
Eigelijk gingen we alleen voor Mickey naar dierenarts,voor zijn onstoken oogjes,maar Mickey bleek enstige besmettelijke oormijt te hebben....dus werd Sabrina, (die geen meisje blijkt te zijn) ook behandeld op oormijt...beide kittens werden paar keer met speciale spul voor oormijt in beide oren uitgespoten! Behandeling verder is met 3 ...keer daags drupjes voor beide katten 2 weken en Luna 5 dagen,want is erg besmetelijk voor dieren. Luna word uit voorzorg behandeld....ze heeft nog niets en willen ook niet dat ze het krijgt.. Bij niet behandelen kan het enstige gevolgen hebben.
koste leuk ff 80 euro en over 2 weken weer na laten kijken!
Luna heb ik al oordrupjes in gedaan, heb inmiddels al aantal mensen gewaarschuwd waarvan ik weet waar de moederkat mee in conact is geweest en ook het baasje van de moederkat en dat hij de andere mensen die katten bij hem weg gehaald hebben ook moet vermelden!
en dat hij zijn buren met honden en katten moet inseinen,want zijn katten lopen meer buiten rond dan binnen....en zijn heel wat honden daar op de camping waar zn katten mee in contact geweest!
ik heb zalf voor onstoken oogjes Mickey en drupjes voor zowel Mickey als (sinds vanavond zn naamloze) broertje en Luna! pffff...gelukkig zijn ze voor de rest helemaal gezond!
oh ja en vlooien hebben ze ook, maar ik had Luna gisteren al ingespoten en huis gedaan, en katjes met verdunt met water had vriendin gedaan. maar werkte niet bijkatjes,
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierenarts geweest! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hoi Hoi,
Waarschijnlijk heb je een zalf gekregen? Kijk ook even bij Stronghold. Perfect tegen oormijt! Let op dat je na de oormijt geen oorontsteking krijgt. Sterkte ermee.

Hoi ,
Snel beterschap voor je lievekes hoor !
Vervelende aandoening en zal voorlopig dan niet buitens huis contact mogen hebben

hey dankjulie voor berichtjes...
Julia...door deze behandeling die ze nu krijgen word juist ooronsteking en erger voorkomen!
dus ben niet bang ze het gaan krijgen! ze worden immers verder behandeld na diverse keren oren uitgespoten te hebben. was meeste oormijt er uit..maar ze moeten verder behandeld blijven worden komende 2 weken...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierenarts geweest! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?