
Onze pup is woensdag bij ons gekomen, maar hij eet heel weinig.
wat moet ik doen.
Drinken doet hij wel goed.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "slecht eten." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Was hij een slechte eter ook bij de fokker voor hij bij jou kwam?
Geef je hem wat hij gewend is, hetzelfde eten als hij bij de fokker gekregen heeft?
Heb je geprobeerd het eten uit je hand te geven?
Is hij niet ziek?

Krijgt hij hetzelfde voer als bij de fokker? SOmmige hondjes eten weinig, ze zijn wat van slag door de overgang.

Hoi.
Ze at goed bij de fokker.
Gisteren waren haar armen wel van slag maar ze was ook wagenziek geworden.
Ze krijgt het zelfde voer als bij de fokker.
Wel is ze erg levendig.
Ik had net de fokker toch maar even op gebeld, die vertelde dat ik er een klein beetje zacht vlees bij moest doen, dus ga ik dat maar even kopen misschien werk dat wel.
Groetjes

Ik hoop dat het wel helpt, ze moet groeien hé!
Als ze brokken eet kan je er ook een beetje water bij doen, dat helpt soms ook
Gelukkig ging ze vanavond goed eten.
Ik denk dat het gewoon wennen is.

zoals hier boven al word gezegd kan het best zijn dat ze gewoon even moet wennen aan het nieuwen huis en het zijn zonder zijn broertjes en zusjes.
en misschien dat ze inderdaad het vers vlees van de fokker mist tussen de brokken.

Als hij vandaag weer slecht eet en diarree heeft zal ik toch voor de zekerheid naar de DA.
Komt hij van een grootschalige kennel met meerdere rassen?
Puzzle at ook amper toen we haar kregen en ze raakte na twee weken ook nog aan de diaree. Met zo'n klein pupje, moet je wel naar de dierenarts gaan, omdat ze snel uitdrogen.
Je kan even wat kipfilet koken en steeds wat afgekoeld kookvocht geven met wat snippertjes kip erin. Is de diaree over dan kan je er wat brokjes door doen. Zo is het eten wat aantrekkelijker. Probeer het verwennen wel snel af te bouwen, omdat je anders een kieskeurig hondje van je pup maakt 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "slecht eten." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?