
Welke hondjes houden er ook zo van, om in nat gras te rollen?
Onze pup Amy doet het iedere keer, als het geregend heeft.
Hier onder zie je een foto van Amy, als ze het gras op loopt:
, hier staat ze nog op het natte gras:
, verder heb ik nog geen foto´s van Amy, als ze aan het rollen is, wel als ze klaar daarmee is:
.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Rollen in het gras." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ja, onze hond vind het ook heerlijk om te rollen in nat gras. En daarna net als Amy, lekker rennen.
3 doggies 
haha Diesel vind het ook heerlijk om te rollen. Maar vaak ruikt hij wat op die plek en dan gaat hij rollen.

ohhh leuke fotoos sonja, wat is niet heerlijke dan de ochtenddauw ?
3 doggies 
Leuke foto's van Amy
Mijn uitlaathondje Kelly doet dat ook altijd ook al het niet geregend heeft is erg grappig

Amy niet, zij houdt erg veel van gras, of het nu regent of droog is, als ze gras ziet, dan moet ze er even in rollen, vooral als het net gemaaid is.
3 doggies 
boedha rolt helaas alleen in het gras waar net een keutel ligt
dus als ie aanstalten maakt om te gaan rollen trek ik hem vlug mee, soms ben ik te laat
heb hem al zeker 5 keer moeten wassen daarvoor.
wat kan ik hiertegen doen verder dan hem wegtrekken (ik trek hem normaal nooit mee maar voor een keutel sorry maar dan trek ik gewoon) en streng zeggen NEE MAG NIET!! DAT IS FOEI!!..??
hij rolt zich ook nog het liefst is van die vreemde keutels met rare kleurtjes en geurtjes waar je je van afvraagt watvooriets dat produceert.
dan loop ik altijd snel (en best wel boos hihi) naar huis en hop maar weer wassen word er gek van.
soms doet hij het wel 2 x op een dag dan ben ik echt voor te verrekken.
ik wil hem ook niet de hele tijd kort houden want dan komt hij zijn energie niet goed kwijt, maar hij is zo snel hahah soms als ie wat verder weg is binnen een split second heeft ie zich al derdoor gehaald
3 doggies 
Ik heb er hier ook een paar van die dat lekker vinden en vooral als eer paardenvijgen liggen ( helaas )dan kan ik ze alle vier douchen
3 doggies 
ja hier rolt poppy altijd gezellie door iets waar van ik over me nek ga
en zoals pentry zegt hop naar huis en wassen.ze heeft een witte vacht nou als die klaar is met rollen is ze zwart.dan heb ik een zwarte jack russell
als ik het zie roep ik haar meteen en dan komt ze ook maar ze is zo snel als een hazewindhond(volgens mij denkt ze dat ze dat ook is
)en jazzy is daar ook goed in.laatst liep ik met ze in het park en jazzy duikt een bosje in hij kwam eruit nouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hij zat onder de strond van een of andere vogel.toen ging hij gezellig met pop ravotten dus die zat ook in een mum van tijd onder.en ja doen moest ik nog op de tram naar huis met twee stinkende en onder de strond zittene honden.ik ben maar gaan lopen naar huis.ik wou dat die arme mensen niet aan doen.die geur was niet om te harden
truis aangekomen heb ik ze gewoon samen onder de doche gezet.een waterballet
grt noor en een pootje van jazzy en poppy
3 doggies 
Bij nat gras wordt er niet gerolt maar lijkt het net of Pip een paar pumps aan heeft en er weer zo snel mogelijk vanaf komt.
Rollen wordt gedaan in vieze dingen...als ze de kans heeft.....
3 doggies 
Hahahaha dat is zo super herkenbaar!!
Lucky doet dat ook geregeld maar niet alleen wanneer het regent ook als het droog weer is, als ze los is vliegt ze erheen en gaat heerlijk rollen!!!
Groetjes Sandra

Ziet er wel grappig uit, al die rollende hondjes in het gras.
Als ik een foto van Amy kan maken, als ze aan het rollen is in het gras, dan zet ik de foto op deze topic.
3 doggies 
Melo houdt er ook van om te rollen in het gras. Nat of droog, hij vindt het beiden prima, maar hij heeft een lichte voorkeur voor moddergras! Gras eten vindt hij ook geen probleem.

Hoi Jin en Melo,
Ja, ik herken het ook, Amy houdt er ook van, om gras te eten.
3 doggies 
rollen al tijd door het gras soms ligt er iets vies in en dan is het stinken
dan maar eebn douche
3 doggies 
Tip: Als ze rollen zo lekker vinden, dan kan je dat ook leren op commando. Elke keer als ze rolt, dan zeg jij: ga maar rollen. Als ze het doorhebben, dan kan je ze overal laten rollen.
Toen mijn ouders vroeger een bouvier hadden, heb ik het haar ook geleerd. Die kon echt rennen en als je dan het commando gaf, dan viel ze als een baksteen om haha. En een lol dat ze dan had
.

Hoi Angela en Michel,
Bedankt voor de tip, ik denk dat ik er wel iets mee ga doen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Rollen in het gras." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?