Ik ben een oudere dame en zoek een vriend om mijn dagen mee door te brengen. ik woon in een flat met een groot terras. Door mijn leeftijd ben ik niet meer in staat om km te gaan wandelen maar een blokje om lukt mij nog wel.
Ik wil ook een rustig hondje die houd van knuffelen. Welk ras kunnen jullie mij aanbevelen? Mijn kleindochter zou ermee naar de hondentraining gaan.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "een vriend" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Ik blijf ze aanprijzen :-p De cavalier king charles spaniel.
Heel zachtaardige knuffelhondjes die met kleine blokjes af kunnen en zich thuis ook goed kunnen vermaken met bv een balletje gooien of snoepjes verstoppen.
Je moet dan wel een goede fokker zoeken (die op 4 aandoeningen test) of een leuke hond uit het asiel of de herplaatsing.

Wat leuk dat u een hondenvriendje zoekt. Een Cavaliertje (van goede fok) lijkt mij ook een goede kandidaat.
Veel succes met het zoeken!

Dit topic gaat op slot. Bella, Clara, Katrien en Annemie zijn dezelfde persoon die nu 4x een topic opent over een nieuw hondje en de tijden van alleen zijn wisselen steeds.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "een vriend" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?