
heey ,
arme snowie is weer loops
ze kwam gister middag heel zielig naar me toe echt een zielig kopje erbij en ging ze ligge,
ze eet der koekie niet meer en kan nu niet spelen met andere hondjes want ze is niet geholpen
nu heb ik 2 vraagjes
ze kan niet met reuen spelen nu das duidelijk duhh :P
hele domme vraag hoor.
maar hoelang moet ik wachten als ze vannaf gister loops is tot ze weer lekker kan spelen ? ik wil namelijk geen nest en wil een pret of oeps voorkomen 
wij willen haar eigenlijk laten helpen weet je misschien hoeveel dat ongeveer kost??
het zijn een beetje domme vragen i know maar gewoon zekere voor het onzekere
poot van snow
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over " loops" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
zielig is ze niet, haar gewoon behandelen als altijd loopsheid hoort erbij.
inderdaad aan de riem houden voor 3wk.
3mnd na de loopsheid kan ze evt geholpen worden dit scheelt per da qua kosten.

Nou de adviezen zijn hierboven eigenlijk al gegeven. Bij de dierenarts informeren gewoon wat betreft hoeveel het kost en eventueel kun je meerdere bellen kijken welke het goedkoopst is (al zou ik persoonlijk gaan voor diegene bij wie je het beste gevoel hebt).
En wat betreft het spelen met reuen. Loopsheid duurt gemiddeld 3wkn maar ik weet een van Abby's kinderen waarbij het 4 weken duurde dus het kan ook iets langer zijn. Gewoon goed het gedrag in de gaten houden en pas als ze weer helemaal de oude is en geen symptomen meer heeft los laten bij reuen. Op zich zal een teef die over haar piek heen is (deze vindt na een tijdje plaats) geen dekking meer toestaan maar je kunt beter het zekere voor het onzekere nemen en al die weken afwachten...
3 doggies 
Dat verschilt er per hond, normaal blijf je de 2e week weg bij reuen en gebieden waar honden loslopen, maar sommige teven blijven nog na dag 14 gewoon super interessant.
Dus even goed in de gaten houden.
Vaak kan ej zelf ook een beetje testen, beetje over haar rug wrijven en kijken of ze de staart opzij doet, zo ja, nog aan de riem houden :-p
Alleen niet elke teef reageert erop.
De kosten moet je even bij een DA op de site checken. Het ligt er ook aan of je voor een gewone castratie gaat of voor laparoscopie.
Ik vond deze prijzen bij een specialist:
De prijzen voor 2009 zijn:
* tot 15 kg 400 euro
* vanaf 15 kg tot 30 kg 450 euro
* vanaf 30 tot 45 kg 500 euro
* vanaf 45 kg 550 euro
voor normaal:
Sterilisatie hond (gewicht <10 kg) eur. 180,00
Sterilisatie hond (gewicht 10-20 kg) eur. 195,00
Sterilisatie hond (gewicht 20-30 kg) eur. 225,00
Sterilisatie hond (gewicht 30-40kg) eur. 235,00
Sterilisatie hond (gewicht 40-50 kg) eur. 245,00
Sterilisatie hond (gewicht 50-60 kg) eur. 265,00
Sterilisatie hond (gewicht 60- …kg eur. 295,00
3 doggies 
Ga haar vooral niet zielig behandelen. Daarmee werk je een schijnzwangerheid in de hand. Houd haar gewoon deze tijd ook aan de riem (als ze altijd los loopt). Ook in de tuin moet ze vast want als ze straks dekrijp is kan het ook zijn dat ze zelf op zoek gaat nar een reu.

hey hey ,
we behandelen haar normaal alleen ze kijkt zielig dat bedoelde ik
ze kan niet loslopen dat hebben wij haar niet geleerd helaas .. (t is er hier trouwens ook niet echt de geschikte buurt voor )
veel honden lopen hier in onze tuin omgeving niet
wel katten.. (moeten we al mee uitkijken)
in haar gedrag is niet echt veel verandering .
maar als ze aan bijv plas van een andere hond ruikt gaat haar mond bewegen ..
en ze is 20.5 killo dus ze zou rond de 20-30 killo groep moeten toch ? ik zal effe kijken
x
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over " loops" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?