3 doggies 
Ik heb ook nog geen baan, als het kon werd ik foto model is wel wat voor mij toch. Of mee naar het ziekenhuis voor zieke kindjes die dan met mij kunnen knuffelen... I LOVE HUGS!!!
Pootje van Mindi
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Foto-topic deze week: "Aan het werk"" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Hey Bodhi!
Wist je niet dat we supermodellen zijn? We hebben de beroemde magazines gesierd hoor...


...Neen? Ga eens naar een boekwinkel, hé!
Groetjes, Nara & Meadow
3 doggies 
Jeetje wat een beroemde honden hebben wij onder de hp honden,
Ik ben werkeloos.
http://94.100.114.25/929900001-929950000/929949001-929949100/929949003_6_1tLW.jpeg
3 doggies 
dit zijn de beroepen die ziggy heeft beoefend, dat zijn er een heleboel !!

ze is begonnen als was uitzoeker oftewel schoonmaker !

daarna is ze vrijwilliger geworden voor het epeleptie fonds.

modder deskundig vond ze helemaal het einde.

uiteindelijk bleek het een echte atleet te zijn , kampioen verspringen.

in rij instructriese was iets minder, want ik moest vertellen hoe het moest

en natuurlijk, fotomodel

En natuurlijk vrienden zijn met mijn vrouwtje, die vriendschap gaat nooit mee rover. Ook al zie ik je niet meer
3 doggies 
Hoi Bodhi,
Pfff... werken... ha! Mij niet gezien! Laat mij maar lekker gewoon mooi zijn. Daarom ben ik fotomodel geworden. Ok, ik krijg er niet voor betaald, maar poseren kan ik als de beste, kijk maar:


En Smauce was gewoon een erg goede surrogaatmoeder voor veel dieren, waaronder een eendje:



Poot!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Foto-topic deze week: "Aan het werk"" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?