb net weer even alles bekeken :-D ! Jeetje, wat groeien ze snel he. En de tijd gaat ook al zo snel! Fijn dat je iig voor de reutjes goed zat ;-) . Morgen nog een gesprekje en dan weer ff rust. Je dagboek ziet er ook weer goed uit zeg, en leuke foto's van de pupjes apart ook weer. Het witje blijft toch echt mijn favoriet O-) !

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 oktober 2010, 21:17

Nou snel groeien ze juist niet, eigenlijk gaan ze een beetje langzaam maar niks ernstigs hoor dus ze groeien goed wat mij betreft.
Nou rust heb ik niet hoor komende week, wordt nu met de dag drukker en met de week meer visite maar goed hoort erbij ;-)!

Thera, Kyra, Tess en Liv

31 oktober 2010, 09:23 3 doggies

Als je ze vergelijkt met de pups uit het vorige nest, dan zijn ze inderdaad nog vrij klein. Maar als je het vergelijkt met vorige week dan zijn ze enorm gegroeid... Succes met het gesprek vandaag! :-D

Criz & de Shelties

31 oktober 2010, 09:57 3 doggies

Hai Wichita,

ze worden ook steeds mooier he, prachtig!
Ik vind zelf Manaphy een prachtig ventje, heb altijd een zwak gehad voor een tri met witte neus O-)

Fijn dat er al een aantal (waarschijnlijk) fijne eigenaren zijn!

Geniet nog van de kleintjes, het zal nu allemaal wel een stuk drukker worden nu ze ouder worden! :-)

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

31 oktober 2010, 13:57

Nou zojuist heeft het laatste kennismakingsgesprek plaatsgevonden en ik vond het persoonlijk erg goed gaan. De reuen heb ik gisteren (onder voorbehoud) 'verdeelt' en ondertussen heb ik al bericht terug van alle nieuwe eigenaren dat zij erg blij zijn met hun pupje en uitkijken naar het volgende bezoek.
Nu alleen een dametje nog maar dat komt denk ik ook wel goed dus ;-)...

@Thera - Ja ik zelf zie de groei natuurlijk minder maar als je naar de foto's kijkt is het inderdaad een wereld van verschil! Ja iedere week een nieuwe fase alweer hè ;-)...

@Criz - Thnx! Ja Manaphy is echt zo een hondje waar je van moet houden, die tekening bedoel ik dan. De een vindt het prachtig en de ander vindt het niks.
En tja ik ben natuurlijk wel ietsje bevooroordeeld... O-)

Angela en Michel

31 oktober 2010, 17:04 3 doggies

Fijn dat dat iig allemaal 'geregelt' is nu.

Volgende week gaan ze lekker druk worden. En als ik het goed begrijp heb jij er ook een 'Aiko' bijzitten ;-) O-) . Daar zul je dus alleen je handen aan vol hebben. Ik bedoelde alleen dat je nu wel meer rust hebt nu je nieuwe baasjes hebt gevonden (lijkt me). Dat scheelt toch weer...

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

31 oktober 2010, 17:13

Ja we gaan het zeker nog druk krijgen maar net wat je zegt het is fijn om te weten dat het allemaal nu geregeld is in principe. Ja die ene dame alleen nog maar zoals ik al zei ik denk dat dat ook wel goed zit ;-)...
Is alleen wel even wennen hoor al die nieuwe namen! Vind ze er leuk maar we zijn nu net gewend aan de stamboomnamen en dan komen er alweer nieuwe roepnamen.

Liesbeth/Skinny

31 oktober 2010, 17:28 3 doggies

heb net even weer je dagboek gelezen :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D


wat zien ze er goed uit :-D

Anita

31 oktober 2010, 17:36 3 doggies

Wat leuk dat je ons zo op de hoogte houdt!
Ik vind Buneary zo leuk met het vele bruin...
En leuk die foto met je "computernerd". :-D

Josien

31 oktober 2010, 18:23 3 doggies

hihi ja voor zo'n gezichtje als buneary smelt iedereen .
ben zo beniewd hoe groot ze zullen zijn als ik weer kom knuffelen.
gr jossien

Josien

31 oktober 2010, 18:24 3 doggies

wichita succes met de namen hihi
ik gelukkig een makkkelijk naam........not O-)
gr

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Abby's 2e nestje is alweer 3wkn oud..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^