
OP dit moment wordt mijn Fien gesterilliseerd.
Hebben jullie tips wat ik straks moet doen of juist niet als ze thuiskomt?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "sterillisatie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Haar lekker met rust laten ze zal wel willen slapen, dat wilde Chica ook. Ze was dood en dood moe en wilde niets liever dan zich zelf terug trekken en alleen zijn wat ook begrijpelijk is. Dat verschilt wel per hond maar ik zou haar lekker met rust laten 
Het kan zijn dat ze het koud heeft en dat ze rilt, ik heb toen een lekkere warme kruik gewikkeld in een handdoek en bij haar gelegd. Ook heb ik ze toen lekker toegedekt onder haar fleechedeken.
Ze zal weinig eten en drinken de komende dagen. Om te zorgen dat mijn keine meid toch genoeg vocht benen kreeg zorgde ik er voor dat ze toch wat binnen kreeg aangezien ze zelf nauwelijks de kracht had om op haar pootje te staan. Dit deed ik met zo een spuitje en een bakje water, ik vulde een spuitje met water en bracht haar zo vocht toe en dat ging prima.
Harde brokken eten wilde ze de eerste week niet. Toen heb ik haar brokken laten weken in water zodat ze zacht werden en dit ging er met kleine hapjes in. Voor wat smaak aan de brokjes heb ik ze ook een keer in de kippenboulion geweekt. Zo zorgde ik toch dat ze niets te kort kwam.
Verwen haar maar lekker en het komt allemaal goed. De ene hond is na 3 dagen alweer de oude en de ander na een week.
Succes!
Lieve groetjes Denise en Chica
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "sterillisatie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?