
ik denk de oplossing te heben gevonden !!
teisha schreeuwd ,blaft de hele buurt nog altyd bijeen
deze morgen moest ik dus naar me moeder om te winkelen
zij heeft toby dus
waar zij af en toe goed mee kan opschieten
nu liet ik ze beide bij haar in de keuken om te proberen ik ging naar buiten en tot vestomming toe
geen kik !!!!!!!!!!!!!!!!!!
volgens mij is ze gewoon eenzaam ?????
als het an mij lag zou ik proberen om een 2de in huis te halen maar na de vorge keer (snoopy-sam ) durf ik zo goed niet meer
wat zou ik doen ????
jullie mening ?
an
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "geloof het of niet !!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Hoi An. Het zou kunnen dat ze eenzaam is, maar voordat je een tweede in huis haalt kun je Toby misschien te logeren vragen om het te testen of Teisha dan minder blaft.
Jannie.
3 doggies 
Als je hondje goed met andere honden op kan schieten dan zou dat een mooie oplossing kunnen zijn.
Ik merkte aan Raisa ook dat die moeite kreeg met alleen zijn.Hij blafte niet,maar telkens als we weg gingen dan liep die meteen mee naar de deur.Echt zo van.....jullie laten me hier niet alleen zitten he!!
Nu vind die het weer prima dat we weg gaan.
Maar Raisa was wel al 10 jaar gewend om niet meer als enige hond bij ons te zijn.
Maar als het jezelf ook heel leuk lijkt om er een hondje bij te nemen,zou ik het zeker doen.
Ik denk zelf dat het heerlijk is voor honden om altijd een medehond omzich heen te hebben,het zijn toch roedeldieren.
Niet dat ,dat perse moet natuurlijk.
Maar je moet het dan natuurlijk ook wel zelf heel graag willen.
Ben benieuwd wat je gaat doen
Groetjes Marianne

als het aan mij lag kwam er wel een 2de maar vrees dat mijn man er zo niet voor is aangezien toen snoopy is verongelukt met sam toen erbij
2 doggies 
Hallo An,
dit stelde ik de vorige keer ook al voor,met een hond erbij proberen,bv van je moeder,of vriendin,in ieder geval een rustig hondje dat alleen kan blijven,wie weet neemt ze dan de rust over van het andere hondje.
Wat bedoelt je met snoopy-sam,heb je daar een slechte ervaring mee gehad?
2 doggies 
Oh gat dat staat dan zeker nog scherp op zijn netvlies.Moet er niet aan denken dat ik daar bij zou zijn als dat gebeurd.Maar ja wie wel.Dat is een flink trauma.Bah.
Maar wie weet swicht hij als het de oplossing kan zijn voor het geblaf.
Groetjes Marianne

trees in afscheid en memorian moet je eens lezen
http://www.hondenpage.com/hondenforum/1673/voor-altyd-in-ons-hart.php
dan weet je genoeg
ben bang dat dit een 2de keer gebeurd
dus weet het niet goed
3 doggies 
jaren geleden had ik een dweg tekkel die alles bij elkaar blafte en jankte als zij even alleen moest blijven. Door omstandigheden kreeg ik een andere hond voor één dag. Ik moest gewoon naar mijn werk zoals andere dagen ( drie uurtjes) en wat bleek onze tekkel had niet geblaft of gejankt. Ik heb toen besloten om die andere hond erbij te houden.
3 doggies 
Simpel.. Haal toby eens een paar dagen in huis.. Zet de webcam erop! En bij terugkomst kijken hoe het gegaan is!
Je man zou ook alleen maar willen dat dit stopt toch! En ondanks het verschrikkelijke ongeluk! Kan ik me best wel voorstellen dat het ontzettend moeilijk is. Maar je moet uiteindelijk verder hoe grof en hard het ook klinkt! en als het haar gelukkiger maakt! Why not!! ik ben altijd al een voorstander geweest dat het leuker is als hondjes elkaar hebben!
3 doggies 
OH Marianne,wat erg,wat vreselijk,wat zal je dat een trauma bezorgd hebben,dit is een nachtmerrie voor iedere hondenbezitter.
Maar een tweede keer,nee hoor,maar die angst kan ik me voorstellen.
Voor teisha zou het fijn zijn,als ze er een maatje bij krijgt,zou zeker geen pup nemen dan,die neemt ongetwijfeld haar gedrag over,probeerd het eerst eens een paar keer uit,met het hondje van je moeder,oj je neemt tijdelijk de hond van je moeder is huis,net zolang,tot teisha het gewend is,om alleen te kunnen zijn,misschien is dat ook nog wel een oplossing.
je verhaal bezorgde me kippenvel,echt heel erg.
3 doggies 
Kan me wel voorstellen hoor An.
Ik merk nu ook omdat er 2 zo kort achter elkaar zijn gegaan en Raisa ziek is,dat ik bij elke kreun van Shyra en Raya al bijna in een stuip lig van.... onee het zou toch niet he.
Shyra kwam laatst thuis uit bos,liep op 3 pootjes en dan moet ik echt mezelf even op orde roepen,want zo begon het met onze Shita.Die kwam thuis en was door zijn poot gezakt.
En dat komt dan allemaal terug en dan zou ik liefst Shyra onder de arm pakken en naar DA.Ontzettend overdreven natuurlijk,want welke hond heeft nou nooit eens iets.
Vroeger was ik veel nuchterder.Dan dacht ik gewoon wat zielig.Zeker er doorheen gegaan,even in de gaten houden.Maar nu zie ik allemaal spookbeelden en rampscenario 's.
Zal wel weer slijten denk ik.
Maar als ik dan denk om dan maar geen hond meer te nemen om dat verdriet en die zorgen te voorkomen...dat kan ik ook niet.Of zoals bij jou om te voorkomen dat je nog eens zo een vreselijke gebeurtenis meemaakt.Nee ,de mooie tijden en momenten die je met ze hebt gehad zou ik absoluut niet willen missen.Daar kan het verdriet en het gemis echt niet tegenop.
Maar ja dat is natuurlijk heel erg persoonlijk.
Ik snap je heel goed.
Groetjes Marianne

ik heb wel een webcam maar kan zo'n ding opnemen ??
en bij haar zitten ze in de keuken hier kan dat niet
aangezien keuken-living 1 zijn
ben bang voor een of andere ravage
want teisha kennende sneuvelt alles wat hier staat
een optie voor een 2de zou natuurlijk wel iets zijn maar dan zou eerst toby een paar dagen hier moeten kunnen vertoeven
maar dat beestje is nog nooit verder dan de gazon gekomen
weet niet hoe die hier gaat reageren
3 doggies 
Zou best een oplossing kunnen zijn An, maar snap ook dat je twijfelt(?) na wat er is gebeurd. Heb het ook gelezen vandaag.
Toch zou ik het proberen om Toby een keertje te laten logeren, zodat jij en je man er ook aan kunnen wennen en kijken of het inderdaad wel iets is. En dat het vanuit Teisha niet eenmalig is.
Succes!
Liefs,
3 doggies 
Hoe dan ook An!
ik weet zeker dat je hier de juiste keuze gaat maken! proberen kan nooit kwaad!! baad het niet? dan schaad het ook niet hopen we dan maar!

helaas mijn man is er niet voor een 2de bij te halen
blame hem eigenlijk niet aangezien er de vorige keer is gebeurt
maar hij is wel content ermee dat we af en toe toby hier halen voor te proberen
en nu nog de oma overtuigen dit laat ik door me dochter met haar grote blauwe ogen doen whoahhahaha
daar zegd ze geen nee tegen
2 doggies 
Hi hi... nou An, ik hoop dat het je lukt. Je kunt ook met puppyrekjes een deel van de kamer afzetten hè? Misschien vooral die gedeeltes waar ze het meeste kwaad zou kunnen? En stekkers uit het stopcontact halen.

linda de stekker erin en buiten om iets maken anders likt ze aan het stekkerdoosje
nou , op goede hoop nu
puppy rekjes ? wat is dat ?
ken ik niet kan je het ergens halen ??
2 doggies 
Hej An, zo'n puppyren (of panelen) gebruikt men ook om puppies steeds wat meer ruimte buiten de werpkist te geven. Van die metalen hekjes waarmee je een deel van de kamer kan afzetten. (Je hebt ze ook voor konijnen/ cavia's voor buiten in de tuin).
Je kan hem gewoon bij een dierenwinkel kopen of kijk even op deze site
www.benches.nl het lukt mij niet om een afbeelding hier te plaatsen. Maar als je in het menu links kijkt bij 'puppyrennen', zie je ze staan.
Maar, dit zou het slopen tegengaan, maar volgens mij is het ook belangrijk dat je aan de slag gaat met Teisha's verlatingsangst. Kan er niet iemand bij jou thuis komen om te kijken? Dat je een gedragstherapeut langs laat komen? Want met de tips van het forum lukt het jammer genoeg niet..
Groetjes Marit

ik heb net een mail naar een terapheute gestuurd
want dit is niet meer te doen
merci voor de link
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "geloof het of niet !!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?