ontstokenoog

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

j v.d poel (Gast)

Beste lezers

Mij hond heb een ontstoken oog,onder z'n oog is die dik en loop vrijwel konstant vocht uit.
Ik heb wel is gehoort van zo iets bij Doggen en meer honden.Maar ik weet niet wat mijn hond voor ras is.Ik denk dat het goldredriever is met een dog gekruist maar weet ik niet zeker.Wat kan ik het beste doen???
Heb er iemand ook ervaring mee gehad??

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "ontstokenoog" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel De Mecheltjes clanDe Mecheltjes clan

honden foto van De Mecheltjes clan

Hallo,

Ik zou toch even naar de DA gaan.

Wat je nu kunt doen is het oog schoon maken met gekookt afgekoelt water en een watje.Dit zou je ook kunnen doen met afgekoelde kamillethee.Je houdt zo het oog schoon en het vezacht.

Groetjes,
Wilma

Jan (Gast)

Hey,
Bedankt voor je reactie.Ja met afgekoelt kokendwater wist ik wel maar met een zakje kamillethee is wel een heel goed idee.
Ik dacht dat hij misschien ook een afwijking had aan z'n ogen maar dat is niet het geval ben ik achter gekomen.

honden page profiel caro en de teckelscaro en de teckels

honden foto van caro en de teckels

als er vuil uit komt dierenarts in schakkelen je krijgt zalf en naaarmaten de erg van de ontsteking kan je hond ook antibiotica nodig hebben ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "ontstokenoog" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^