
Gisterenavond weer met Benji naar de kermis geweest.
Op de kermis wist hij af en toe niet waar hij moest kijken, want hoorde en zag zoveel (vooral overal leuke knuffels), maar hij was helemaal op zijn gemak.
Rond 21:30 was er vuurwerk en we zijn met hem aan de overkant van de straat gaan zitten om te kijken hoe hij reageerde.
Dit is het resultaat:

Hij vond het eerst wel een beetje raar, maar binnen een minuut zat hij op zijn gemak in de lucht te kijken
En omdat hij zo braaf was , hebben we nog maar ff een knuffeltje gegrepen voor hem, die hij thuis natuurlijk binnen een half uur geheel gesloopt had
Ben heel blij dat hij zo goed reageerd op vuurwerk....laat oud en nieuw maar komen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vuurwerk.....Leuk:-D!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
haha kijk hem zitten
mooi dat hij niet bang was!
zou toch maar wel oppassen hoor met oud en nieuw en niet zo snel naar buiten gaan je weet maar nooit met een verdwaalde vuurpijl!
wel top dat hij zo braaf reageerde hij is niet bang!!

zal zeker op moeten passen met oud en nieuw, is denk wel zo'n debiel die erachteraan probeerd te rennen
Doen de honden van me schoonouders ook.
Heb hier aan de zijkant van de flat een groot stuk grond waar hij lekker kan spelen, dus zullen met oud en nieuw niet veel verder gaan als daar. Hoef dan ook niet over straat met hem
Aangezien we aan de rand van het centrum wonen in een buurt met heel veel jongeren/studenten, zal er wel heel veel afgestoken gaan worden.
Ben blij dat hij niet bang is hoef ik daar binnen niet te veel rekening mee te houden, voor 1 van mijn katten zal ik wel tabletjes moeten halen, die is als de dood voor alles wat veel geluid maakt
3 doggies 
super toch!
onze vorige golden was echt als de dood die kreeg ook altijd pillen vond ik zo zielig
mandy gaf er vorig jaar niet veel om dus hoop dat dat nu ook zo gaat
quinty is klein maar dapper
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vuurwerk.....Leuk:-D!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?