grappige vragen :-)

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Monique, Benji & BoykeMonique, Benji & Boyke 3 doggies

honden foto van Monique, Benji & Boyke

Een tante laatst, pfff: hoe kan je dat nou doen, een tweede hondje erbij? Ik: omdat we gek zijn op hondjes en het super vinden met twee hondjes O-)
Tante: maar nu krijgt die eerste toch niet meer genoeg aandacht? Ik: hij krijgt nu nog meer aandacht, nu ook nog van die kleine schat, z'n vriendje.
Tante: maar dat kost toch veel, twee honden? Ik: daar hebben we voor gekozen en voor ons valt dat best mee. Een autohobby is veeeel duurder hoor (haar man geeft daar fortuinen aan uit.

Mijn man zei niks op al die domme vragen, en ik begon me ook nog domweg te verdedigen. Doe ik echt nooit meer, volgende keer krijgt ze een dom antwoord op haar domme vragen O-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "grappige vragen :-)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Carla, Charlie & DouweCarla, Charlie & Douwe 3 doggies

honden foto van Carla, Charlie & Douwe

Ik ga regelmatig met Charlie m'n dochters van school halen en altijd zeggen er kinderen: Jé wat is hij weer gegroeid. Nou hij groeit al bijna 4 jaar niet meer en wordt volgende maand 5.

Mijn vorige hond was een bobtail, en ik heb bijna 15 jaar gehoord: "Dag hondje, waar ga je met dat meisje naartoe?"
Het "meisje" was op het laatst bijna 40 maar de man hield het vol.

honden page profiel VorkjeVorkjegoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Vorkje

Ik ving laatst een gesprek op tussen (denk ik) vader en zoon.
Zoon: Kijk pap, een Boston Terriër!
Vader: Nee, dat is niet een echte, dat is een kruising.

Twirre mag dan wel een Boston zijn die niet aan de rasstandaard voldoet (zijn oren staan niet en hij's iets te groot), het is toch echt een rasechte Boston Terriër, met stamboom!
Maar laat ze maar lekker denken, zolang ik maar geniet van mijn hondjes.

honden foto van Hondenhumor Sasja de Eerste ITC-Hond die nu met pensioen is.

Mama..is dat een wolf?

honden page profiel Prince and the othersPrince and the others 3 doggies

honden foto van Prince and the others

haha! geniaal O-) is dat een wolf x3

nou de leukste vraag was toch wel:

ehm...

eh...

serieus: mag ik hem aaien O-)

niet serieus van een vriend: Is dat een rat? x3

honden page profiel geen lid meergeen lid meer 3 doggies

honden foto van geen lid meer

wij liepen vorig jaar in het bos met spikey ...
en toen zei een jongetje ,kijk mamma een aapje .

honden foto van Hondenhumor Sasja de Eerste ITC-Hond die nu met pensioen is.

Huh?
Bedoel je niet zoiets? :-D

honden page profiel geen lid meergeen lid meer 3 doggies

honden foto van geen lid meer

whahahahaha
zeg nou zelf , daar lijkt spikey toch niet op ???
:-D

honden page profiel Monique & Jaro & RonjaMonique & Jaro & Ronja 3 doggies

honden foto van Monique & Jaro & Ronja

Is dat de moeder ? ... wijzend naar Jaro O-) mevrouw kijkt u eens goed tussen zijn benen O-)

Het leukste wat ik heb gehoord was dat een kindje van 9 jaar zijn hondenknuffel Jaro heeft genoemd :-D Dit terwijl hij super bang is voor honden met name voor grote honden en toen hij bij ons op visite kwam hij helemaal panisch was, dit verminderde tijdens het bezoek en na het bezoekje heeft zijn knuffel Jaro :-D dit terwijl we ook ons pupje hadden ;-)

honden foto van Muis,Vera, Papadopoulos, Odette, Annabelle en Ciska (Terra+, Dinky+, Saltarin+, Sam+, Zara+, Paco+)

Paco en Salta kunnen heel erg heftig spelen, normaal, want ze zijn allebei nog heel jong.
En dan komt vaak de vraag : zijn ze nu aan het vechten?

Nee dus... je ziet dat toch?...uitdagen, kont omhoog, kwispelen, weglopen van de andere en dan omkijken om te zien of ie volgt... Spelen heet dat geloof ik O-)

honden page profiel LiesbethLiesbeth 3 doggies

honden foto van Liesbeth

Voor Bo, blue merle en een reu, een sable kleurige Collie teefje gehad.
Geregeld wordt me gezegd dat ze wel heel oud is nu :-), uh nee, dit is een jonge hond. Oh maar die is zo grijs, ik dacht dat het yenna was :-)



honden page profiel LiesbethLiesbeth 3 doggies

honden foto van Liesbeth

....en zoals ik hier lees, wordt er ook hier door mensen aan hun kinderen uitgelegd, zonder aan mij te vragen of het zo is, kijk dat is de moeder van die kleine hond :-)

honden page profiel FrankFrank 3 doggies

honden foto van Frank

Is dat zo'n vechthond? (net als je Amstaff heerlijk staat te kroelen met een peuter or lekker staat te spelen met een andere hond)


honden page profiel Roxy , Bonky en DaisyRoxy , Bonky en Daisy 3 doggies

honden foto van Roxy , Bonky en Daisy

Toen ik nog een husky had kreeg ik tijdens mijn wandeling een angstige vraag of dat een echte wolf was hahaha.
Ook mijn vader kreeg die vraag vaak als hij met onze husky wandelde en dan zei hij ook nog ja ook vond hij wel grappig hahaha ik was nog zo braaf om te zeggen van nee hoor dit is een husky :-D O-)

honden page profiel marijkemarijke 3 doggies

honden foto van marijke

bij mij vraagt iedereen of kira de mama is van tisha...
ze trekken zelfs niet op elkaar, alleen dezelfde kleur...
en of ze tisha mogen aaien, want dat zijn toch die honden die kinderen opeten... :-)

wat je allemaal hoort hé...
de vraag die ik het meeste hoor is: welk ras is die grote, dat ken ik niet... ik weet het zelf niet, dan is het moeilijk om daarop te antwoorden.

ook vraagt iedereen of kira een puppy is, vanwege haar flaporen, ze ziet al zo grijs als iets aan haar mond... ze word in januari 9jaar...

honden page profiel CharlotteCharlotte 3 doggies

honden foto van Charlotte

Mijn moeder had vroeger een Maltheser, een wit hondje dus en ze was doof. Ondertussen heeft ze al 10 jaar een kruising Maltheser-Shi Tsu, een zwart hondje met al wat grijs ertussen. Nu vragen er nog vaak mensen 'is dat dezelfde als die blinde hond?'
Net of een dove hond ineens blind wordt en we hem van wit naar zwart geverfd hebben. En zelfs dat geloven sommigen echt, dat we een hond zouden verven. Komaan.

honden page profiel isabelle isabelle 3 doggies

honden foto van isabelle

vandaag wel een grappig compliment gehad.

Ik noem Daan altijd 'sexy bexy' of 'lekkere billen hondje' met recht :-D ;-) , ;-) loopt Tijn vandaag over straat, komt er een oudere dame jaar of 60, met hem aan de praat en ,vertelde Martijn lachend, werd er eerst alleen goedkeurend gekeken en daarna voorzichtig de opmerking gemaakt dat ' Daan wel erg mooi gevormd was van achteren' :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

ik zit nu op mn lap, en heb geen mooie billen foto bij de hand, post ik hier morgen :-D

honden page profiel RoméeRomée 3 doggies

honden foto van Romée

bij tacsi word er heel vaak gevraagd of het een rotweiller is O-) en dat terwijl hij er toch neit echt op lijkt al zeg ik het zelf :-D

en een van zijn oortjes is 'misvormd' (al vind ik het zelf heel schattig) en toen vroege er een keer een kindje: 'is dat net al nemo een geluksoortje?' :-D en dan ook nog heel serieus kijken O-)

honden page profiel Zzoef Rossi & LorenzoZzoef Rossi & Lorenzo

honden foto van Zzoef Rossi & Lorenzo

haha ben benieuwd naar de lekkere billen foto van daan ;-)

honden page profiel Liese-LotteLiese-Lotte 3 doggies

honden foto van Liese-Lotte

Niet zo een domme vraag maar wel een véél voorkomende vraag: "Is dat een Chihuahua???"
En dan zeg ik steeds: "Neen, het is een dwergpincher"
De andere: "Aaah, maar het lijkt er toch op hé..."
;-)

honden page profiel Sherilyn en JazzySherilyn en Jazzy 3 doggies

honden foto van Sherilyn en Jazzy

het liefste wat ik heb gehoord was van iemand die had haar favoriete knuffel naar ziggy vernoemd. Maar dat was een labrador knuffel , ze een oud halsbandje van iemand gekregen en zo ging ze ook haar hond uitlaten. En ze wilde dat die knuffel net zo goed ging luisteren als ziggy O-)

honden page profiel patrick &  sonjapatrick & sonja 3 doggies

honden foto van patrick &  sonja

we hebben nog geen rare dingen tegen gekomen wel zeggen de meest dat jipsy een mooie is en dat hij heel groot ga worden
grtjs :-D :-D

honden page profiel Carine BollenCarine Bollen 3 doggies

honden foto van Carine Bollen

toen ons vroegere Dobermanteefje Cartouceh nog puppie was, liep ik op een dressuurwedstrijd met haar...
Komt er een meneer naar me toe: OOOOOOO, en DAT wordt later een mooie duitse scheper!!!!

ikke: eeeeeeeeeuh..., ik vréés meneer, dat als ze dat NU nog niet is, ze dat LATER OOK niet zal worden... O-)

honden page profiel Lynn #Django# Izzy#Dees# RIP Kady Lynn #Django# Izzy#Dees# RIP Kady 3 doggies

honden foto van Lynn #Django# Izzy#Dees# RIP Kady

Onze vorige bordercollie, blue merrle met een witte kop twee felblauwe ogen en twee zwarte oren.

"dat is zeker een husky he"
" is ze blind"
"is ze doof"
"welke kleur zijn die ogen nu eigenlijk" (ja deuh blauw wat anders)
" wat een mooie witte ogen" :S

Of als we met twee honden lopen borders eentje zwart wit andere blue merrle
" wat een mooie border collie, die andere (blue merrle) heeft ook wel wat weg van een schaapshond"
"dat is ook een bordercollie"
"wat een rare kleur"

honden page profiel BellaBella 3 doggies

honden foto van Bella

met een husky krijg je vaak commentaar (zelfs mijn vuilnisbakkie krijgt meer opmerkingen dat haar prachtige welsh springer vriendje die wel keurig een stamboom heeft)

veelal opmerkingen als:
die kunnen niet los he?
de doden altijd schapen
(nou zit er wel een kern van waarheid in deze opmerkingen; ze kan niet overal los en schapen zijn erg leuk om op te jagen... maar doden doet ze niet . word weleens moe om dat steeds uit te leggen)

laatst iemand die beweerde dat Husky's echte kindermoordenaars zijn. (nee hoor ze bijt alleen mensen die rare opmerkingen maken O-) )

maar de leukste: Die rode husky's zijn altijd de leider ! (geen commentaar O-) )

honden page profiel Hannie met Beer en ChelseaHannie met Beer en Chelsea 3 doggies

honden foto van Hannie met Beer en Chelsea

hahahaha bella :-D

honden page profiel Dobber!!!Dobber!!! 3 doggies

honden foto van Dobber!!!

Dobber weet het echt nog wel hoor, als ik nu boos praat dat dat voor het in de garage poepen van een uur geleden is!!!

honden page profiel zoeyzoey 3 doggies

honden foto van zoey

ik heb een keer de vraag gehad,of ik soms coup soleil bij muis had gezet,vanwege ze blonde manen..


oh oh oh

honden page profiel caro en de teckelscaro en de teckels 3 doggies

honden foto van caro en de teckels

of saartje een brood fokhondje is?
Vaak vragen mensen die weinig kennis hebben van honden of saartje uit de broodfok komt om dat zij geen staartje hebt.
Dan zeg ik nee saartje komt niet uit de brood fok een afgeknipt staarje is met een punt saartje heeft een rechte staart en is zo geboren al haar broetjes en zusjes hebben een staart.
soms word ik daar zo moedeloos van :'(

honden page profiel christelchristel 3 doggies

honden foto van christel

Hi hi, vandaag nog (maar wel van een kindje van vier) :-D,
Ik ging mijn neefje ophalen met de honden, zegt de schat, "Ach waarom heb je Woezel gekappert?"...
(Woezel had net een trimbeurt gehad)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "grappige vragen :-)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 3 van 5 12 34 5
Volgende forumvraag: aan wat heb jouw hond een hekel
^