Ik vind het geweldig als honden van die domme aktie maken.. dan lig ik helemaal in een deuk!!
Als mijn honden recht door lopen, dan lopen ze ook recht door. het maakt niet uit of er iets staat.. ze lopen er gewoon tegen aan.
net is het bos nog.. onze lilo liep gewoon tegen andere mensen op.. die mensen schrokken zich dood.. en ik maar lachen!!!
of lilo loopt een greppel in en doet daar haar behoefte... en heeft niet in de gaten dat ze om hoog moet dus loopt met haar snuffert gewoon tegen de kant aan.
prikkeldraad ziet ze ook niet... en heb je een bal in je hand?? dat kijkt ze naar je armen... rare honden zijn er toch...
Ik denk dat als lilo een mens zou zijn, dat ze het syndroom van down zou hebben.
Groetjes en een poot van de honden
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Heeft uw hond ook van die domme akties?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

hahah nu lig ik ook even meteen in een deuk ahaha
.
Zo'n gekkerd is mijn hond niet nee. Ik had ook weleens willen lachen hahaha.

Ja ik heb ook zoon hond als ik met haar op de hei loop gaat ze echt voor niemand aan de kant en als er twee mensen naast elkaar lopen dan deukt ze er gewoon tussen door zo dat de mensen hun rot schrikken Ik moet hier ook altijd wel om lachen
Groetjes joke
Ja en worden jullie dan nooit omver gelopen?
ik wel hoor.. mike loopt altijd tegen mijn benen aan van achteren langs.. nou, das niet zo fijn. want je ligt zo op je snuffert!! en je kan niet boos worden op ze hé!! ze kunnen er niet aan doen.. ze zijn gewoon ontzettend scheel!!!!

Nee taat heeft mij nog nooit omver gelopen als ze heel hard aan komt racen dan blijf ik stok stijf stil staan en dan stopt ze vlak voor me Ik ben wel is bang dat ze dwars door mij heen gaat maar is nog niet gebeurd in die twee en een half jaar dat ik haar heb
groetjes joke
mike komt altijd met een bloedgang aanrennen.
Meestal doe ik een stap opzij.
alleen de verkeerde kant op, als ik links stap komt hij links aanrennen... doe ik dat rechts komt hij ook rechts... en stil staan? hij rent gewoon door!!!
en ze laten VERSCHRIKKELIJKE SCHETEN!!!

Als eline haar bal heeft, ziet ze niks meer om zich heen..
Ze heeft een keer een hele oude hond van de zijkant geschept.. deze rolde dus over de kop.. eline vloog een meter de lucht in ook over de kop! kwam heel hard terecht en rende gewoon weer keihard door naar de bal.. pas daarna besefte ze dat t toch wel pijn deed
De andere hond gaf eens een luide blaf haha!
verder was eline eens TE nieuwsgierig.. en liep ze keihard tegen een lantaarnpaal op!

geloof dat maar! het is dat t me nu niet allemaal nu te binnen schiet.. maar hield ik een dagboek bij, dan had ik er 3 van vol!

Mijn vorige hond die had wel vaker misstapjes...Hij was gek op omgevallen boomstammen. Hij probeerde ze mee te slepen, maar dat lukte dan nooit. Meestal gaf ik hem dan een grotere stok, die hij amper kon dragen...je moest zelf aan de kant gaan, want meneer rende zo met die stok tegen je benen aan. Zo rende hij samen met onze Flos een keer met zo'n grote stok tussen twee paaltjes door...Flos zag de paaltjes wel en liet op tijd de stok los, Buster helaas niet...Die zat in zijn element! Nou dat was even flink schrikken! De stok brak in twee stukken en Buster zijn bek zat vol bloed! Vanaf toen heb ik hem nooit meer met die stokken laten spelen...Hij was gewoon te klunzig!
Groetjes Monique

Haha...Sam is ook zo'n kluns.
Laatst schoot ze een voortuin in, wij roepen dat ze moest komen, maar wij waren wel wat doorgelopen. komt ze uit de tuin rennen, maar rent ze in volle vaart tegen de tuinomheining aan. Ging echt heel erg hard en het tuinhekje was wat ontwricht...Sam had echter nergens last van...
Ook komt ze vaak hard en enthousiast aanrennen als je hier roept, alleen vergeet ze dan te remmen. Ik ben al een keer vol omver gelopen toen ze frontaal tegen me aan knalde....
Lomp, groot, onhandig, te blij, maar ook zo lief en slim....
Liefs,
Pauline & Sam
Sjenghi kan zo heerlijk rennen als mijn man thuis komt dan gaat hij altijd achter haar aan door heel de kamer. soms vergeet ze uit te kijken en knalt dan tegen de deur of ze stoot haar kop tegen de tafel. Ze heeft blijkbaar een harde kop want rent gewoon door haha. af en toe schud ze keer en rent weer verder.
Weet je wat ik vind ? O Abby wil wat vertellen
Nou weet je ik loop altijd los buiten,en dan loop ik wel eens hard en dan knal ik wel eens in de flank van Sjenghi.
Sjenghi zegt dat altijd he trut kijk eens uit zeg ik heb ook gevoel.
Ja hallo zij loopt toch zeker in de weg
nou dat was het. En pas op als ik er aan kom aan de kant gaan
Nou dat was antwoord van Abby dus.
groetjes natascha. Een poot van SJenghi. Een lik van Binky. en van jou abby ? krijgen ze lekker niets ben eigenwijs vandaag

HAHAHAHA sorry hoor.. Maar hoe je dat typt!
Onze Tyson is vooral de lompe soms.. Hij is tot nu toe nog redelijk bevriend met mijn paardje.. Maar dan moet het ook zo blijven! Soms sluit hij zichzelf op in de box.. Springt hij er tegenaan terwijl hij er nog in zit.. Gaat hij eerst beduusd kijken.. Ik noem het de letterlijke rottweiler tyson look! Van wat hem nou is overkomen.. Haha en dan komen wij de loods weer binnen.. zit meneer hoor heel zielig te huilen! haha en als hij er dan uit komt.. Heb ik het idee dat ie zichzelf een beetje schaamt.. Gaat hij in een hoekje zitten mokken!!

Toen Shita nog leefde,was het eigenlijk bijna altijd zo dat Raisa en zij tijdens een boswandeling samen een tijd met 1 stok rond sjouwde.Ieder aan een uiteinde.
Echt geweldig gezicht om te zien vond ik
Maar soms hadden ze een hele lange stok en was de ruimte tussen de beide uiteindes best groot.Wat dan nogal eens linke situaties op kon leveren.
Zo heeft mijn vriend 1 keer mee gemaakt dat die opeens achterover dukkelde en op de grond lag.
De honden waren dus allebei aan een andere kant langs hem heen gerend ....... getackeld door de honden dus hahaha
En ik zie ons ook nog zo in bos wandelen en kijk om waar Saba is en kijk weer voor me en zie de honden hard rennend aan komen.Stok in de bek en allebei langs andere kant langs een wandelaar willen rennen
Wat was ik ontzettend blij dat ze het woord "wacht' kende.Toen stond het zweet me echt wel even onder mijn oksels zeg.
Maar even vriendelijk gegrijnst naar de man die er geen benul van had dat die ook zo op zijn rug had kunnen liggen,terwijl hij gewoon een onschuldig wandelingetje in het bos maakte.
Groetjes Marianne

ik vond het zo geweldig toen ze met haar stok tussen 2 paaltjes kwam.. al rennend.. dus zij valt met haar kont op de grond en kijkt me zo aan van 'kon je het niet even zeggen?' whahaha je had het moeten zien zo grappig.

Boefje doet altijd als we de lift uitstappen naar links rennen terwijl ik aan de rechterkant woon, en dan doet ie rennend snuffelend totaan 2 deuren verder en dan komt ie weer terug,... echt zo'n moment van daar moet je bij zijn
zo stom, moet altijd zo lachen. Ook omdat hij het ook elke dag weer doet!
mijn hond Menthe loopt heel vaak tegen lantaarnpalen op haha dan loopt ze gewoon en dan opeens BOEM tegen een paal.

Mooi Marianne, ik zie het al helemaal voor mij!
Onze Falkor is ook een klein lomperikje. Wij hadden hem keer meegenomen naar werk, daar hebben wij een glazen deur om naar binnen te komen. hij heeft daar heel lang lopen snuffelen en likken aan de deur. Toen gingen mijn collega's met hem spelen en rende hij hard weg(gelukkig niet op zijn hardst), richting de deur, BOEM tegen de glazendeur!! Hij dacht waarschijnlijk dat hij naar buiten kon rennen. Gelukkig had hij niets, maar wij schrokken allemaal. Falkor moest even drie keer om zich heen kijken en kwam weer vrolijk naar ons toe. Dommie:O
Liefs,
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Heeft uw hond ook van die domme akties?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?