Wolvenfilmpjes in het nieuws.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Geen schokkende filmpjes, hoewel... best bizar dat ze zo dicht bij 'de mens' komen.

Maar die agent die instapt... die wolven míkten niet eens op hem. Ze hadden er sowieso wel stráál voorbij gelopen.

27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="480" height="300" id="ply" >" target="_blank">27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="480" height="300" id="ply" >

En dan deze, op een parkeerplaats. Niet daar gaan lopen met vlees in je tasje. En misschien ook niet met je chihuahua. Maar hoe die mensen reageren is wel erg heftig.

27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="480" height="300" id="ply" >" target="_blank">27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="480" height="300" id="ply" >

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wolvenfilmpjes in het nieuws." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel happyjan*happyjan* 3 doggies

honden foto van happyjan*

zo dat was een hele meute :-D ik denk toch dat die agent er goed aan heeft gedaan om in te stappen zou het ook gedaan hebben O-)

honden page profiel JapjesJapjes 3 doggies

honden foto van Japjes

whow dat waren er veel........ik had ook gauw ingestapt

honden page profiel Diesel & Bumper Diesel & Bumper 3 doggies

honden foto van Diesel & Bumper

Volgens mij hadden de wolven ook gewoon doorgelopen, dat tweede filmpje, das balen als je net een lekkere biefstuk in je tas had! Die beesten hebben gewoon honger.

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 3 doggies

honden foto van Uma & Joker

Wow gaaf zeg :-D Leuk om te zien :-)

honden page profiel AnmacknesAnmacknes 3 doggies

honden foto van Anmacknes

Heb maanden geleden op de radio een programma gehoord over optrekkende wolven in het grensgebied Duitsland reden was dat de natuurlijke habitat van de roedels bedreigd word door boskap en toename veeteeld.
Er was vanalles aan de hand wat ik niet meer precies herinner maar de boeren maakte zich al zorgen en wilde een wetsverandering ivm afschieten als de wolven in de buurt zouden komen.Moeders waren al angstig om hun kinderen etc etc.
Deze discussie kan alle kanten opgaan maar ik maak me dan toch wel weer een beetje zorgen om de wolven, maar ik woon niet in het grensgebied

honden page profiel LiesbethLiesbeth 3 doggies

honden foto van Liesbeth

Ik ben ook wel eens voor een everzwijn met 12 jongen de auto ingevlucht, dus zou dit zou ik ook doen voor een roedel wolven.

Wel indrukwekkend gezicht, zoveel wolven.

honden page profiel Remie met sledehondenteam Silver liningsRemie met sledehondenteam Silver linings 3 doggies

honden foto van Remie met sledehondenteam Silver linings

Ik maak me geen zorgen.
Wolven komen van nature niet dicht bij mensen, alleen als de natuur hun dwingt. Ofterwijl, als de mens doorgaat met hun leefgebied afpakken, zijn ze gedwongen om naar plekken zoals de parkeerplaats te gaan, omdat hun ook moeten eten. O-)

En bovendien heb ik een wolf(je) in de tuin lopen, dus misschien worden ze wel vriendjes haha. :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wolvenfilmpjes in het nieuws." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^