
hallo ik heb een americaanse stafoord pup van 9 weken oud.
nu kan je zijn ribben zien.
is dit normaal zo nee wat kan ik er tegen doen ?
mvg miriam
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gewicht stafford" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
hoi nee je mag zijn ribben niet zien vind ik. een puppy hoort zeker lekker stevig te zijn . puppy vet heer lijk. goed eten geven , meer en mischien een paar keer op een dag. succes ermee myriam

wat moet ik heb voeren dan ik geef hem brokken en savond melk. maar hij wordt niet dikker.!
we hebben hem ook pas 2 dagen maar hij eet niet zo goed wat moet ik dan doen ?
3 doggies 
een pup zou ik ook niet te dik laten worden hoor!
een beetje schraal is niet erg, is beter voor de gewrichten,maar je zegt dat de ribben te zien zijn, dat is wel een beetje te mager.
Je mag ze wel voelen, maar niet duidelijk zien.
Anders geef hem vlees, gewoon rauw.
Gaat ie waarschijnlijk ook beter eten.

ze hadde mij juist geadviseeret geen zacht iets te geven omdat zijn tanden goed moeten groeien.
je voelt en ziet de ribben .
3 doggies 
dat je pup niet zo goed eet is niet heel gek.... je geeft aan dat je hem pas 2 dagen heb alles is nieuw voor hem en moet wenen aan zijn nieuwe huisje.... dus eten gaat ie vanzelf wel... en je mag ze ribbetjes wel heel iets zien beter iets te dun, dan te dik zal wel oppassen dat die niet te dik word want dan kunnen ze last van de gewrichten krijgen.......succes
3 doggies 
Hey
Chula was ook mager toen ik haar kreeg..En ze at ook erg weinig! In het begin zal t wennen zijn voor jou hondje, dus dan eten ze gewoon niet zo veel, maar dat komt echt wel goed hoor! Ze moeten gewoon nog wat aansterken.. Mocht je merken dat t op langere termijn nog steeds zo is, en je vertrouwd het niet dan gewoon even langs je dierenarts gaan..
Ben je zelf ook weer wat geruster 
Succes en geniet maar van je puppie-tje 
3 doggies 
een stafford staat perfect op gewicht als je 2 ribben lichtjes kan zien en de rest goed voelt
maar dan gaat het over een volwassen stafford he als pup mag die wel wat dikker staan ook niet te veel natuurlijk
3 doggies 
zou hem geen melk geven. hoor gaan ze vaak vamn aan de diaree. zou gewoon brokjes geven en vers vlees. en langszaam aan komt je pup wel aan hoor. en nee niet te dik maar je hoeft zij ribben nu ook weer niet te zien hoor . stevig en overgewicht is een heel verschil. succes mijriam
Je hebt hem pas twee dagen en ik neem aan dat je hem bij een gerenomeerd fokker hebt gekocht?Dan kun je toch contact opnemen met de fokker?En ik mag aannemen dat de fokker ook een voedingsadvies mee heeft gegeven en wat voer welk hij al kreeg bij de fokker?
3 doggies 
lady is nu 10 weken eet goed krijgt de aanbevolen hoeveelheid maar ook bij haar kun je de ribbetjes zien
maar de DA zegt ook beter beetje schraal is niet erg beter dan te dik dat is niet goed
3 doggies 
Hoi Miriam,
je mag je hondje gerust brokken geven als je dat wilt. Al zijn daar sommige mensen tegen. Wij geven ook gewoon brokken en dit is ieder voor zich.
Maar een pup van 9 weken moet 3x per dag eten... Doe je dit?
Bv 8.00u , 13.00u en 18.00uur...Ik zou geen melk meer geven,deden wij ook niet meer.
Kijk op de zak brokken hoeveel hij mag hebben. Vaak staat op de zak dat je moet kijken naar zijn volwassen gewicht en dan naar hoe oud hij is. Dit getal bv 240gr moet je dan door 3en delen. Dus Bijvoorbeeld 80 gr brokker per keer.
Doe dit of eventueel een beetje meer en dan zal hij vanzelf wat dikker worden.
Ik ben er trouwens niet mee eens dat een pup lekker dik moet zijn!! Dit is niet goed voor zijn botten. Gewoon moet hij zijn en dit is vaak dat je de ribben niet ziet maar wel voelt!
Succes!!
3 doggies 
Als hij zijn brokken niet goed eet zou je eventueel kunnen proberen om dan bij zijn brokken een beetje water er bij te doen zodatde brokken wat zachter worden...of eventueel met wat melk.

elice & bruce!
je ziet de ribben juist wel maar nu al minder erg dan toen we hem haalde hij heeft vaak dromen en bibbert dan ook..
is moeilijk al je je eerste hondje moet opvoeden !
hoe doet wel al niet meer janken a;s we hem in de bench doen!
ja maar als de brokken zacht zyn eet hij het helemaal niet.!
hij gat af en toe na zijn bakje en dan doet hij af en toe paar brokjes eten.
mvg

Jo, heb jij t over de engelse stafford?
Want volgens mij wegen de meeste wel iets meer op volwassen gewicht 
De amerikaanse zoiezo...
3 doggies 
Die dromen en bibberen zijn puppy dromen. Dit is normaal en deed onze bruce ook. Vaak maakte hij er ook nog zuigbewegingen bij!
Je zegt dat hij zijn brokjes het liefste gewoon eet. Dat is goed hoor, hoeft niet perce met water. Maar wel altijd een bakje water ernaast.
Maar als ik het goed begrijp eet hij af en toe wat en niet heel z'n bakje leeg. Dit is op zich niet erg, maar laat je het bakje met brokken dan gewoon heel de dag staan? Want dan eet hij alleen maar wanneer hij
zin heeft.
Je kunt het best hem 3x op een vast tijdstip eten geven. Geef hem 30 minuten de tijd om zijn brokken op te eten.
Eet hij na die 30min.zijn bakje niet leeg, dan haal je de brokken weg en geef je hem dan weer een vol nieuw bakje als hij weer mag eten.
Nu kun je dan bv de brokjes die hij niet op eet,gebruiken als belonings koekjes tussendoor. Door hem te leren zitten, in de bench als hij stil is, enz.
Vooral omdat hij wat dunner is dan kun je hem gerust wat vaker belonen!
Bruce was ook een moeilijke eter. Hij is nu 11 maanden en wat bij hem is dat we bij hem moeten blijven staan als hij eet. Lopen we ff de kamer in vanuit de keuken, dan stopt hij met eten en eet pas weer als wij erbij staan...n hond met gebruiksaanwijzing
3 doggies 
haha oke hier de amerikaan dan
Schofthoogte:
Reu 45 - 48 cm. Teef 43 - 46 cm.
Gewicht:
Reu 25 - 35 kg. Teef 25 - 35 kg.
3 doggies 
Gewicht:
Reu 25 - 35 kg. Teef 25 - 35 kg.
vergeet dat maar dat dit de echte officiele gewichten zijn voor de ast

ik wou het gewicht niet weten van als hij groot is maar wat hij nu ongveer moet wegen.
mvg
1 doggies 
Miriam is moeilijk om daar een juist gewicht op te plakken
afkomst speelt daarin ook een rol en de groote van een nest kan ook invloed hebben op het gewicht van je pup
3 doggies 
Wat zegt je dierenarts? Volgens mij moet hij pas een prik hebben gehad? Of binnenkort? Vraag wat hij/zij van je pup z'n gewicht vind.
Het is indd moeilijk te zeggen want iedere pup is anders maar zoals iedereen al zegt is het het beste als je de ribben niet ziet met het blote oog. Dus geef hem dan wat brokjes bij...
3 doggies 
purdey en chula jo heb de goede gewichten weggezet hoor voor een engelse . die wegen niet zoveel hoor hahahaha myriam

harley had brokjes mee gekregen vanuit de fokker!!
Proplan .. deze at hij goed en had geen problemen met zijn gewicht... eerlijk gezegd weet ik niet meer wat harley die week woog.. zijn paspoort heb ik zo snel niet bij de hand !!
Veel plezier met de pup!!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gewicht stafford" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?